Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: edi007; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 10, 75 m² 330 Euro (Ish expozita. kullat jeshile)

  Zona/Rruga : Ish expozita. kullat jeshile

  Jap me qera apartamanet 1+1 te mobiluar. kati i 10 me 2 ashensor. Cmimi 330 euro/muaj .

  0686025998
  Nuk bashkpunoj me agjensi!

  Cel. : 0686025998
 2. Tirane, shes makine karavan Audi A6 Viti 2014, 17.700 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 147
  KM..........: 172000

  Shes Audi A6 , 2000 nafte , viti 2014. me kambjo manuale 6 marshe. me km...
 3. Durres, kerkohet Ndihmes Kuzhinier/Kuzhinier

  Kerkohet ndihmes kuzhinier edhe kuzhinier me kohe te plote ne nje restorant ne Qerret te Kavajes, prane fshatrave turistik.
  Paga e kenaqshme.

  Te interesuarit te kontaktojne ne nr : 0693230507
 4. Tirane, shes biciklete Citybike 40.000 Leke

  She biciklet corratec e ardhur nga amerika

  400 mij lek i diskutueshem
  0686025998

  Cel. : 0686025998
 5. Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 5, 60 m² 300 Leke (rruga Sami Frasheri)

  Zona/Rruga : rruga Sami Frasheri

  Jap me qera ap 1+1 i mobiluar kati i 5 pallat egzistues ngjitur me murin e shkolles petro nini.

  300 mij/ muaj

  0686025998

  jepet vetem per 2 persona.
 6. Tirane, kerkohet Kamarier/Banakier

  kerkohet Kamarier edhe Banakier kryesisht te dije te bej cokteile.
  Per nje lokal me emer ne Tirane. paga e kenaqshme.

  Cel : 0693230507
 7. Kerkohet Kamarier Restoranti ne Qerret-Kavaje

  Kerkohet kamarier restoranti me eksperience me kohe te plote ne nje restorant ne Qerret te Kavajes.

  Cel : 0693230507
 8. QERRET, shes apartament 1+1+BLK Kati 2,i mobiluar 58 m2 40.000 Euro (qerret)

  Zona/Rruga : qerret

  Shes apartament 1+1 me hipotek, i kompletuar, vija e pare e plazhit katii pare i banimit mbi dyqane. ne nje zone shume te qete dhe te bukur ne plazhin e qerretit. Sip 58 m2....
 9. Tirane, ofroj vend pune Banakier

  Kerkohet Banakier, per nje lokal me emer ne Tirane.
  Vetem turni i pare, rroga e kenaqshme.

  Cel : 0693230507
 10. Pogradec, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 58 m² 40.000 Euro (Ne shetitore)

  Zona/Rruga : Ne shetitore

  Shitet apartament i mobiluar ne menyre moderne , ne pogradec, buze liqenit. kati i 3 me hipoteke.

  0693230507

  Cel. : 0693230507
 11. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 89 mĀ² 1.100 Euro/mĀ² (Tek Selvia)

  Zona/Rruga : Tek Selvia

  Shes Apartament 2+1 me 1 banjo ne katin e 7 te banimit tek Selvia. Apartamenti eshte i pajisur me panel diell, gjenerator emergjence ne rast ikje te korrendit dhe...
 12. Tirane, shes panel diellor Pasqyra paneli 500 Euro

  Shiten per arsye mbyllje aktiviteti, 5 pasqyra panelesh djellor te perdorura, ne gjendje pune.
  Per me shume info kontantoni ne 0693230507

  Cmimi : 500 euro te pesta.

  Cel. : 0693230507
Trego rezultatin 1 deri 12 nga 12