Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: ALEX GULIANI; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Shqiperi, jap me qera Pick-Up Nissan NISAN Viti 2005,

  Jap me qera makina pikap foristrada me karoceri, kamioncina e te tjera me qera kudo ne shqiperi
  jan te viteve te ndryshme me naft ne gjendje te shkelqyer.
  Kush este i interesuar per me teper...
 2. Tirane kerkoj pune si perkthyes

  Kerkoj pun si shoqeruar ose perkthyes ne gjuhen italiane, njoh shum mir gjuhen ne te shkruar e te lexuar sigurisht dhe dialektet italiane,
  pun te tille kam eksperienxe vecenarisht ne hoteleri.
  ...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2