Albacall
kliko

krko:

Type: Posts; User: athome.al; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 4 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera magazine Kati 0, 150 m 500 Euro (Vaqarr)

  Zona/Rruga : Vaqarr

  Magazine per qira ne Vaqarr.


  Jepet magazine per qira ne Vaqarr.
  Magazina eshte 150 m2 dhe 6 metra lartesi.

  Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem te...
 2. Tirane, jap me qera apartament 4+1+A+BLK 220 m 550 Euro (Teodor Ruzvelt)

  Zona/Rruga : Teodor Ruzvelt

  Jepet apartament 4+1 per qira te Kodrra e Diellit.
  Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe me shume facilitet prane.
  Organizimi i brendeshem:
  Kater dhoma gjumi,...
 3. Tirane, jap me qera zyre Kati 6, 150 m 600 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Jepet zyre per qira te Rruga e Kavajes.
  Ambjenti ndodhet ne nje zone me frekuentueshmeri te larte prane Qendres.
  Ambjenti mund te perdoret per nje ser aktivitetesh....
 4. Tirane, jap me qera zyre Kati 2, 140 m 700 Euro (Rruga e Durresit)

  Zona/Rruga : Rruga e Durresit

  Jepet zyra per qira te Rruga eDurresit.
  Ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ekzistues.
  Mund te perdoret per qender kursesh, per call-center etj.
  Ne cmim...
 5. Tirane, jap me qera Vile 4.000 Euro (Donika Kstrioti)

  Zona/Rruga : Donika Kstrioti

  Jepen dy vila per qira te Rruga Donika Kastrioti prane kullave binjake.
  Vilat jepen bashke ose vec.
  Ndodhen ne nje zone te qete dhe me shume facilitete prane.
  Vilat...
 6. Tirane, shes garsonier Kati 1, 40 m 37.000 Euro (Rruga Hysen Gjura)

  Zona/Rruga : Rruga Hysen Gjura

  Shitet Garzonjere prane Oxhakut.
  Ndodhet ne katin e pare ne pallat ekzistues, e rikonstruktuuar e gjitha.
  Garzonjerejaa eshte e organizuar ne:
  Nje dhome, aneks,...
 7. Tirane, jap me qera lokal Kati 0, 47 m 430 Euro (Merko Bocari)

  Zona/Rruga : Merko Bocari

  Jepet bar-kafe per qira prane Rruges se Kosovareve.
  Ambjenti ndodhet ne katin 0.
  Jepet i mobiluar ose bosh sipas deshires se klientiti.
  Siperfaqa e brendeshme eshte 47...
 8. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 105 m 200 Euro (Aleksander Moisiu)

  Zona/Rruga : Aleksander Moisiu

  Jepet apartament 2+1 per qira ne zonen e Kinostudios.
  Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te sapoperfunduar.
  Apartmenti jepet bosh, per zyra ose banim....
 9. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 6, 82 m 200 mij Leke (Aleksander Moisiu)

  Zona/Rruga : Aleksander Moisiu

  Jepet apartament 1+1 per qira ne zonen e Kinostudios.
  Apartameti ndodhet ne nje pallat te ri te sapoperfunduar.
  Apartamenti jepet bosh, per banim ose per zyra....
 10. Tirane, jap me qera zyra Kati 2, 76 m 360 Euro (Rruga e Durresit)

  Zona/Rruga : Rruga e Durresit

  Jepet zyre me qira prane Ambasades Polake
  Vendndodhja zyres eshte ne nje zone shume te aksesueshme vetem disa minuta larg qendres se Tiranes.
  Zyra ndodhet ne katin...
 11. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK 120 m 480 Euro (Bulevardi Bajram Curri)

  Zona/Rruga : Bulevardi Bajram Curri

  Jepet apartament 2+1 per qira prane Maternitetit te ri.
  Apartamenti ndodhet ne nje pallat me punime cilesore ne nje zone me shume facilitete prane.
  Organizimi...
 12. Tirane, shes lokal Kati 0, 50 m 205.000 Euro (BLLOKU)

  Zona/Rruga : Vaso passha

  Shes dyqan bar-kafe ne bllok.
  I dhene me qira, ose per cdo lloj biznesi tjeter, me certifiakte pronesie.
  Komision per bleresin 1%...
 13. Tirane, jap me qera Vile 372 m 1.300 Euro (Irfan Tomini)

  Zona/Rruga : Irfan Tomini

  Jepet vile per qira ne zonen e Selites.
  Vila eshte e pozicionuar ne nje bllok vilash dhe ne nje zone te qete.
  Vila eshte me oborrr dhe eshte e perber nga tre kate....
 14. Okazion! Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 90 m 80.000 Euro (Margarita Tutulani)

  Zona/Rruga : Margarita Tutulani

  Okazion! Ulet cmimi nga 890.000 Euro shkon ne 80.000 Euro.

  Shitet apartament 2+1 prane Liqenit Artificial.
  Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues kati...
 15. Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 54 m 200 Euro (Rruga Bilal Golemi)

  Zona/Rruga : Rruga Bilal Golemi

  Jepet ambjent komercial per qira prane Komunes se Parisit.
  Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme.
  Ne cmim nuk perfshihet 15%.
  Per nje vizite ne prone ju...
 16. Tirane, jap me qera zyre Kati 2, 1.000 m 3.500 Euro (Rruga Dritan Hoxha)

  Zona/Rruga : Rruga Dritan Hoxha

  Jepet ambjent komercial me qira tek kryqezimi Laprakes
  Ambjenti ka akses te menjehershem me rrugen kryesore
  Ambjenti ka hyrje te vecuar nga banoret e pallatit...
 17. Tirane, shes Vile 2+1+A+BLK Kati 1, 125 m 190.000 Euro (Rruga 4 Deshmoret)

  Zona/Rruga : Rruga 4 Deshmoret

  Shitet kat 1 i nje vile 2 kateshe ne rrugen 4 deshmoret, me hyrje te vecante, me siperfaqe ndertimi 100 m2+ 25 m2 bodrum. oborr perreth 60 m2.
  Per banim ose biznes....
 18. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK 102 m 300 Euro (Selite e Vjeter)

  Zona/Rruga : Selite e Vjeter

  Apartament 2+1 per qira mbi kopeshtin Botanik.
  Apartamenti ndodhet ne nje objekt te ndertuar vitet e fundit.
  Sallon dhe kuzhine bashke, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,...
 19. Tirane, shes dyqan i dhene me qira Kati 1, 100 m 179.000 Euro Torre Drin

  Zona/Rruga : Qender

  Njesi komerciale per shitje tek torre drin.
  100 m2 bruto(85m2 neto)
  Ne katin 1 te qendres, e dhene me qira per 940 eur/muaj,
  me 3 ndarje, me fasade ne rruge kryesore.
  ...
 20. Tirane, jap me qera ambjent biznesi 400 m 500 Euro (Prokop Mima)

  Zona/Rruga : Prokop Mima

  Jepet ambjent komercial per qira te Komuna e Parisit.
  Ambjenti ndodhet ne nje zone me levizshmeri dhe shum te frekuentuar.
  Mund te perdoret per:
  Palester, depo...
 21. Tirane, jap me qera apartament duplex 4+1+A+BLK Kati 4, 180 m 1.000 Euro (Rruga Moskat)

  Zona/Rruga : Rruga Moskat

  Jepet ampartament duplex 4+1 per qira tek pallatet Moskat.
  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim te Tiranes.
  Organizimi i brendeshem :...
 22. Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 60 m 490 Euro (Ish-Ekspozita)

  Zona/Rruga : Ish-Ekspozita

  Jepet ambjent per qira tek Ish-Ekspozita.
  Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.
  Mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti.
  Tarife Agjensie 1/2...
 23. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 94 m 71.000 Euro (Mikel Maruli)

  Zona/Rruga : Mikel Murali

  Shitet Aprtament 2+1 ne zonen e Unazes se Re.
  Apartamenti ndodhet ne nje bllok te ri pallatesh.
  Organizimi i brendeshem: 2 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe kend-gatimi,...
 24. Tirane, jap me qera zyre Kati 2, 250 m 2.000 Euro (Myslyme Shyri)

  Zona/Rruga : Myslyme Shyri

  Jepet zyre per qira ne Rrugen Myslym Shyri.
  Ambjenti ndodhet ne katin e dyte dhe ka akses te menjehershem me rrugen kryesore.
  Mund te perdoret per aktivitete te...
 25. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 117 m 67.000 Euro (Shefqet Kuka)

  Zona/Rruga : Shefqet Kuka

  Shitet apartament 2+1 tek Instituti i Fizikes Berthamore prane Restorant Freskut.
  Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mire administruar.
  Organizimi i...
 26. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 100 m 950 Euro (Rruga Selita e vjeter)

  Zona/Rruga : Rruga Selita e vjeter

  Jepet papafingo me qira prane kopshtit botanik
  Apartamenti eshte i arreduar me shije , ka hapesira dhe punime ekstra qe e bejne nje oaz komoditeti larg zhurmes...
 27. Tirane, shes Vile 4+1+A+BLK 248 m 279.000 Euro (Tegu)

  Zona/Rruga : Tegu

  Shitet Vil Prball TEG-ut
  Vila sht e sapondrtuar n nj truall prej 600 m2 me stil dhe projektim bashkkohor. Punimet e fasads jan me termoizolim.Organizohet n...
 28. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 120 m 500 Euro (Rruga Teodor Keko)

  Zona/Rruga : Rruga Teodor Keko

  Jepet ambjent per qera ne zonen e Unazes se Re.
  Mund te perdoret per zyra, call center, qender kursesh, etj.
  Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, ju...
 29. Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 20 m 600 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta

  Jepet Dyqan me qira te Shallvaret.
  Dyqani ndodhet ne nje zone me frekuntushmeri te larte dhe eshte i pozicionuar buze rruge.
  Ndodhet ne katin o.
  Mund te...
 30. Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 62 m 450 Euro (Margarita Tutulani)

  Zona/Rruga : Margarita Tutulani

  Jepet ambjent komericial {dyqan} per qira prane Shkolles Deshmoret e Lirise.

  Ambjenti ndodhet buze rruge.

  Mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti si:
  ...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 91
Faqja 1 nga 4 1 2 3 4