Albacall
kliko

krko:

Type: Posts; User: "INFOEXPRESS"; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 51 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera apartament Kati 0, 24 m 500 Euro

  Jepet me qera dyqan ne rrugen Sulejman delvina , tirane e re
  Ka nje siperfaqe prej 24 m2
  Ndodhet buze rruge kryesore
  Eshte shum e pershtatshme per dyqan lulesh , butik , tabako , exchange,...
 2. Tirane, shes garazh 32 m 30.000 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Shiten 2 garazhe ndodhen te kompleksi deliorgi , ne rrugen e kavajes
  Secili ka siperfaqe 16,1 te dy bashke 32 m2
  Cmimi i shitjes 30.000 euro.
  Secila vec e vec...
 3. Tirane, shes dyqan Kati 0, 60 m 1.000 Euro/m2

  Shitet dyqan ndodhet ne Komunen e Parisit , ne rrugen Bill Klinton
  Ka nje siperfaqe prej 60 m2
  Pajisur me certifikate pronesie
  Eshte me fasade xhami
  E pershtatshme per biznese te ndryshme si...
 4. Tirane, shes shtepi 5+1 Kati 0, 163 m 180.000 Euro (Kodra e Diellit)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit


  Shitet shtepi private 1-kateshe, me tarrace, ndodhet tek Kodra e Priftit
  Ka nje siperfaqe prej 163 m2
  Eshte e pajisur me dokumenta te rregullta hipotekore....
 5. Tirane, shes shtepi 3+1 Kati 0, 1.538 m 120.000 Euro

  Shitet shtepi private 1-kateshe , ndodhet prane shkolles se Parkise , , zog I zi
  Ka nje siperfaqe trualli prej 153.8 m2
  Baza e ndertimit 93.22 m2
  Truall i lire 60 m2
  Ka vend per te parkuar...
 6. Tirane, shes bar-resorant Kati 0, 35 m

  Shitet restorant- vinoteke ndodhet tek pazari i ri.
  Ka nje siperfaqe prej 35 m2
  Nodhet buze rruge kryesore
  Eshte totalisht e areduar me paisjet e nevoshme
  Aktualisht eshte ne gjendje pune dhe...
 7. Tirane, Shitet biznesi i nje fabrike buke

  Shitet biznesi i nje fabrike buke e cila ka 10 dyqane te shperndare ne zona te ndryshme te Tiranes.Cmimi........
 8. Tirane, shes apartament

  Shitet apartament 2+1, ndodhet ne pozicion shum te mire , ne bllok
  Pallati eshte ndertim i vitit 1960
  Apartamenti ka nje siperfaqe prej 64.7 m2
  Eshte i pajisur me certifikate pronesie
  I...
 9. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 5, 53 m 30.000 Leke (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Jepet me qera apartament ne rrugen Myslym Shyri.
  Kati i 5-te (i fundit) nje pallati ekzistues.
  Me siperfaqje totale 53 m2 te organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi ,...
 10. Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 12, 200 m 1.200 Euro

  Jepet me qera apartament 3+1 ndodhet prane juveniljes , venecias , lion park
  Ka nje siperfaqe prej 200 m2
  Ndodhet ne katin e 12 dhe te fundit , ka nje pamje fanastike nga pishat tek juvenilja
  Ka...
 11. Tirane, jap me qera Vile 800 Euro

  Jepet me qera vile dy katesh ne qender te Tiranes, tek Pazari i Ri, sheshi Avni Rustemi.
  Vila ka dy apartamente te mobiluara nga 1+1 nga 60 m2 secila dhe jane te pavaruara nga njera tjetra per dy...
 12. Tirane, ofroj vend pune part time Punonjese Zyre ne Agjensi Imobiliare

  Kerkohet punonjese zyre ne agjensi imobiliare (Real Estate)
  Orari, part time, orari 16;00 deri 20;00, me prespektive per full time
  Te kete eksperience pune, njohja e punes ne terren eshte bonus ...
 13. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 2, 150.2 m 137.000 Euro (rruga Kodra e Diellit)

  Zona/Rruga : rruga Kodra e Diellit  Shitet apartament 3+1 tek Kodra e Diellit
  Apartamenti ndodhet ne katin e 2
  Ka nje siperfaqe prej 150.2 m2
  Eshte I organizuar ne 3 dhoma,2 tualete,2...
 14. Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 4, 75 m 40.000 Leke (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet prane shkolles Arben Broci , rruga myslym shyri
  Ka nje siperfaqe prej 75 m2
  Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri.
  Eshte e...
 15. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 1, 116 m 210.000 Euro (Ismail Qemali)

  Zona/Rruga : Ismail Qemali

  Shitet apartament 3+1 ne bllok, Ne rrugen Ismail Qemali.
  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te rendesishme te Tiranes.
  Ka nje siperfaqje prej 116 m2.
  Ndodhet ne...
 16. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 54 m 41.000 Euro

  Shitet apartament 1+1 ndodhet ne Allias , Prane shkolles se Bashkuar
  Ka nje siperfaqe 54 m2
  Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati parafabrikat
  Ka orientim Veri jug
  Me hipoteke
  Eshte...
 17. Tirane, jap me qera zyre Kati 7, 100 m 600 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta


  Jepet me qera apartament per zyra 2+1 ndodhet ne bulevardin gjergj fishta , prane gjykates se rrethit.
  Ka nje siperfaqe prej 100 m2
  Nodhet te katin e 7...
 18. Tirane, jap me qera

  Jepet me qera apartament 3+1 ne qender te bllokut,
  Apartament me siperfaqe 200 m2,
  Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri
  Eshte e organizuar ne korridor te madh, dhome gatimi me vete me...
 19. Tirane, shes dyqan Kati 0, 503 m 65.000 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Shitet dyqan ndodhet ne rrugen e kavajes , te kastrati , prane Pallatit me Shigjeta
  Ka nje siperfaqe prej 50.3 m2 ,me hipoteke njesi
  Ka tualet brenda
  Ka fasade ...
 20. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 86 m 70.000 Euro (Parku autobusave)

  Zona/Rruga : Parku autobusave

  Shitet apartament 3+1 ,tek Parku Autobuzave.
  Ka nje siperfaqe prej 86 m2
  Ndodhet ne katin e 3 ,te nje pallati 5 katesh
  Eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi ,kuzhine...
 21. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 120 m 650 Euro/m2 (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Shitet apartament 2+1 tek "Don Bosko".
  Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2.
  Apartamenti ndodhet ne katin e 3
  Eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi ,kuzhine dhe...
 22. Tirane, jap me qera magazine Kati 2, 1.809 m 3 Euro/m2 (autostrada Tirane-Durres)

  Zona/Rruga : autostrada Tirane-Durres

  Jepet me qera magazine ne autostraden Tirane-Durres.
  Magazina ndodhet ne katin e 2.
  Ka nje siperfaqe 1500 m2 + zyra 300 m2.
  Ka nje tualet prej 9m2,2...
 23. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 6, 94.7 m 76.000 Euro

  Shitet apartament 3+1 pas Diplomatit
  Ka nje sioperfaqe prej 94.7 m2
  Apartamenti ndodhet ne katin e 6.
  Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,kuzhine ,ballkon ,tualet ,koridore.
  Orientimi i...
 24. Tirane, jap me qera zyre Kati 6, 74 m 600 Euro (Bllok)

  Zona/Rruga : Bllok

  Jepet me qera ambient per zyra ne bllok.
  Ka nje siperfaqe prej 74 m2
  Ndodhet ne qender te bllokut
  Eshte ne katin e 6-te te nje pallati te ri
  Me pamje nga vila e Enverit...
 25. Tirane, jap me qera zyre Kati 3, 90 m 20 Euro/m2 (Bllok)

  Zona/Rruga : Bllok

  Jepet me qera ambient ne qender te Bllokut
  Ndodhet ne katin e 3 -pallat i ri
  Ka nje siperfaqe prej 90m2
  Pallati eshte me ashensor dhe administrim
  Ka pamje nga ish vila...
 26. Tirane, shes garazh 450 Euro/m2 (Liqeni i Thate)

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  Shiten garazhde tek Liqeni i Thate
  Garazhdet jane te siperfaqeve te ndryshme
  Jane te thate dhe mjaft komode
  Cmimi 450 euro/m2
 27. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 115.7 m 1.100 Euro/m2 (21 dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 dhjetori  Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukura qe po ndertohen ne 21 dhjetori
  Ka nje siperfaqe ndertimi 100.6 m2 , sip e te perbashketave 15.1m2 ...
 28. Tirane, jap me qera zyre Kati 3, 200 m 8 Euro/m2 (Bllok, Tirana)

  Zona/Rruga : Bllok, Tirana

  Jepet me qera ambjent per zyra ne bllok.
  Ka nje siperfaqe prej 200 m2
  Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri
  Jepet bosh
  Cmimi 8 euro/m2
 29. Tirane, shes zyre Kati 1, 46 m 1.400 Euro/m2

  Shitet zyre 46 m2 tek brryli
  Ndodhet ne katin e pare
  Me hipoteke
  Ka lartesi dhe mund te ndahet ne dy kate
  Aktualisht eshte e leshuar me qera 23000 leke/ muaji
  Cmimi i shitjes 1400 euro/ m2
 30. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 3, 60 m

  Apartament 1+1 ne shitje mbrapa Qendres Globe,(pallati Shushica).
  Ndodhet ne katin e 3-te ne pallat te ri me sip 60 m2.
  Me hipoteke
  E arreduar me mobilim bashkohor.
  Orientimi nga brenda...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 1509
Faqja 1 nga 51 1 2 3 4