kėrko:

Type: Posts; User: E-A Shpk; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitje / Menaxher Shitje

  Kompania E-A Shpk distributor i Birra Korca kerkon te punesoje:

  - Menaxher Shitjesh

  Detyrat Kryesore:  Miremban rrjetin e klienteve ekzistues dhe identifikon kliente te rinj per...
 2. Tirane, ofroj vend pune Financiere / Ekonomiste

  Kompania E-A Shpk Distribution me qender ne qytetin e Tiranes e cila operon ne fushen e tregtimit te produkteve ushqimore dhe kryesisht te lengjeve dhe birres, kerkon te punesoje Financiere...
 3. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Shitje, Agjent Shitje, Punetor Magazine dhe Furnitor per Shperndarje te porosive

  Kompania E-A Shpk distributor i Birra Korca kerkon te punesoje:

  - Menaxher Shitjesh

  Detyrat Kryesore:  Miremban rrjetin e klienteve ekzistues dhe identifikon kliente te rinj per...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3