kėrko:

Type: Posts; User: Tregtari; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tiranė, shes Televizor "BUTRINTI", bardh e zi, prodhim shqiptar 2000 Euro

  Shes TV "BUTRINTI", bardh e zi 24", prodhim shqiptar i vitit 1983. Prodhuar nė Uzinėn e Radio Televizorave Durrės. TV ėshtė nė gjendje pune dhe ėshtė i mirėmbajtur. Ēmimi ėshtė 2.000 Euro. TV shitet...
 2. Tirane, shes kostum burrash 8.000 Leke

  Shes kostum burrash tė ri (xhaketė & pantallona, jo jelek). Kostumi ka ngjyrė tė veēantė, ngjyrė floriri (kjo vihet re kur mbi kostum reflekton drita e diellit). Kostumi ėshtė i markės "Daniel Rosso"...
 3. Tirane, Shes kėpucė italiane pėr burra dhe gra

  Shes kėpucė italiane pėr burra dhe gra tė prodhuara nė Itali pėr tregun italian. Kėpucėt janė tė reja, tė llojeve tė ndryshme dhe tė numrave tė ndryshėm. Ēmimi ėshtė i shumė i leverdisshėm dhe mjaft...
 4. Tiranė, shes Libra - Fjalorė 7.000 Lekė secili

  Shes 2 Fjalorė (tė rinj pėr nga mirėmbajtja, pasi nuk janė pėrdorur se kam 2 palė) tė autorit, prof. Niko Gjini: Greqisht - Shqip i vitit 1993 (me lidhje tė hollė e kapak jeshil) dhe Shqip - Greqisht...
 5. Tiranė, shes Pulla Postare

  Shes pulla postare tė viteve tė fundit tė pėrdorura vetėm njė herė. Pullat janė shumė tė mirėmbajtura dhe shiten nėn koston reale. Kush ėshtė i interesuar t'i blejė, tė telefonojė ose tė lėrė mesazh...
 6. Tirane, shes libėr me tregime italiane 220 Leke

  Shes libra me tregime italiane tė autorit Italo Kalvino. Libri pėrmban 17 tregime dhe kushton 220 Lekė tė reja. Librat janė tė rinj dhe shiten me ēmim kopertine. Titulli i librit ėshtė "I fundit vjen...
 7. Tiranė, shes objekte mėsimore tė veēanta pėr universitete dhe shkolla Euro

  Pėr ata biznesmenė qė kanė investuar nė fushėn e arsimit dhe qė duan tė rrisin nivelin arsimor tė nxėnėsve / studentėve si dhe tė zhvillojnė orėn e mėsimit me efikasitet dhe me parametra tė lartė, u...
 8. Tirane, shes Librin Drejtshkrimi i Gjuhės Shqipe 2.000 L tė reja

  Shes librin "Drejtshkrimi i Gjuhės Shqipe". Ēmimi 2.000 L tė reja.
  Kush ėshtė i interesuar pėr ta blerė tė mė kontaktojė nė kėtė numėr telefoni: 067 48 78 225.
 9. Tirane, shes kollare italiane tė ngjyrave dhe modeleve tė ndryshme Leke

  Shes kollare italiane pėr meshkuj tė ngjyrave dhe modeleve tė ndryshme. Kollaret janė tė reja dhe tė paketuara nė qesen e tyre origjinale. Ēmimi i kollareve me shumicė ėshtė 500 Lekė tė reja, me...
Trego rezultatin 1 deri 9 nga 9