Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: con_uk; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes kondicioner Crypton ftohje 18000btu/h ngrohje 19000 500 Euro

  Shume pak I perdorur ne nje object kafeje mbulon siperfaqje te madhe klikoni ne foto te shihni parametrat  https://flic.kr/p/2ggbUCs  Cel. : *+355 68 256 3459‬
 2. AL, Durrės, jap me qera apartament 2+1 ne golem (50m ne krahe Bar & restaurant viena)

  Jap me qera apartament 2+1+banjo+ballkon ne golem (ne krahe te viena) me parkim dhe vend shume i pershtatshem per familjaret kushte komode me kondicioner uje,drita 24ore apartamenti eshte ne kat...
 3. Tirane, shes Dy cope PlayStation 3 25.000 Leke

  Kjo eshte oferte per 2 cope PlayStation 3 foto me poshte ne link

  ne kete offerte ka lojra disk por duhet ti gjej cmimi eshte per PlayStation me pulta njeri pult nuk ka butonat
  ...
 4. Tirane, shes Printer Profesional Internet cafe 35.000 Lek

  Printer per Internet cafe/zyre

  I perdorur toners nuk I dime kapacitetin se sa kane reflektohet ne cmim!


  per foto click ne link

  https://flic.kr/p/2ggcoQk
 5. Tirane, shes Saldatrice MIG me gas dhe pa ga 600 Euro

  Sadatrice SEALEY professionale 200amp maximumi mund te saldoni alumin dhe xingato pervec hekurit parametra industriale e pa perdorur me gjithe kutine e blerjes kushton mbi 1000euro ne dyqan per vetem...
 6. Tirane, ofroj punime cilsore hekuri (kangjella,porta,....etj,

  Bejme punime cilsore hekuri, saldime te ndryshme. Kangjella,veranda,shkalle,...etj, cati hekuri me projekte te ndryshme. Eksperience disa vjecare ne punimin e hekurit, kuotat me cmim konkurues te...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6