Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 185
Kėrkimi zgjati 0.08 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: IDEAL Agjensi
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 09.10.2015, 17:58
PX: 0
lexuar: 118
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, shes apartament 1+1 Kati 7, 78 m² 65.000 Euro (Kompleksi Dinamo, hyrja e lulishtes K. Parisit)

Zona/Rruga : Kompleksi Dinamo, hyrja e lulishtes K. Parisit

Shitet 1+1

Sip 78m2

Kati 7, pallat 9 kat me ashensor

Orientimi Jug perendim
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 09.10.2015, 12:23
PX: 0
lexuar: 39
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, jap me qera Vile 3 kateshe, 120 m² 3.200 Euro (Donika Kastrioti)

Zona/Rruga : Donika Kastrioti

Jepet me qira Vile 3katshe

Sip: 110m2, Kati 1,tre dhoma +tualet +depo

Sip: 120m2, Kati 2, tre dhoma+tualet+1blk

Sip: 120m2, Kati 3 Dy dhoma 1 tualet +3 blk 120m2
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 09.10.2015, 12:20
PX: 0
lexuar: 39
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, shes lokal 78 m² 150.000 Euro (Rruga Irfan Tomini, buze rruge)

Zona/Rruga : Rruga Irfan Tomini, buze rruge

Shitet Bar Lokal


Sip: 78.4m2 me certifikate pronesie
+
Sip: 32m2 ne proces legalizimi.

Gjithsej sip totale: 110m2
Rubrika: Objekte banimi - me qera 09.10.2015, 12:16
PX: 0
lexuar: 12
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, jap me qera apartament duplex Kati 2, 205 m² 1.000 Euro (Rezidenca Kodra e Diellit, rruga Trendafilave)

Zona/Rruga : Rezidenca Kodra e Diellit, rruga Trendafilave

Jepet me qira
Apartament duplex

Sip kati pare: 77m2
Sip kati dyte: 77m2
Apartamenti ka verande, eshte i mobiluar,
3 dhoma gjumi
1...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 09.10.2015, 12:14
PX: 0
lexuar: 11
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 115 m² 92.000 Euro (Kompleksi ri Kika (ke Univ New Jorku))

Zona/Rruga : Kompleksi ri Kika (ke Univ New Jorku)

Shitet

2+1

Sip: 115.5m2
Kati 6-te, me ashensor
Orientimi veri perendimi
2 balkone
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 09.10.2015, 12:10
PX: 0
lexuar: 172
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, shes apartament duplex 3+1 Kati 2, 164,9m² (Rezidenca Kodra e Diellit)

Zona/Rruga :Rezidenca Kodra e Diellit

SHITET

3+1

Sip: 164,9m2

kati 3-te dhe i 4-ert
Orientimi lindje - jug - perendim
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 09.10.2015, 12:07
PX: 0
lexuar: 207
postuesi IDEAL Agjensi
SHITET apartament 1+1 Kati 6, 70 m² 62.000 Euro ("Prane Kopshti Botanik, tek supermarket Conad")

Zona/Rruga : "Prane Kopshti Botanik, tek supermarket Conad"

SHITET

1+1

Sip:70m2,
E mobiluar,
Koridor+ dhome ndenje&gatimi me dritare sejcila+ Dhome gjumi+tualet me aspirim.
Orientimi jug -...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 09.10.2015, 12:07
PX: 0
lexuar: 266
postuesi IDEAL Agjensi
SHITET 2+1 Kati 5, 90 m² 750 Euro/m² (Ish klubi Sportiv Partizani.)

Zona/Rruga : Ish klubi Sportiv Partizani.

Apartamente te reja ne perfundim
(Afati perfundimit per 18muaj)

Shitet
2+1 me sip: 90m2
Kati 5ste
Orientimi lindje perendim
Llozhe/balkon
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 09.10.2015, 12:05
PX: 0
lexuar: 158
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, jap me qera dyqan 100 m² 60.000 Leke (Tirana e Re, prapa Postes nr 8)

Zona/Rruga : Tirana e Re, prapa Postes nr 8

Jepet dyqan me qira

Sip: 100m
Me 2tualete
E rikonstruktuar
Cmimi: 60.000 lek/muaj

Id. Frml
Rubrika: Truall 09.10.2015, 12:04
PX: 0
lexuar: 48
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, shes toke 7.000 m² 850.000 Euro (Mbikalimi Fllake, tek Mektrin Motors)

Zona/Rruga : Mbikalimi Fllake, tek Mektrin Motors

Toke ne shitje

Sip: 7000m2
Toke are
Me leje ndertimi per objekt magazine
Distanca nga rruga kryesore 25m
Me nje magazine te ndertuar 600m
Cmimi:...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 09.10.2015, 12:04
PX: 0
lexuar: 27
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, jap me qera Vile 700 m² 3.800 Euro (pranė Liqenit Artificial)

Zona/Rruga : pranė Liqenit Artificial

Jepet Vile luksoze me qira


Sip totale: 700 m2
E pėrshtatshme pėr rezidencė tė nivelit tė lartė
me ashensor tė brendshėm
gjenerator me kapacitet tė...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 09.10.2015, 12:03
PX: 0
lexuar: 23
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, jap me qera magazine 700 m² 950 Euro (Autostrada Tirane Durres, prane Unv 100 Vitrina)

Zona/Rruga : Autostrada Tirane Durres, prane Unv 100 Vitrina

Jepet magazine me qira

Sip: 700m2
Lartesia: 5m

Cmim950 eur/muaj
Rubrika: Objekte banimi - me qera 09.10.2015, 12:01
PX: 0
lexuar: 48
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 98 m² 400 Euro (Stadiumi Dinamo, Ujevara.)

Zona/Rruga : Stadiumi Dinamo, Ujevara.

Jepet me qira

2+1 + ambjent gatimi me vete
me 1 tualet
Sip: 98m2
Kati 2-te me ashensor
Cmimi: 400 eur/ muaj
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 09.10.2015, 11:56
PX: 0
lexuar: 206
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, shitet apartament cilesor 3+1+BLK Kati 2, 129 m² 1.500 Euro/m² (Nikolla Tupe, prane njesise bashkiake nr 5)

Zona/Rruga : Nikolla Tupe, prane njesise bashkiake nr 5.

Shitet


3+1

Sip: 129m2

Kati dyte
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 09.10.2015, 11:52
PX: 0
lexuar: 28
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, jap me qera Vile 3 kateshe, 1.300 Euro (Hoxha Tasim, tek xhamlliku.)

Zona/Rruga : Hoxha Tasim, tek Xhamlliku

Jepet me qira

Vile 3 katshe + papafingo

E pamobiluar

Cmimi: 1300 eur/ muaj
Rubrika: Objekte banimi - me qera 09.10.2015, 11:52
PX: 0
lexuar: 56
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, jepet me qira 2+1, sip 125 m² 450 Eur (Te stadiumi Qemal Stafa. Pastiēeri venecia)

Zona/Rruga : Tek stadiumi Qemal Stafa. Pastiēeri Venecia

Pallati shume cilesor,
Me kondicionere,
Eshte i organizuar 2 dhoma gjumi,
nje ambient dite 2 banja dhe 2 ballkone

Cmimi: 450 eur/...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 09.10.2015, 11:50
PX: 0
lexuar: 35
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, shes Vile 3 Katshe + papafingo (Rruga Hoxha Tasim, tek Xhamlliku.)

Zona/Rruga : rruga Hoxha Tasim, tek Xhamlliku.

Shitet vile 3kateshe + papafingo
Orientimi jug, lindje, veri, perendim.


Sip totale: 430m

Kati pare: 3 dhoma +tualet sip: 90m2
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 09.10.2015, 11:50
PX: 0
lexuar: 78
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, shes Vile 3 Katshe 950 m² 700.000 Euro (Liqeni thate, prane viles Dulaku.)

Zona/Rruga : Liqeni thate, prane viles Dulaku.

Shitet vile 3 katshe

Sip totale 950m2
Sip ndertimi 200 per kat
Sstem ngrohje me gaz (radiator)

Cdo kat ka ambjente me hapsira te bollshme dhe me...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 09.10.2015, 11:50
PX: 0
lexuar: 97
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, jepet me qira hyrje 3+1+BLK Kati 2, 129 m² 700 Euro (Nikolla Tupe, prane njesise bashkiake nr 5)

Zona/Rruga : Nikolla Tupe, prane njesise bashkiake nr 5

Jepet me qira

3+1

Sip: 129m2

Kati dyte
Pallat 9katesh me ashensor
Rubrika: Objekte banimi - me qera 09.10.2015, 11:47
PX: 0
lexuar: 216
postuesi IDEAL Agjensi
Jepet me qera/for rent/ in affito apartament 2+1+BLK Kati 10, 400 Euro (Prane ekspozites)

http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=286488&d=1437064554

Zona/Rruga : Prane ekspozites

Jepet me qera

2+1+BLK

Kati i 10-te, orientimi jug, 2 tualete , me mobilim te thjeshte.
Cmimi...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 09.10.2015, 11:47
PX: 0
lexuar: 48
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, shes apartament 1+1 Kati 4, 70 m² 25.000 Euro (Kombinat, rruga e Qelqit)

Zona/Rruga : Kombinat, rruga e Qelqit

Shitet 1+1

70m2

Kati 4

Ashensor+ drita uje 24ore
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 09.10.2015, 11:46
PX: 0
lexuar: 13
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 10, 102 m² 130.000 Euro (Sami Frasheri, tek Colosseo)

Zona/Rruga : Sami Frasheri, tek Colosseo

Shitet

1+1

Sip 102m2

Kati 10-te
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 09.10.2015, 11:45
PX: 0
lexuar: 8
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, shitet ambjent zyre Kati 2, 300 m² 3.000 Euro/m² (Sami Frasheri)

Zona/Rruga : Sami Frasheri

Shitet ambjente biznesi / zyra

Sip: 300m2
Cmimi: 3.000eur/m2
Kati 2-te

Bashke me paisjet duhura/tavolina zyre..etj
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 09.10.2015, 11:45
PX: 0
lexuar: 11
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, jap me qera ambjent biznesi - zyra per call center (Sami Frasheri)

Zona/Rruga : Sami Frasheri

Jepen me qira ambjente biznesi - zyra per call center

Sip: 300m2
Zyrat jane te mobiluara
Cmimi: 3500 eur/muaj

Id: frml
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 01.10.2015, 12:31
PX: 0
lexuar: 175
postuesi IDEAL Agjensi
SHITET ap 2+1+BLK Kati 3, 120 m² 95.000 Euro (Viktor Eftemiu, prane Diplomat1)

Zona/Rruga : Viktor Eftemiu, prane Diplomat1

SHITET

2+1

Sip ne hipoteke 110m2 = 10m sip perbashketa
kati 3-te
Ndertim i vitit 1997.
Orientimi perendim
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 01.10.2015, 12:30
PX: 0
lexuar: 388
postuesi IDEAL Agjensi
Shitet 1+1, 60 m², Kati 9, jo i fundit, 48.000 eur (Kavajes, 100 Vitrinat, perballe Globe Center)

Zona/Rruga : Kavajes, 100 Vitrinat, perballe Globe Center

100 Vitrinat, Tirane
Shitet

1+1
Sip: 60m2, kati 9-te, jo i fundit, koridor+ dhome gjumi+dhome ndenje , kontrabufe, komplet e mobiluar, ...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 01.10.2015, 12:28
PX: 0
lexuar: 346
postuesi IDEAL Agjensi
SHITET ap 1+1 Kati 2, 72 m² 65.000 Euro (Frosina Plaku, Kompleksi Home Plan)

http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=276887&d=1432731118 http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=276886&d=1432731106

Zona/Rruga : Frosina Plaku, Kompleksi Home...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 01.10.2015, 12:04
PX: 0
lexuar: 236
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, jap me qera apartament 1+1+A Kati 3, 80 m² 250 Euro (Lulishtja Komuna Parisit)

Zona/Rruga : Lulishtja Komuna Parisit

Jepet me qira

Hyrje 1+1
Kati 3-te, me ashensor
E mobiluar

Cmimi: 250 eur/muaj
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 01.10.2015, 12:03
PX: 0
lexuar: 61
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, apartamente te reja ne shitje 1+1, 2+1, 750 Euro/m² (Blloku i Vilave Selite)

Zona/Rruga : Blloku i Vilave Selite

Prenotoni apartamente te reja - Afati perfundimit Dhjetor 2015

Blloku i Vilave Selite


Shiten

1+1
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 01.10.2015, 11:45
PX: 0
lexuar: 504
postuesi IDEAL Agjensi
SHITET apartament 1+1+BLK Kati 8, 69 m² 70.000 Euro (Him Kolli)

Zona/Rruga : Him Kolli

1+1

Sip: 69m me hipoteke.
Kati 8 dhe i fundit, me 2 ashensor,
Apartamenti eshte i rikonstruktuar, me parket, me instalime te gatshem per panele diellore, e gjithe hyrja me...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 30.09.2015, 12:18
PX: 0
lexuar: 346
postuesi IDEAL Agjensi
Shitet hyrje + garazh, 3+1 Kati 3, 280 m² 210.000eur (Liqeni, prane kopshtit Zoologjik)

http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=196917&d=1398184049

Zona/Rruga : Liqeni, prane kopshtit Zoologjik, perballe Farit.

SHITET

3+1
Sip: 280 m2, (ku 128 m2 jane verande),
3 dhoma...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 30.09.2015, 11:22
PX: 0
lexuar: 340
postuesi IDEAL Agjensi
JEPET ME QERA 3+1+BLK Kati 5, 135 m² 700 Euro (Bllok, tek LSI-ja)

Zona/Rruga : Bllok, tek LSI-ja

3+1

Sip 135 m + 30m verande
E mobiluar, 2 tualete, nje tualet me dritare, kati 5ste.
Orientimi lindje
Cmimi 700eur/muaj

Id: frml
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.09.2015, 13:11
PX: 0
lexuar: 47
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, jap me qera apartament duplex 3+1+BLK+ garazh, Kati 8, 850 Euro (Budi, perballe restorant Floga)

Zona/Rruga : Budi, perballe restorant Floga

Jepet me Qira
Apartament duplex

3+1 soggiorno + 3 tualete + 3 balkone +1 garazh
E mobiluar
(1 dhome bosh)
Me kondicioner ne cdo dhome + internet
Cdo...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 29.09.2015, 13:09
PX: 0
lexuar: 265
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, jap me qera lokal 170 m² 2.500 Euro (Sami Frasheri, buze rruges kryesore)

Zona/Rruga : Sami Frasheri, buze rruges kryesore

Jepet Lokal me qira

Sip: 170m2
I kompletuar me paisje
Dyqani eshte rrethuar i gjithi me fasada xhami

Cmimi: 2.500eur/muaj
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.09.2015, 13:07
PX: 0
lexuar: 164
postuesi IDEAL Agjensi
Jepet qera Vile 4+1, 125 m² , 60.000lek/muaj (Rruga e Bogdaneve)

Zona/Rruga : Bogdaneve

Jepet me qira shtepi private 1 katshe

4 dhoma + 1 holl + 1 tualet
Tavan- tjegull, me buke peshku)
Cdo dhome shume e madhe dhe ambjentet jane te rregullta dhe cilesore
Sip ...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 28.09.2015, 16:12
PX: 0
lexuar: 139
postuesi IDEAL Agjensi
Shitet ambjent biznesi 40 m² 45.000 Euro (Naim Frasheri)

Zona/Rruga : Naim Frasheri

Shitet ambjent biznesi

Sip. 40m me hipoteke
Me tualet
Me qepen ne hyrje


Cmimi 45.000eur/ i diskutueshem.
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 28.09.2015, 16:11
PX: 0
lexuar: 45
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, shes dyqan 45 m² 145.000 Euro (Mine Peza, tek Prokuroria Tiranes.)

Zona/Rruga : Mine Peza, tek Prokuroria Tiranes.

Shitet Lokal

Kati pare
Sip: 45 m2
Aktualisht ne gjendje pune i shfrytezueshem me qira.
Cmimi: 145.000 eur
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 28.09.2015, 16:09
PX: 0
lexuar: 35
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, shes dyqan 55 m² 140.000 Euro (Kryqezimi rruga Bardhyl me Qemal Stafen)

Zona/Rruga : Kryqezimi rruga Bardhyl me Qemal Stafen

Dyqan ne shitje

55m2 me hipoteke
+ shtese 74m2
+ 28m2 shesh te shfrytezueshem
Me tualet
Kati pare i nje pallati 5 katesh
Me gips ndricim...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 28.09.2015, 13:09
PX: 0
lexuar: 63
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, shes apartament 2+1 Kati 7, 94 m² 65.000 Euro (Gjergj Legisi, Shkolla Aleks Buda)

Zona/Rruga : Gjergj Legisi, Shkolla Aleks Buda

Shitet


2+1
Sip 94m2
Kati 7 i banimit dhe i fundit
Me ashensor
Me panel diellor
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 28.09.2015, 13:09
PX: 0
lexuar: 451
postuesi IDEAL Agjensi
SHITET dyqan-njesi 52 m² (Myslym Shyri)

Zona/Rruga : Myslym Shyri

Shitet dyqan - njesi

Sip: 52m2
Me lartesi: 4 m
Cmimi: 330.000eur

Me fasade shume te favorshme - me kend.
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 185

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"