kėrko:

Type: Posts; User: Ndermjetes punesimi; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Gjermani, ofroj vend pune Punetor

  URGJENTE!!!

  Ofrohen vende pune ne kompani GJERMANE VETEM TE PERSONAVE QE KANE DATE TAKIMI TE AFERT NE AMBASADE

  Pergjegjesite dhe detyrat:

  1-Te kete eksperience pune
  2-Te dije te...
 2. Tirane, ofroj vend pune ARKITEKTE

  Ofrojme vende pune si ARKITEKTE (F)

  Kerkohet Ariktekte(F) part-time per nje firme serioze ne Tirane.

  Pergjegjesite dhe detyrat:

  1-Te dije te komportohet dhe pershtatet me stafin
  2-Te jete...
 3. Tirane, ofroj vend pune punetor ne fushen e mobileris

  Ofrojme vende pune si punetor prodhimi ne fushen e mobilerise!

  Kerkohen 5 punetor prodhimi ne sektorin e mobilerise, per te punuar ne nje Kompani serioze ne Tirane.
  Pergjegjesite dhe detyrat:
  ...
 4. Tirane, ofroj vend pune Kamarier/e Restoranti

  Ofrojme vende pune si Kamarier/e Restoranti!

  Kerkohen kamarier/e M/F per te punuar ne nje restorant tek Rruga e Kavajes.

  Pergjegjesite dhe detyrat:
  1-Te kete eksperience pune
  2-Te dije te...
 5. Tirane, ofroj vend pune Kuzhiniere

  Ofrojme vende pune si Ndihmese kuzhiniere (F)!

  Kerkohet Nihmese kuzhiniere (F) per te punuar ne nje Restorant tek Rruga e Kavajes.

  Pergjegjesite dhe detyrat:
  1-Te kete eksperience pune
  2-Te...
 6. Tirane, ofroj vend pune Koordinatore e rrjeteve sociale

  Ofrojme vend pune si Koordinatore e rrjeteve sociale (F)!

  Kerkohet Koordinatore per rrjetet sociale (F) per te punuar ne nje Kompani mobilimi dhe design.

  Pergjegjesite dhe detyrat:
  1-Te kete...
 7. Tirane, ofroj vend pune Saldator/ Ndihmes Saldator

  Ofrojme vende pune si Saldator / ndihmes saldator!

  Kerkohen nje ndihmes saldator per te punuar ne nje Kompani serioze ne Tirane.

  Pergjegjesite dhe detyrat:

  1-Te kete eksperience pune
  2-Te...
 8. Tirane, ofroj vend pune MARANGOZ

  Ofrojme vende pune si specialist ne fushen e mobilerise!

  Kerkohen 1 specialist ne sektorin e mobilerise, per te punuar ne nje Kompani serioze ne Tirane.
  Pergjegjesite dhe detyrat:

  1-Te kete...
 9. Durres, ofroj vend pune Koordinator

  Ofrojme vend pune si Koordinator (M)!

  Kerkohet nje djale si koordinator per kompanine "Kurti Unibllok" shpk me vendodhje ne afersi te Gjirit te Lalzit, Manez.

  Kerkesat qe kandidati duhet te...
 10. Tirane, ofroj vend pune Smerilues/e

  Ofrojme vende pune si Smerilues/e ne Mobileri (M/F)!

  KerkohetSmerilues/e ne Mobileri per nje firme serioze ne Tirane.

  Pergjegjesite dhe detyrat:

  1-Te kete eksperience pune
  2-Te dije te...
 11. Tirane, ofroj vend pune Prezantuese Showroom

  Ofrojme vende pune si PREZANTUESE SHOWROOM-I (F)!

  Kerkohet prezantuese showroomi per nje firme serioze ne Tirane.

  Pergjegjesite dhe detyrat:

  1-Te kete eksperience pune
  2-Te dije te...
 12. Tirane, ofroj vend pune Shofer

  Ofrojme vende pune si Shofer, qe te kryej edhe pjesen e menaxherit te shitjeve!

  Kerkohet nje Shofer, per te punuar ne nje Kompani serioze ne Tirane.

  Pergjegjesite dhe detyrat:

  1-Te kete...
 13. Prishtine, ofroj vend pune 5 Operatore

  Konkurs pune pėr: 5 Agjente Telefonike ne Gjuhen Shqipe

  Vendi i punės:Prishtinė

  Kandidatėt e interesuar duhet:

  -Tė kenė njohuri shumė tė mira tė Gjuhes Shqipe (nė tė folur)

  -Tė kenė...
 14. Tirane, ofroj vend pune Agjente Marketingu

  Ofrojme vende pune si Agjente Terreni (F)!

  Kerkohet Agjente Terreni (F) per te punuar ne nje Kompani Distribuimi.

  Pergjegjesite dhe detyrat:
  1-Te kete eksperience pune (por edhe nese nuk ka...
 15. Gjermani, ofroj vend pune Infermier

  Gjermani, ofrohet vend pune si Infermiere !!

  Ofrohet pozicion pune ne Gjermani, ne prolilin si Infermiere, per nje Spital ne zonen afer Stutgardit.
  Kandidatja duhet te plotesoje keto kushte:
  ...
 16. Maqedoni, ofroj vend pune MURATOR, PUNETOR NDERTIMI

  MAQEDONI! Ofrojme vende pune si Muratore / ndihmes muratore / punetore ne ndertim !

  Kerkohen nje ndihmes muratore, punetore ne ndertim per te punuar ne nje Kompani serioze ne Maqedoni.

  Kontrate...
 17. Durres, ofroj vend pune Kordinatore

  Ofrojme vend pune si Koordinatore!

  Kerkohet nje vajze si koordinatore per kompanine "Kurti Unibllok" shpk me vendodhje ne afersi te Gjirit te Lalzit, Manez.

  Kerkesat qe kandidatja duhet te...
 18. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier ne fushen e mobilerise

  Ofrojme vende pune si Inxhinier ne fushen e mobilerise!

  Kerkohen 3 Inxhinier ne sektorin e mobilerise, per te punuar ne nje Kompani serioze ne Tirane.
  Pergjegjesite dhe detyrat:
  1-Te kete...
 19. Tirane, ofroj vend pune Banakiere (F)

  Ofrojme vende pune si Banakiere (F)!

  Kerkohet banakiere per te punuar ne nje lokal ne zonen e Vasil Shantos.

  Pergjegjesite dhe detyrat:

  1-Te kete eksperience pune
  2-Te dije te komportohet...
 20. Tirane, ofroj vend pune Farmaciste

  Ofrohet vend pune si FARMACISTE !!

  Ofrohet nje pozicion vakant ne prolilin si Farmaciste, per nje Farmaci ne zonen e "5 Majit" ne Tirane.
  kandidatja duhet te plotesoje keto kushte:

  1-Te kete...
 21. Tirane, ofroj vend pune Picajol

  Ofrohet vend pune ne pozicioni Picier!!

  Kandidatet duhet te kene keto aftesi:
  1-Te kene eksperience ne kete fushe
  2-Te jene korrekt me oraret
  3-Te jene te komunikueshem dhe te sjellshem
  ...
 22. Tirane, ofroj vend pune Juriste

  Ofrohet vend pune si JURIST/E!!!

  Ofrohet nje pozicion vakant ne prolilin si Jurist/e, per nje kompani serioze ne Tirane.
  kandidati/ja duhet te plotesoje keto kushte:

  1-Te kete eksperience pune...
 23. Kerkohen 10 ndihmes marangoz per te punuar ne nje Kompani serioze ne Tirane.

  Ofrojme vende pune si ndihmes marangoze!

  Kerkohen 10 ndihmes marangoz per te punuar ne nje Kompani serioze ne Tirane.
  Pergjegjesite dhe detyrat:
  1-Te kete eksperience pune
  2-Te dije te...
 24. Tirane, ofroj vend pune Kamarier/e ne lokal ne zonen e ish-bllokut

  Ofrojme vende pune si Kamarier/e!

  Kerkohen kamarier/eper te punuar ne nje lokal ne zonen e ish-bllokut.
  Pergjegjesite dhe detyrat:
  1-Te kete eksperience pune
  2-Te dije te komportohet dhe...
Trego rezultatin 1 deri 24 nga 24