kėrko:

Type: Posts; User: gerdik; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Aparta fitografik Nikon d3000 17000 Leke

  Aparati ne gjendje te pa perdorur

  Cel. : 0695565506
 2. Tirane, jap me qera magazine Kati 1, 70 m² 42.000 Leke

  Cmimi 42000 leke I diskutueshem,magazine e organizuar per cdo lloj malli .

  Cel. : 0695565506
 3. Tirane, jap me qera apartament Kati 2, 55 m² 30.000 Leke

  Apartamenti ndodhet ne gjendje te mobiluar ,ne nje rreze prej 50 metrash ndodhen ;Cerdhia,kopshti dhe shkolla 9-vjecare Sabaudin Gabrani

  Cel. : 0695565506
 4. Tirane, shes makine Volkswagen Passat Viti 2003, 3.000 Euro

  Karburanti: Hibrid
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 147

  I diskutueshem ,makina eshte ne gjendje optimale shitet per arsye te mosperdorimit...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4