krko:

Type: Posts; User: Leonard.Nuhu C21 Botaniku; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 3 1 2 3

krko: Krkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 7, 106 m 132.000 Euro (Pazari i ri)

  Zona/Rruga : Pazari i ri

  Apartamenti ndodhet ne katin e 7 jo te fundit te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne dhomen e ndenjes ku perfshihet dhe ambienti i gatimit dy dhoma...
 2. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 124 m 170.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

  Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor prane insitutit te higjenes . Ka nje siperfaqe totale prej 124 m2 e organizuar ne nje sallon...
 3. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 3, 111 m 100.000 Euro (Liqeni i Thate)

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe me pamje nga liqeni i Tiranes. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 111...
 4. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 8, 113 m 45.000 Euro (Kamez)

  Zona/Rruga : Kamez

  Apartamenti ndodhet ne qender te Kamzes, mbrapa bashkise.Eshte ne katin e 8 (i fundit) te nje pallati te ri me ashensor.Ka nje siperfaqe totale prej 113 m2 i organizuar ne nje...
 5. Tirane, jap me qera apartament 3+1 Kati 4, 108 m 900 Euro (Stadiumi Dinamo)

  Zona/Rruga : Stadiumi Dinamo

  Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te zones,ne katin e katert .Ka nje siperfaqe totale prej 108.17 m2 e organizuar ne nje sallon, tre dhoma gjumi dhe...
 6. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 6, 88 m 100.000 Euro (Rruga Mihal Grameno)

  Zona/Rruga : Rruga Mihal Grameno

  Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete e te aksesushme te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensore. Apartamenti organizohet...
 7. Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 3, 55 m 300 Euro (Kodra e Diellit)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit

  Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje prej Rezidencave me te kerkuara.Ka nje siperfaqe totale prej 55 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje/gatimi, nje dhome gjumi...
 8. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 2, 58 m 55.000 Euro

  Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensore. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes bashke me ambientin e gatimit nje dhome gjumi si dhe nje tualet me dritare....
 9. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 131 m 1.000 Euro (Stadiumi Dinamo)

  Zona/Rruga : Stadiumi Dinamo

  Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te sapo perfunduar.Ka nje siperfaqe totale prej 130.57 m2 e organizuar ne 1 sallon, 2 dhoma, 2 tualete dhe 1...
 10. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 3, 76 m 60.000 Euro (Durres)

  Zona/Rruga : Durres

  Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 86 m2 i mobiluar me kushte bashkekohore prane Hotel Adriatikut ne plazh.
  Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje sogiorno se...
 11. Durres, shes Vile 400 m 700.000 Euro (GJiri i Lalzit)

  Zona/Rruga : GJiri i Lalzit

  Vil lluksoze me parametra bashkkohore n nj nga rezidencat m prestigjoze n Gjirin e Lalzit.E rrethuar nga 1500 m2 tok vila sht nj investim shum i mir ku...
 12. Tirane, jap me qera Vile 2 Katshe Kati 1, 1.000 Euro (Myslym Shyr)

  Zona/Rruga : Myslym Shyr

  Vila ndodhet ne nje zone te frekuentuar me levizshmeri te larte.Eshte e organizuar ne 7 dhoma dhe tualete.Eshte funksionale dhe mund te sherbeje per klinike, qender...
 13. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 165 m 500.000 Euro (Blloku)

  Zona/Rruga : Blloku

  Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara.Ka nje siperfaqe totale prej 200 m2 dhe ndodhet ne katin e 1.Aktualisht ambjenti funksionon Sallon Estetik dhe eshte ne...
 14. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 78 m 400 Euro (vasil shanto)

  Zona/Rruga : vasil shanto

  Apartamenti ndodhet ne nje zone te frekuentuar. Ka nje siperfaqe totale prej 78 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje, 1 kuzhine gatimi te vecuar, 2 dhoma gjumi,1 ballkon...
 15. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 7, 120 m 130.000 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta

  Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar per banim, ne katin e 7 te nje pallati te ri te mire administruar.Ka nje siperfaqe totale prej 120 m2 e organizuar...
 16. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 7, 59 m 68.000 Euro (Rruga e Durresit)

  Zona/Rruga : Rruga e Durresit

  Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri ne rrugen Mine Peza pran Ttrinity bar. Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar duke perfshire dhe idraulike...
 17. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 7, 76 m 115.000 Euro (Myslym Shyr)

  Zona/Rruga : Myslym Shyr

  Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 10 katesh prane Myslym Shyrit. Apartamenti Organizohet ne nje ambient ndenjeje ku eshte i perfshire dhe ambienti i gatimit,...
 18. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 7, 93 m 102.000 Euro (Rruga e Durresit)

  Zona/Rruga : Rruga e Durresit

  Apartamenti ndodhet shum prane qedres se tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensore ne rrugen Mine Peza. Apartamenti organizohet ne...
 19. Tirane, jap me qera apartament duplex 3+1+BLK 145 m 1.000 Euro (Kodra e Diellit Rezidenca 1)

  Duplexi ndodhet te Kodra e Diellit "Rezidenca 1" ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Duplexi eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem me kuzhine te vecuar, tre dhoma gjumi, 2 tualete,...
 20. Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 3, 65 m 330 Euro (Komuna e Parisit)

  Zona/Rruga : Komuna e Parisit

  Jepet me qira kati i 3 i nje vile.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi te perbashket , 1 dhome gjumi dhe 1...
 21. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 6, 150 m 130.000 Euro (Rruga Bill Klinton)

  Zona/Rruga : Rruga Bill Klinton

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe ka nje siperfaqe totale prej 150m2.Eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi te perbashket ,3 dhoma...
 22. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 5, 102 m 100.000 Euro (Stacioni i Trenit)

  Zona/Rruga : Stacioni i Trenit

  Apartamenti ndodhent ne katin e 5 te nje pallate te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne dhomen e ndenjes ku perfshihet dhe ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi...
 23. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 92 m 70.000 Euro (yzberisht)

  Zona/Rruga : yzberisht

  Apartamenti ka nje siperfaqe totale 92m2 e organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete(njeri eshte me dritare) dhe 1 ballkon.Apartamenti...
 24. Vlore, shes Vile 3-kateshe 102 m 250.000 Euro (Jonufer)

  Zona/Rruga : Jonufer

  Ndertesa ndodhet prane Hotel Jonufer 50m mbi rrugen kryesore.Siperfaqja totale e truallit eshte 300 m2 dhe 500 m2 eshte ullishte prane nderteses.Kati pare i nderteses eshte...
 25. Tirane, shes magazine Kati 1, 5.400 m (Autostrada Tirane-Durres)

  Zona/Rruga : Autostrada Tirane-Durres

  Kapanoni ndodhet ne nje prej pikave me me strategjike lidhese te autostrades Tirane-Durres. E shtrire ne nje siperfaqe toke prej 11320 m2. Siperfaqja totale...
 26. Tirane, shes apartament duplex 3+1, 135 m 295.000 Euro (Kodra e Diellit Rezidenca 1)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit Rezidenca 1

  Duplexi ndodhet te Kodra e Diellit "Rezidenca 1" ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Duplexi eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem me...
 27. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 2907 m 6 Euro/m2 (TEG)

  Zona/Rruga : TEG

  Ambjentet ndodhen ne nje prej godinave komerciale me te mira ne zonen e Lundres.Eshte e shtrire ne nje siperfaqe totale prej 2907 m2.Ambjenti eshte i pershtatshem per biznes ,Zyra...
 28. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 8, 63 m 90.000 Euro (rruga e kavajes)

  Zona/Rruga : rruga e kavajes

  Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 63.84 m2.Eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi te perbashket, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.Ndodhet ne katin e 8 (jo i...
 29. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 8, 8.322 m 110.000 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi te perbashket, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.Apartamenti ndodhet ne katin...
 30. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 4, 118 m 700 Euro (Ambasada Amerikane)

  Zona/Rruga : Ambasada Amerikane

  Apartamenti ndodhet ne nje na zonat me te frekuentuara.Ka nje siperfaqe totale prej 118.57 m2 i organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 1...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 84
Faqja 1 nga 3 1 2 3