kėrko:

Type: Posts; User: I.C; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune banakier, barist, kamarier

  kerkojme banakier, barist, kamarier me eksperience pune per nje bar club qe do te hapet per disa dite.
  Dergoni cv tuaj ne adresen e emailit h.resourcesidol@gmail.com
 2. Tirane, ofroj vende pune Banakierė, Kamarierė, Security

  Njė bar-club i ri qė do tė hapet sė shpejti nė Tiranė kėrkon:
  - Banakierė bari dhe club-i
  - Kamarierė bari dhe club-i
  - Security
  - DJ

  Preferohen persona me...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2