Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Eraldo.xhaxhamani; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes iPhone 5c nga usa 11.500 lek i diskutuar

  Iphone 5c , gjendje perfekte, i sjelle nga USA,

  Ngjyra e bardhe,
  Memoria 16 Gb ,
  RAM 1 Gb ,
  Kamera 8 mpx ,
  Kamera para 1.2 mpx ,
  Bluetooth ,
  Wireless ,
  GPS,
 2. Tirane, Shiten Rafte per dyqan veshjesh 7.000 Leke

  Shiten 2 stenda per dyqane veshje, per ndarje ambienti, dekoracion, reklamim malli, punime hekuri te nje cilesie punimi dhe estetike mjaft te larte, te cilat sherbejne per reklame ne vitrine. Njera...
 3. Tirane, shes Laptop HP i3 Gen 4 Graf dedikuar 2Gb 320 eur i diskutuar

  Laptop i sjelle nga Gjermania, marka HP 250 G3, ne gjendje pothuaj si i ri


  Procesor Core i3-4005U ( gjenerata e katert)
  Ram 4Gb
  Hdd 500Gb
  Karte grafike e dedikuar Nvidia GeForce 820M...
 4. Tirane, shes iPhone 5S 14.500 Leke i diskutueshem

  iPhone 5S,

  model A1533,
  ngjyre gri e erret,
  ne gjendje perfekte,
  i sjelle nga USA,
  punon me cdo lloj karte,
  iPhone origjinal dhe me garanci.
 5. Tirane, shes Videoprojektor HP, 220 eur, gjendje perfekte

  Videoprojektor HP VP6315,

  Brightness: 1600 ANSI Lumens,
  Lamp Life : 4,000 hours ( gjendje a llampes pothuaj e re ),
  800 x 600 (SVGA) Resolution,


  videoprojektori eshte ne gjendje...
 6. Karte Televizive Dixhitale USB 35 eur e diskutuar

  Karte Televizive DVB-T per LAPTOP, PC,
  MINI TV Tuner USB Stick HDTV Analoge,
  super paisje per te pare te gjitha kanalet dixitale ne laptopin apo kompjuterin tuaj.

  Cmimi 35 eur i diskutuar. ...
 7. Tirane, shes SSD Kingston 120 Gb nga Gjermania 59 Euro

  Hard-drive SSD Kingston 120 Gb , te sjelle nga Gjermania ( kam vetem pak cop gjendje), i ri, ne amballazh, i pa hapur ndonjehere,

  Model : SV300S37A / 120G ,
  450MB/s Lexim dhe 450MB/s Shkrim...
 8. Laptop Gateway T-Series 4Gb ram, 250Hdd 170 eur i diskutuar

  Laptop Gateway T-Series,

  Procesor Core 2 Duo 2,00 GHZ,
  Ram 4 GB,
  Hdd 250 GB,
  Web cam,
  14inc,
  Kapeket ngjyre blu dhe tastiera gri metalixato,

  Ne gjendje mjaft te mire, i sjelle...
 9. Tirane, shes Laptop Dell Core 2 Duo 170 eur i diskutuar

  Laptop Dell XPS M1530 i sjelle nga Zvicra,

  Model: PP28L,
  Intel core 2 Duo T7500 2.2Ghz,
  Hdd 250Gb,
  Graf i dedikuar Nvidia GeForce 8600M,
  Finger print,
  Web Cam, 15.4”,
  Wireless,...
 10. Laptop i ri Asus super slim + cante 250 eur i diskutuar

  Laptop i ri bashke me canten, marka Asus X401U,


  Procesor Dual Core C60,
  Hardisk 320Gb,
  Ekran 14.1 inc,
  Web cam,
  Wireless,
  USB 3.0,
  HDMI,
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10