kėrko:

Type: Posts; User: florart grup; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, Kurs Italishte , jashte praktikave tradicionale

  Kurs praktik dhe interesant per te gjithe ataqe kane pasion gjuhen italiane. Metodologji terheqese dhe praktike ,pa libra dhe metoda standarte. Motoja jone;"Te mesojme duke u zbavitur". 8 - 10 ore...
 2. Tirane, kurse AKUARELI dhe teknikat e tij

  . Kurs trajnimi per moshat 9 vjec e larte. AKUARELI dhe teknikat e tij. Tek ne do te gjeni kushte te mira pune, kompetence dhe eksperience mbi 35 vjecare.

  Per informacion te metejshem:
  ...
 3. Tirane, ARKITEKTURE, per nxenes e studente , formim ne artet pamore,

  Per Ju te rinj qe deshironi te studioni per ARKITEKTURE , URBANISTIKE.Gjithashtu u vjen ne ndihme edhe studenteve qe deshirojne e thellojne performancen e tyre gjate studimeve prane universitetit te...
 4. Tirane, VIZATIM - PIKTURE ( deshira tek cdo femije )

  ​.... Kurse VIZATIM- PIKTURE per nxenes te moshave te ndryshme, nga 9 vjec e larte . . Aftesimi ne kete drejtim ua ben femijeve jeten me te bukur, ua pasuron ate, si dhe u jep mundesi te provojne ne...
 5. Tirane, jap me qera Ambient per aktivitet 30 000 /muaj

  Perball Regensy casino, "TAIVAN" japim me qera nje ambient 19 mq, kati pare me 6 shkalle ngjitje, per aktivitet biznesi. E pershtatshme per zyre, avokati, noteri, perkthime etj. si dhe zanate te...
 6. Tirane, jap me qera ambient per zyre Kati 0, 17 m² 30.000 Leke (prane TAJVANIT, Regensy Casino)

  Zona/Rruga : prane TAJVANIT, Regensy Casino

  ​Perball Regensy casino, "TAIVAN" japim me qera nje ambient 17mq, kati pare me 6 shkalle ngjitje, per aktivitet biznesi. E pershtatshme per zyre noteri,...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6