Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1924
Kėrkimi zgjati 0.42 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: TIRANA REAL ESTATE
Rubrika: Objekte banimi - me qera 01.11.2014, 08:58
PX: 0
lexuar: 1,886
Tirane, Japim me Qera Vile 3 kat, 300 m² 3000 Euro (Rr. Tre Vellezerit Kondi)

Zona/Rruga : Rr. 3 Vellezerit Kondi.

Tirane, Japim me Qira Vile 4 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane Vilave Gjermane. Vile me siperfaqe trualli 300m2 dhe siperfaqe ndertimi 480m2, eshte e...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 01.11.2014, 08:58
PX: 0
lexuar: 1,364
Tirane, shesim apartament 1+1 76 m² 1.200 Euro/m² (Rr. Ibrahim Rugova.)

Zona/Rruga : Rr. Ibrahim Rugova.

Tirane, shesim Apartament 1+1 ne Rr. Ibrahim Rugova. Apartament 1+1+wc, me siperfaqe 76 m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 01.11.2014, 08:58
PX: 0
lexuar: 1,125
Tirane, Japim me Qera Ambient Zyre 435m² 10 Euro (Rr. Vaso Pasha, zona ish Blloku.)

Zona/Rruga : Rr. Vaso Pasha, zona ish Blloku ..

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Vaso Pasha, Zona Bllok. Ambient me siperfaqe 435m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 01.11.2014, 08:58
PX: 0
lexuar: 799
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi 250m² 1.000 Euro (Rr. Bardhyl, prane Ministrise se Jashtme.)

Zona/Rruga : Rr. Bardhyl, prane Ministrise se Jashtme.

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Bardhyl, prane Ministrise se Jashtme. Ambient me siperfaqe totale 250m2, i shtruar ne pllake...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 01.11.2014, 08:58
PX: 0
lexuar: 1,147
Tirane, Japim me Qera Ambient Zyre Kati 2, 75 m² 500 Euro (Rr. Elbasanit, prane 7 xhuxhave.)

Zona/Rruga : Rr. Elbasanit, prane 7 xhuxhave ..

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Elbasanit. Ambient me siperfaqe 75m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, ka...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 01.11.2014, 08:58
PX: 0
lexuar: 1,132
Tirane, Japim me Qera Ambient Zyre Kati 2, 110 m² 350 Euro (Rr. Don Bosko, prane Zogut te Zi.)

Zona/Rruga : Rr. Don Bosko, prane Zogut te Zi

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Don Bosko, prane Zogut te Zi. Ambient me siperfaqe 110m2, i shtruar ne pllake, ne katin e 2-te te nje pallati...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 01.11.2014, 08:58
PX: 0
lexuar: 1,494
Tirane, Japim me Qera Ambient Zyre 40m² 200 Euro (Rr. Sami Frasheri.)

Zona/Rruga: Rr. Sami Frasheri

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Sami Frasheri. Ambient me siperfaqe 40m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Parkimi i...
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:44
PX: 0
lexuar: 847
Tirane, shesim toke 1.000 m² 110 Euro/m² (Fshatin Mjull –Bathore.)

Zona/Rruga : Fshatin Mjull –Bathore.

Tirane, shesim Toke Vreshte ne Fshatin Mjull –Bathore. Toke me siperfaqe 1000 m2, eshte e nivluar, ka dokumenta te rregullta pronesie.
Ekziston mundesia qe toka...
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:44
PX: 0
lexuar: 1,382
Tirane, shesim truall 20.000 m² 79 Euro/m² (Rr.Elbasanit, prane TEG)

Zona/Rruga :Rr. Elbasanit, prane TEG ..

Tirane, Shesim Toke Are ne Rr. Elbasanit, prane TEG. Toke Are me siperfaqe 20.000 m2, ndodhet ne vije te dyte te ndertimit prane rruges Nacionale Tirane –...
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:44
PX: 0
lexuar: 45
Tirane, Shesim Truall 1.412 m² 90.000 Euro (Komunen Berzhite, prane Palma Nova)

Zona/Rruga : Komunen Berzhite, prane Palma Nova

Tirane, Shesim Toke ne Komunen Berzhite. Toke me siperfaqe totale 1412m2, ndodhet buze rruge kryesore, shume e pershtatshme per ushtrim aktiviteti....
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:44
PX: 0
lexuar: 1,182
Durres, shesim truall 4.000 m² 145.000 Euro (Fshatin Spitalle.)

Zona/Rruga : Fshatin Spitalle ..

Durres, Shesim Toke Are ne Fshatin Spitalle. Toke Are me siperfaqe totale 4000 m2, ndodhet me akses ne rrugen e shtruar, prane vijes bregdetare por jo me akses te...
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:44
PX: 0
lexuar: 1,100
Kavaje, shesim truall 700 m² 130 Euro/m² (Qerret, Kavaje.)

Zona/Rruga : Qerret, Kavaje.

Kavaje, shesim Truall ne Qerret. Truall me siperfaqe 700 m2, ndodhet ne nje terren gjysem kodrinor,50 m nga deti, e pershtatshme per ndertime private deri 4–kate....
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:44
PX: 0
lexuar: 2,021
Tirane, shesim truall 2.200 m² 260 Euro/m² (ne Bathore)

Zona/Rruga : ne Bathore ..

Tirane, shesim Toke-Are ne Bathore. Toke me siperfaqe 2.200 m2 me dokumenta te rregullta pronesie ka mundesi zgjerimi. Toka eshte e pershtatshme per ndertim dhe ndodhet...
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:44
PX: 0
lexuar: 1,530
Durres, shes truall 500 m² 80.000 Euro (tek Mali i Robit)

Zona/Rruga : tek Mali i Robit ..

Truall me siperfaqe 500 m2 ndodhet mbas pishave te buta, 200 m nga rruga nacionale. Trualli eshte shumei pershtatshem per ndertim privat. Zona ka studim per...
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:44
PX: 0
lexuar: 325
Tirane, shes truall 500 m² 90.000 Euro (ne Liqeni i thate)

Zona/Rruga : ne Liqeni i thate

Tirane, shesim Truall ne Liqeni i thate. Truall me siperfaqe 500 m2, eshte i n iveluar, i rrethuar me mur, i pershtashem per ndertim, me dokumenta te rregullta...
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:43
PX: 0
lexuar: 1,961
Sarande, shesim truall 2.000 m² 150 Euro/m² (Kanali i Cukes)

Zona/Rruga : Kanali i Cukes ..

Sarande, shesim truall prane kanalit te Cukes. Truall me siperfaqe 500 deri me 2000 m2, ndodhet prane Kalase se Lekursit ne nje terren gjysem kodrinor me pamje te...
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:43
PX: 0
lexuar: 2,175
Sarande, shesim truall 3.000 m² 100 Euro/m² (prane Marines)

Zona/Rruga : prane Marines ..

Sarande, shesim Truall prane Marines. Truall me siperfaqe 3.000 m2 eshte i favorshem per ndertim dhe ka dokumenta pronesie. Trualli ndodhet ne koder dhe ka pamje nga...
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:43
PX: 0
lexuar: 1,056
Tirane, shesim truall 6.000 m² 40 Euro/m² (Fshatin Picalle, Komuna Baldushk.)

Zona/Rruga : Fshatin Picalle, Komuna Baldushk.

Tirane, shesim Toke Are ne Fshatin Picalle, Komuna Baldushk. Toke Are me siperfaqe 6000 m2, ndodhet ne nje terren fushor, e pershtatshem per ndertime...
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:43
PX: 0
lexuar: 2,419
Fier, shesim toke 3.000 m² 98.000 Euro , 10 min larg Qendres

Zona/Rruga : Fier ..

Fier, shesim Toke-Are ne Portez. Toka ka siperfaqe 3.000 m2, brenda se ciles ndodhet nej fushe mini-futbolli, prane saj ndodhet nje ndertese nje kateshe 150 m2, momentalisht...
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:43
PX: 0
lexuar: 2,362
Tirane, shesim truall 4.790 m² 50.000 Leke/m² (Bultice,Vaqarr)

Zona/Rruga : Bultice,Vaqarr ..

Tirane, shesim Truall ne fshatin Bultice-Vaqarr, 7km nga Tirana. Truall me siperfaqe 4790 m2, brezi i 1-re ne Unazen e re qe do te ndertohet.Mbi Truall eshte i...
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:43
PX: 0
lexuar: 1,400
Tirane, shesim truall 7.700 m² 600 Euro/m² (tek Liqeni Artificial, prane shkolles Willson.)

Zona/Rruga : tek Liqeni Artificial, prane shkolles Willson ..

Tirane, shesim Truall 7700 m2 tek Liqeni Artificial, prane shkolles Willson. Truall me nje siperfaqe 7700 m2, eshte I niveluar dhe i...
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:42
PX: 0
lexuar: 3,369
Sarande, shesim truall prane kanalit te Cukes

Zona/Rruga : prane kanalit te Cukes..

Sarande, shesim truall prane kanalit te Cukes. Truall me siperfaqe 457 m2 eshte bosh dhe ka nje studim me leje ndertimi deri ne 6 kat. Trualli eshte e...
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:42
PX: 0
lexuar: 1,084
Lushnje, shesim truall 11.200 m² 15 Euro/m² (Rr. Nacionale Lushnje Divjake, prane Fshatit Gur.)

Zona/Rruga : Rr. Nacionale Lushnje Divjake, prane Fshatit Gur.

Lushnje, shesim Truall ne Rr. Nacionale Lushnje Divjake, prane Fshatit Gur. Truall me siperfaqe 11.200 m2+3 godina me siperfaqe 224...
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:42
PX: 0
lexuar: 2,852
Durres, shesim truall 522 m² 5.000.000 Leke (prane Mak Albania)

Zona/Rruga : prane Mak Albania ..

Durres, shesim Truall ne Golem prane Mak Albania. Trualli ka siperfaqe 522 m2 ndodhet prane fshatit turistik 300 m larg detit, i pajisur me dokumenta te rregullta...
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:42
PX: 0
lexuar: 107
Tirane, shesim toke bujqesore 800 m² 130 Euro/m² (ne Mjull Bathore, Komuna Farke.)

Zona/Rruga : ne Mjull Bathore, Komuna Farke.

Tirane, shesim Toke Pemishte ne Mjull Bathore, Komuna Farke. Toke me siperfaqe 800 m2, ka akses te dretjtperdrejt me rrugen kryesore, me dokumeta te...
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:42
PX: 0
lexuar: 2,555
Durres, shesim truall 500 m² 62.000 Euro (Golem-Mali Robit)

Zona/Rruga : Golem-Mali Robit ..

Durres, shesim truall tek Mali i Robit me siperfaqe 500 m2 me dokumenta te rregullta.
Cmimi 62000 Euro.

BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:42
PX: 0
lexuar: 1,662
Durres, shesim truall 2.200 m² 100 Euro/m² (Golem)

Zona/Rruga : Golem ..

Truall me siperfaqe 2200 m2 ndodhet 300 m larg rruges kryesore, ka terren kodrinor, me pamje te plote nga deti. Eshte shume i pershtatshem per ndertim. Trualli ka...
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:42
PX: 0
lexuar: 1,359
Vlore, shesim truall 7.000 m² 90 Euro/m² (Orikum)

Zona/Rruga : Orikum ..

Vlore, Orikum : Shesim Truall me siperfaqe 7000 m2. Truall me dokumenta te rregullta pronesie, ndodhet ne nje terren shume te pershtateshme per ndertim vilash, prane rruges...
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:42
PX: 0
lexuar: 1,273
Lushnje, shes truall 226.000 m² 20 Euro/m² (Kryekuq Lushnje.)

Zona/Rruga : Kryekuq Lushnje ..

Lushnje, shes Toke prane Kryekuq Lushnje. Toke me nje siperfaqe 226.000 m2 ndodhet ne nje terren kodrinor, 1000 m larg nga rruga automobilistike, ne orientim...
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:42
PX: 0
lexuar: 2,546
Tirane, shes toke bujqesore 4.000 m² 60 Euro/m² (Vishnje)

Zona/Rruga : Vishnje ..

Tirane,shes Toke-Are ne Vishnje prane Viles 26. Toke-Are me siperfaqe 4000 m2,brezi i 2-te nga rruga kryesore,me dokumentacion te rregullt pronesie.
Cmimi 60 Euro/m2.

BLI...
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:41
PX: 0
lexuar: 1,218
Tirane, shesim toke 1.000 m² 100 Euro/m² (Peze Helmes)

Zona/Rruga : Peze Helmes ..

Tirane, Shesim Toke Are ne Peze Helmes. Are me siperfaqe 1000 m2, ndodhet buze rruges Nacionale Tirane-Durres. Toka ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 100...
Rubrika: Truall 31.10.2014, 14:41
PX: 0
lexuar: 2,439
Vlore, shes truall 50.000 m² 220 Euro/m² (Rradhime)

Zona/Rruga : Rradhime ..

Truall ne Rradhime, i pershtatshem per fshat turistik dhe cdo ndertim tjeter.Siperfaqe 50’000 m2. Ka dokumentacion te rregullt .
Cmimi 220 Euro/m2.

BLI TEK NE !...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 31.10.2014, 14:27
PX: 0
lexuar: 53
Tirane, Japim me Qera Zyre, Kati 4, 150 m² 600 Euro (Rr. Ismail Qemali, Zona Bllok.)

Zona/Rruga : Rr. Ismail Qemali, Zona Bllok.

Tirane, Japim me Qira Ambjent Zyre ne Rr.Ismail Qemali, Zona Bllok. Ambjent organizohet ne 4 Zyra+2WC+1Blk, me siperface 150m2. Eshte i shtruar ne pllake,...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 31.10.2014, 14:27
PX: 0
lexuar: 950
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi 720m² 2.500 Euro (Liqeni)

Zona/Rruga : Liqeni i Thate

Tirane, Japim me qira Vile 3 kate ne Rr. Liqeni i Thate, prane Farit. Vile 3 kate me siperfaqe totale banimi 720m2 dhe oborr me siperfaqe 250m2, eshte e shtruar ne pllake...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 31.10.2014, 14:27
PX: 0
lexuar: 49
Tirane, jap me qera zyre Kati 3, 145 m² 600 Euro (Rr. Brigada 8)

Zona/Rruga : Rr. Brigada 8

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Brigada 8, Zona Bllok. Ambienti organizohet ne 4 Zyra+2WC+2Blk, me siperface 145m2, eshte i shtruar ne pllake, 4 AC, ndodhet ne...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 31.10.2014, 14:27
PX: 0
lexuar: 343
Tirane, Japim me Qera Zyre 138m² 550 Euro (Rr. Andon Zako Cajupi, prane Shkolles "11 Janari")

Zona/Rruga : Rr. Andon Zako Cajupi, prane Shkolles "11 Janari"

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Andon Zako Cajupi, prane Shkolles “11 Janari”. Ambient me siperfaqe 138m2, i shtruar ne...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 31.10.2014, 14:26
PX: 0
lexuar: 2,244
Tirane, japim me qera zyre 50 m² 400 Euro (prane Min. Jashtme)

Zona/Rruga : Bul. Zhan Dark, prane Ministrise se Jashtme ..

Tirane, japim me qira zyre prane Ministrise se Jashtme.
Ambient per zyre me siperfaqe 50 m2, i shtruar ne pllake.Ambjenti eshte I...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 31.10.2014, 14:26
PX: 0
lexuar: 1,720
Tirane, japim me qera truall 2.600 m² (ne Fshatin Mjull- Bathore)

Zona/Rruga : Fshatin Mjull- Bathore ..

Tirane, Japim me Qira Truall ne Fshatin Mjull- Bathore. Truall me siperfaqe 2600 m2 me terren fushor ndodhet prane rruges se re Nacionale. Trualli eshte i...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 31.10.2014, 14:26
PX: 0
lexuar: 780
Tirane, japim me qera magazine 220 m² 45.000 Leke (Rr. Todi Shkurti.)

Zona/Rruga : Rr. Todi Shkurti.

Tirane, japim me qira Magazine ne Rr. Todi Shkurti. Magazine me siperfaqe 220 m2, dhe lartesi 3.30 m, sistem energjie 3 fazor, eshte e organizuar ne nje hapsire...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 31.10.2014, 14:26
PX: 0
lexuar: 737
Tirane, japim me qera dyqan 40 m² 100.000 Leke (Rr. Shyqyri Berxolli.)

Zona/Rruga : Rr. Shyqyri Berxolli.

Tirane, japim me qira Dyqan ne Rr. Shyqyri Berxolli. Dyqan me siperfaqe 40 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe, ndodhet prane rruges, i...
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1924

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"