kėrko:

Type: Posts; User: FICOM; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 4 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, shes Llamarina te ndryshme

  Llamarina te ndryshme nga Elastron, nje nga kompanite me te medha te produkteve te ēelikut dhe llamarinave ne Greqi.

  Produktet jane te ēertifikuara sipas Standarteve Europiane.

  Per me shume...
 2. Tirane, shes Profile ne forme T

  Profile nė formė T, nga Elastron, njė nga kompanitė mė tė mėdha nė Greqi pėr produktet e celikut.

  Kėto profile, janė aplikuar nė industri, ndėrtim dhe bujqėsi. Produktet janė tė ēertifikuara sipas...
 3. Tirane, shes Profile ne forme L

  Profile nė formė L, nga Elastron, njė nga kompanitė mė tė mėdha nė Greqi pėr produktet e celikut.

  Kėto profile, janė aplikuar nė industri, ndėrtim dhe bujqėsi. Produktet janė tė ēertifikuara sipas...
 4. Tirane, shes Profile Celiku

  Profile celiku katrore, drejtkendore dhe rrethore, nga ELASTRON, kompania me e madhe e produkteve te celikut dhe llamarinave ne Greqi. Produktet jane te certifikuara sipas standarteve europiane.

  ...
 5. Tirane, shes Hekur ne forme rrethi

  Hekur ne forme rrethi, nga Elastron, nje nga kompanite me te medha ne Greqi per produktet e celikut.
  Produktet jane te certifikuara sipas standarteve Europiane.


  Per me shume informacion:
  1-...
 6. Tirane, shes Profile HEA,HEB & IPE

  ELASTRON ėshtė njė furnizues dominant i produkteve tė infrastrukturės nė sektorėt kryesorė tė ekonomisė greke dhe globale. Pavarėsisht se kompania ofron njė gamė tė gjerė nė treg, ndėr to pėrmendim...
 7. Tirane, shes Bombina te dhe te pa galvanizuara

  Llamarina, bombina tė galvanizuara, nga Elastron, njė nga kompanitė mė tė mėdha tė produkteve tė ēelikut dhe llamarinave nė Greqi.
  Produktet jane te certifikuara sipas standarteve europiane.  ...
 8. Tirane, shes Hekur ne forme rrethi

  Hekur ne forme rrethi, nga Elastron, nje nga kompanite me te medha ne Greqi per produktet e celikut.
  Produktet jane te certifikuara sipas standarteve Europiane.


  Per me shume informacion:
  1-...
 9. Tirane, shes Trare/Beams HEA

  Trare/Beams HEA, me gjatesi dhe spesor te ndryshem nga Elastron, nje nga kompanite me te medha te produkteve te ēelikut dhe llamarinave ne Greqi.


  Produktet jane te ēertifikuara sipas Standarteve...
 10. Tirane, ofroj vend pune Asistant Sales Manager

  Njoftim pėr vend Vakant


  FiCOM & Partners, ėshtė kompani tregtare dhe konsulence qė operon nė Shqipėri edhe Ballkan. Kompania kėrkon tė punėsojė personel nė pozicionin e mėposhtėm:


  •...
 11. Tirane, shes Llamarina te ndryshme

  Llamarina te ndryshme nga Elastron, nje nga kompanite me te medha te produkteve te ēelikut dhe llamarinave ne Greqi.


  Produktet jane te ēertifikuara sipas Standarteve Europiane.


  Per me shume...
 12. Tirane, shes Profile ne forme T

  Profile nė formė T, nga Elastron, njė nga kompanitė mė tė mėdha nė Greqi pėr produktet e celikut.

  Kėto profile, janė aplikuar nė industri, ndėrtim dhe bujqėsi. Produktet janė tė ēertifikuara sipas...
 13. Tirane, shes Hekur ne forme rrethi

  Hekur ne forme rrethi, nga Elastron, nje nga kompanite me te medha ne Greqi per produktet e celikut.
  Produktet jane te certifikuara sipas standarteve Europiane.


  Per me shume informacion:
  1-...
 14. Tirane, ofroj vend pune Asistente Administrative

  Njoftim pėr vende Vakant

  FiCOM & Partners, ėshtė kompani tregtare dhe konsulence qė operon nė Shqipėri edhe Ballkan, kryesisht nė fushėn e ndėrtimit. Kompania kėrkon tė punėsojė personel nė...
 15. Tirane, shes Profile ne forme L

  Profile nė formė L, nga Elastron, njė nga kompanitė mė tė mėdha nė Greqi pėr produktet e celikut.

  Kėto profile, janė aplikuar nė industri, ndėrtim dhe bujqėsi. Produktet janė tė ēertifikuara sipas...
 16. Tirane, shes Profile Celiku

  Profile celiku katrore, drejtkendore dhe rrethore, nga ELASTRON, kompania me e madhe e produkteve te celikut dhe llamarinave ne Greqi. Produktet jane te certifikuara sipas standarteve europiane.

  ...
 17. Tirane, shes Trare HEA

  ELASTRON, fabrika me e madhe e celikut.
  Trare/Beams HEA, me gjatesi dhe spesor te ndryshem.

  Per me shume informacion:

  1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/
  2- dergoni email ne...
 18. Tirane, shes Bombina te dhe te pa galvanizuara

  Bombina tė galvanizuara dhe tė pa galvanizuara, nga Elastron, njė nga kompanitė mė tė mėdha tė produkteve tė ēelikut dhe llamarinave nė Greqi.
  Produktet jane te certifikuara sipas standarteve...
 19. Tirane, shes Panele Sanduic

  Panel Sanduic per magazina Industriale
  Panel Sanduic me veshje PVC per Ferma
  Panel Sanduic per magazina Frigoriferike
  Panele Sanduic murale
  Panele Sanduic per cati

  Nga kompania greke Elastron...
 20. Tirane, ofroj vend pune Asistente Administrative

  Njoftim pėr vende Vakant

  FiCOM & Partners, ėshtė kompani tregtare dhe konsulence qė operon nė Shqipėri edhe Ballkan, kryesisht nė fushėn e ndėrtimit. Kompania kėrkon tė punėsojė personel nė...
 21. Tirane, shes Hekur ne forme rrethi

  Hekur ne forme rrethi, nga Elastron, nje nga kompanite me te medha ne Greqi per produktet e celikut.
  Produktet jane te certifikuara sipas standarteve Europiane.


  Per me shume informacion:
  1-...
 22. Tirane, shes Profile ne forme L

  Profile nė formė L, nga Elastron, njė nga kompanitė mė tė mėdha nė Greqi pėr produktet e celikut.

  Kėto profile, janė aplikuar nė industri, ndėrtim dhe bujqėsi. Produktet janė tė ēertifikuara sipas...
 23. Tirane, shes Trare HEA

  ELASTRON, fabrika me e madhe e celikut.
  Trare/Beams HEA, me gjatesi dhe spesor te ndryshem.

  Per me shume informacion:

  1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/
  2- dergoni email ne...
 24. Tirane, shes Panele Sanduic

  Panel Sanduic per magazina Industriale
  Panel Sanduic me veshje PVC per Ferma
  Panel Sanduic per magazina Frigoriferike
  Panele Sanduic murale
  Panele Sanduic per cati

  Nga kompania greke Elastron...
 25. Tirane, shes Profile celiku katrore, drejtkendore dhe rrethore

  Profile celiku katrore, drejtkendore dhe rrethore, nga ELASTRON, kompania me e madhe e produkteve te celikut dhe llamarinave ne Greqi. Produktet jane te certifikuara sipas standarteve europiane.

  ...
 26. Tirane, shes Llamarina te ndryshme

  Llamarina te ndryshme nga Elastron, nje nga kompanite me te medha te produkteve te ēelikut dhe llamarinave ne Greqi.


  Produktet jane te ēertifikuara sipas Standarteve Europiane.


  Per me shume...
 27. Tirane, shes Hekur rrethor

  Hekur ne forme rrethi, nga Elastron, nje nga kompanite me te medha ne Greqi per produktet e celikut.
  Produktet jane te certifikuara sipas standarteve Europiane.


  Per me shume informacion:
  1-...
 28. Tirane, shes Profile ne forme L

  Profile nė formė L, nga Elastron, njė nga kompanitė mė tė mėdha nė Greqi pėr produktet e celikut.

  Kėto profile, janė aplikuar nė industri, ndėrtim dhe bujqėsi. Produktet janė tė ēertifikuara sipas...
 29. Tirane, shes Bombina te galvanizuara

  Llamarina, bombina tė galvanizuara, nga Elastron, njė nga kompanitė mė tė mėdha tė produkteve tė ēelikut dhe llamarinave nė Greqi.
  Produktet jane te certifikuara sipas standarteve europiane.  ...
 30. Tirane, shes Panele Sanduic

  Panel Sanduic per magazina Industriale
  Panel Sanduic me veshje PVC per Ferma
  Panel Sanduic per magazina Frigoriferike
  Panele Sanduic muralePanele Sanduic per cati

  Per me shume informacion:...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 92
Faqja 1 nga 4 1 2 3 4