970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: UpTown Invest; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera apartament 500 Euro (Prane Pazarit te Ri)

  Apartament 1+1 per qira tek Pazari i Ri


  Apartamenti eshte i organizuar ne ambjentin e gatim ngrenie ndejtjes, me nje dhome gjumi, nje banjo dhe nje ballkon. Ndodhet ne pallat te ri me...
 2. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 3, 550 Euro (Rruga e Elbasanit)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

  Ambjent i ri per zyra ose banim, tek Rr. e Elbasanit


  Ambjent i ri per zyra ose banim, tek Rr. e Elbasanit. Ambjenti ndodhet ne ndertim te ri, me sherbim...
 3. Tirane, ofroj vend pune Konsulent Imobiliar, Arkitekt/e Interior Design

  UP TOWN INVEST
  Kompani e cila ofron shėrbime ndermjetesimi , konsulence, menaxhimi, vlerėsim pasurie tė paluajtshme, projektim zbatim interior design, nė sektorin imobiliar
  kerkon tė punesojė :...
 4. Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 8, 74 m² 400 Euro (Themistokli Germenji)

  Zona/Rruga : Themistokli Germenji

  Apartament 1+1, me qira tek Liceu. Zone me elitare e Tiranes dhe nje nga me te kerkuarat ndertim shume cilesor .
  Apartamenti organizohet ne nje dhome te madhe...
 5. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 6, 131 m² 600 Euro tek RTSH

  https://images.uptowninvest.com/640x480/c5667ec6-50aa-dde7-9070-4d0c3f63fe4a.jpg
  Apartament 2+1+2, per qira tek RTSH

  Apartament 2+1+2, per qira tek RTSH Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te...
 6. Tirane - UpTown Invest Kompani e Pasuri te Paluajteshme

  UP TOWN INVEST
  Kompania me e re ne industrine imobiliare e cila vjen me nje strategji dhe koncept inovativ .
  Nje staf ne nivel ekspertesh plot energji te motivuar dhe me experiencen e duhur do...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6