kėrko:

Type: Posts; User: FUTURE HOME Ali Demi; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 18 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera Vile 2 Katshe, 150 m² 500 Euro (Rruga Mihal Grameno)

  Zona/Rruga : Rruga Mihal Grameno

  Vila ėshtė e pozicionuar te Rruga "Mihal Grameno". Informacion mbi vilėn : • 2-katėshe • Sipėrfaqja : 150 m2. Vila ėshtė e mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes...
 2. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 3, 76 m² 320 Euro (Shkolla e Baletit)

  Zona/Rruga : Shkolla e Baletit

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar te Shkolla e Baletit, te Minibashkia Nr1 dhe 2. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim • Sipėrfaqja e apartamentit : 76 m2 •...
 3. Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 3, 126 m² 400 Euro (Ministria e Jashtme)

  Zona/Rruga : Ministria e Jashtme

  Jepet me qera apartament 3+1 te Bulevardi Zhan D'Ark, afėr me Ministrinė e Jashtme. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 • Sipėrfaqja e apartamentit : 126 m2....
 4. Tirane, shes Vile 2 Katshe, 300 m² 160.000 Euro (Kinostudio)

  Zona/Rruga : Kinostudio

  Vila ėshtė e pozicionuar nė zonėn e Kinostudios. Informacion mbi vilėn : • 2-katėshe • Sipėrfaqja e truallit : 300 m2 • Sipėrfaqja e ndėrtimit : 200 m2 • Dokumentacioni :...
 5. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 72 m² 56.000 Euro (Rruga 5 Maji)

  Zona/Rruga : Rruga 5 Maji

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar te Rruga 5 Maji. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 • Sipėrfaqja e apartamentit : 72 m2 • Orientimi : Veri-Perėndim • Dokumentacioni :...
 6. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 130 m² 145.000 Euro (Medreseja)

  Zona/Rruga : Medreseja

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar te Medreseja, brenda unazės. Informacion mbi apartamentin: • Kati 7 banim • Sipėrfaqja e apartamentit : 145 m2 • Orientimi :...
 7. Tirane, shes toke 6.000 m² 540.000 Euro (Farke)

  Zona/Rruga : Farke

  Toka ėshtė e pozicionuar nė Farkė, pranė shkollės. Informacion mbi tokėn : • Sipėrfaqja e tokės : 6000 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekė. Disponon: • Pozicion i favorshėm...
 8. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 104 m² 85.000 Euro (Ali Demi)

  Zona/Rruga : Ali Demi

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar te pranė fushės sė Ali Demit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Sipėrfaqja e apartamentit : 104 m2 • Orientimi : Lindje....
 9. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 114 m² 650 Euro (Qendėr)

  Zona/Rruga : Qendėr

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar nė Qendėr. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 • Sipėrfaqja e apartamentit : 114 m2 • Orientimi : Jug. Apartamenti ėshtė i mobiluar dhe...
 10. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 6, 110 m² 900 Euro (Blloku)

  Zona/Rruga : Blloku

  Ambjenti ėshtė i pozicionuar nė zonėn e Bllokut. Informacion mbi ambjentin : • Kati 6 • Sipėrfaqja e ambjentit: 110 m2 • Orientimi Veri-Perėndim • Dokumentacioni : Me Hipotekė....
 11. Tirane, shes toke 650 m² 26.000 Euro (Priskė e Madhe)

  Zona/Rruga : Priskė e Madhe

  Toka ėshtė e pozicionuar nė Priskė tė Madhe. Informacion mbi tokėn : • Sipėrfaqja e tokės : 650 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekė. Disponon: • Pozicion i favorshėm...
 12. Tirane, jap me qera Vile 2 Katshe 244 m² 900 Euro (Ali Demi)

  Zona/Rruga : Ali Demi

  Jepet me qera vilė te rruga "Shemsie Haka", nė zonėn e Ali Demit, 100 m larg fushės sė Ali Demit. Sipėrfaqja totale e ndėrtimit ėshtė 244 m2 dhe disponon salloni ndenjes,...
 13. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 40 m² 60.000 Euro (Ali Demi)

  Zona/Rruga : Ali Demi

  Ambjenti ėshtė i pozicionuar nė fushėn e Ali Demit. Informacion mbi ambjentin: • Kati 0 pėrdhes • Sipėrfaqja e ambjentit : 40.3 m2. Ambjenti disponon: • Pozicion i favorshėm...
 14. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 107 m² 90.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar afėr Rrugės sė Elbasanit, 500 m mbi Fakultetin Ekonomik. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim • Sipėrfaqja e apartamentit :...
 15. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 60 m² 40.000 Euro (Ali Demi)

  Zona/Rruga : Ali Demi

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar nė zonėn e Ali Demit, te shkolla "Kushtrimi i Lirisė". Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 • Sipėrfaqja e apartamentit : 60 m2 • Orientimi...
 16. Tirane, jap me qera Vile 2 Katshe 160 m² 400 Euro (Rruga Mihal Grameno)

  Zona/Rruga : Rruga Mihal Grameno

  Vila ėshtė e pozicionuar te Rruga Mihal Grameno. Informacion mbi vilėn: • 2-katėshe • Sipėrfaqja : 160 m2 • Orientimi Lindje-Perėndim. Vila ėshtė totalisht e...
 17. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 120 m² 120.000 Euro (Tregu Elektrik)

  Zona/Rruga : Tregu Elektrik

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar te rruga "Ali Visha", nė zonėn e Tregut Elektrik. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim • Sipėrfaqja e apartamentit : 120 m2 •...
 18. Tirane, jap me qera apartament duplex 3+1+BLK Kati 3, 460 m² 850 Euro (Blloku)

  Zona/Rruga : Blloku

  Duplex-i ėshtė i pozicionuar nė zonėn e Tregut Elektrik, te rruga "Petro Nini Luarasi". Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim • Sipėrfaqja e apartamentit : 460 m2....
 19. Tirane, shes toke 35.000 m² 3.500.000 Euro (Mjull-Bathore)

  Zona/Rruga : Mjull-Bathore

  Toka ėshtė e pozicionuar nė Mjull-Bathore. Informacion mbi tokėn : • Sipėrfaqja e tokės : 35000 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekė. Disponon: • Pozicion i favorshėm...
 20. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 66 m² 400 Euro (Qendėr)

  Zona/Rruga : Qendėr

  Ambjenti ėshtė i pozicionuar nė qendėr tė Tiranės. Informacion mbi ambjentin : • Kati 1 • Sipėrfaqja e ambjentit: 66 m2. Ambjenti ėshtė bosh dhe disponon: • Tualeti • Verandė •...
 21. Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 15, 257 m² 2.500 Euro (ETC)

  Zona/Rruga : ETC

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar te Qendra Tregtare ETC. Informacion mbi apartamentin: • Kati 15 • Sipėrfaqja e apartamentit : 257.3 m2 • Sipėrfaqja e verandės : 70 m2 • Orientimi...
 22. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 15, 257 m² 650.000 Euro (ETC)

  Zona/Rruga : ETC

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar te Qendra Tregtare ETC. Informacion mbi apartamentin: • Kati 15 • Sipėrfaqja e apartamentit : 257.3 m2 • Sipėrfaqja e verandės : 70 m2 • Orientimi...
 23. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 6, 140 m² 140.000 Euro (Tregu Elektrik)

  Zona/Rruga : Tregu Elektrik

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar nė zonėn e Tregut Elektrik. Informacion mbi apartamentin: • Kati 6 banim • Sipėrfaqja e apartamentit : 140 m2 • Orientimi...
 24. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 115 m² 82.000 Euro (Tregu Elektrik)

  Zona/Rruga : Tregu Elektrik

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar te Tregu Elektrik, pranė Kompleksit Grand. Informacion mbi apartamentin: • Kati 8 banim • Sipėrfaqja e apartamentit neto/bruto :...
 25. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 112 m² 95.000 Euro (Tregu Elektrik)

  Zona/Rruga : Tregu Elektrik

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar nė zonėn e Tregut Elektrik, afėr rrugės "Petro Nini Luarasi", te rruga "Sali Nivica". Disponojmė apartamente 2+1 me sipėfaqe 112 m2 nė...
 26. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 7, 68 m² 250 Euro (Tregu Elektrik)

  Zona/Rruga : Tregu Elektrik

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar nė zonėn e Tregut Elektrik, te rruga "Petro Nini Luarasi", nė njė nga komplekset mė tė mirė tė zonės. Informacion mbi apartamentin: •...
 27. Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe 789 m² 4.500 Euro (Sauk)

  Zona/Rruga : Sauk

  Vila ėshtė e pozicionuar nė Sauk, te rruga "Selim Brahja". Informacion mbi vilėn : • Sipėrfaqja e truallit : 500 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekė • Kati pėrdhe ka sipėrfaqe...
 28. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 65 m² 51.000 Euro (Tregu Elektrik)

  Zona/Rruga : Tregu Elektrik

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar te Tregu Elektrik. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 • Sipėrfaqja e apartamentit : 65 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekė....
 29. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 76 m² 79.000 Euro (Shkolla e Baletit)

  Zona/Rruga : Shkolla e Baletit

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar te Shkolla e Baletit, te Minibashkia Nr1 dhe 2. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim • Sipėrfaqja e apartamentit : 76 m2 •...
 30. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 110 m² 275 Euro (Ministria e Shendetesise)

  Zona/Rruga : Ministria e Shendetesise

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar te Bulevardi Bajram Curri, prapa Ministrisė sė Shėndetėsisė, te Nefeli. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 • Sipėrfaqja e...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 531
Faqja 1 nga 18 1 2 3 4