kėrko:

Type: Posts; User: UAL; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Freelancer Perkthyes/Interpret

  Kerkohen perkthyes me eksperience ne fushen e filmave!

  Unison Agency kerkon te punesoje perkthyes me eksperience ne fushen e filmave.
  Perkthyesit duhet te njohin rregullat e perkthimit me ane te...
 2. Tirane, ofroj vend pune Freelancer Perkthyes/Interpret

  Unison Agency, kerkon te punesoje perkthyes te gjuhes ruse.

  Te interesuarit, duhet te jene njohes te mire edhe te gjuhes shqipe(rregullave drejteshkrimore dhe gramatikore).
  Eksperienca ne kete...
 3. Tirane, ofroj vend pune Perkthyes/e e gjuhes italiane dhe angleze

  Kerkohet te punesohet nje perkthyes/e per gjuhen italiane dhe angleze.

  Aplikuesi duhet te plotesoje kushtet si vijojne:

  1. Te kete njohuri te mira si per anglisht, ashtu edhe per italisht.
  2....
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3