Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: el.xhe; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes makine Citroen Xsara Picasso 1.6 hdi Exclusive Viti 2005, 2.650 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 81
  KM..........: 2750

  Shitet Citroen Xsara Picasso 1.6 hdi monovolum ,
  108...
 2. Tirane,Ofert#Delphi 2017,€ 120€ ,#Autocom,#Diagnostikues,#Autoservis

  Super Ofert !!!!Nga 180 € ne 120 € . TCS CDP MVDiag Delphi e prodhuar 2017,paisja me mire sot ne treg dhe e thjesht ne perdorim .Me ane te kesaj paisje mund te kryeni diagnostim te makines shpejt...
 3. Tirane,shes Shtepi 3+1+A+BLK Kati 1, 150 m² banesa, 1000m2 toke (Yzberisht,Kashar)

  Tirane, Shesim 1000m2 toke+Shtepi 1 kat ne Yzberisht,Kashar.

  Shtepi me siperfaqe 150m2 dhe 1000m2 siperfaqe bace, e shtruar ne pllake,
  organizohet ne 1 kate, ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1...
 4. Tirane, - Ofroj Sherbime Bojaxhi ne Lyerje,Patinime,Stukime etj.

  Ofrojme lyerje me boje, lyerje shtepie, lyerje fasade,ambiente tregetare,stukime,patinime.etj.
  Zgjedhje te ngjyrave nga ju sipas deshires dhe sipas ambientit.
  Llojet e bojrave qe perdorim jane...
 5. Tirane, Shes Koshere Bletesh 12.000 Leke

  Zona e vilave gjermane

  Shes 10 koshere Bletesh, me cmime teper te arsyeshem. – 10 koshere (arka druri) jane me nga 1 kat, me nje cmim prej 12000 leke / 1 koshere. Bletet jane ne gjendje te mire...
 6. Tirane, ofroj vend pune Mekanik/Xhenerik

  Ofroj vend Pune si mekanik/xhenerik ne autoservis.
  Personi duhet te kete eksperience min 2-3 vjecare ne autoservise si mekanik/xhenerik.

  Te interesuarit te Tel ne nr : 0692555575.
  Adresa, unaza...
 7. Tirane, shes apartament hipotek 2+1+A+BLK Kati 7, 95 m² 630 Euro/m2 (Rr.Thoma Koxhaj)Misto Mame

  ​Zona/Rruga : Apartamenti ndodhet ne Rr.Thoma Koxhaj
  afer kompleksit Ēabej.Misto Mame

  Perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje,
  tualet me dritare, verande e mbyllur.

  Apartamenti ka nje...
 8. Tirane, shes kavo OBD per Mercedes BENZ Sprinter 14pin to 16pin per obd2 2.500 Leke

  Shes kavo diagnostikuse per Mercedes BENZ Sprinter 14pin ne 16pin obd2.
  Gjithashtu I pershtate te gjithe modeleve te Mercedes nga viti 1993-2005 qe suportojne fish obd.
  Funksionon edhe per furgonat...
Trego rezultatin 1 deri 8 nga 8