Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: samuel; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. S'emma-firenze prodhime nė lekure!!!

  LEKURE ORIGINALE
  VERA PELLE
  GENUINE LEATHER
  PORTAFOGLIO
  MESHKUJ DHE FEMRA.
  PREZZI INCREDIBILI!!!!
  INFO WHATSAPP

  Cel. : 00393287149593
 2. Njoftimi: S'emma

  nga samuel

  S'emma

  S'EMMA-FIRENZE
  VERA PELLE
  MESHKUJ
  PRODHIME NE LEKURE ORIGINALE
  WHATSAPP
  Cel. : 00393287149593
 3. S'EMMA-FIRENZE prodhime 100%artigianale.

  Prodhime ne lekure
  Made in Itali
  Ēmime tė pabesueshme.
  WHATSAPP

  Cel. : 00393287149593617157
 4. S'EMMA-FIRENZE 100% prodhime artigianale!!!

  MADE IN ITALY
  S'EMMA-FIRENZE
  LEKURE ORIGINALE !
  VERA PELLE!
  GENUINE LEATHER!
  Per informazioni Whatsapp
  Cel. : 00393287149593
 5. S'EMMA-FIRENZE prodhime ne lekure 100% artigianale!!!

  PRODHIME NE LEKURE PER FEMRA E MESHKUJ, "S'EMMA-FIRENZE"
  Te cilat prodhohen ne itali
  Te permasave,ngjyrave dhe modeleve te ndryshme bashkekohore.
  ēmimet variojne ne baze te modeleve duke filluar...
 6. Mercedes-Benz E300 Viti 1991

  Karburanti: Diezel
  Kamjo......: manual
  Ftohja.....: Kondicioner
  KM.........: 230000

  Makina eshte e mbajtur ne menyre teper tč kujdesshme
  Vetem né garazh
  Automjet vetem per persona tč...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6