Albacall
Kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Sole Travel & Tours; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 37 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.02 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Lefkada 3 dite 110 Euro

  [*=center]KORRIK
  [*=center]27-29 Korrik 110€ Pegasos 3* / 120€ Ionian Star 4*
  [*=center]GUSHT
  [*=center]10-12 Gusht; 17-19 Gusht ;24-26 Gusht 120€ Pegasos 3* / 130€ Ionian Star 4*...
 2. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi 5 Dite Plazhi Fantastike ne 🏝 #LEFKADA 🏝 259 Euro

  🌞 5 Dite Plazhi Fantastike ne 🏝 LEFKADA 🏝
  🏩 Akomodimi ne Hotel 💎#LEFKAS💎 ne Qender te Qytetit dhe #Buze_detit 🌊
  🎏❥ Nisje Dt. 23 KORRIK! 💗 5 Dite! 💰 Cmimi €259
  ❥🎏 Nisje Dt. 27 KORRIK! 💗 5 Dite! 💰...
 3. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi All Inclusive. Paketa 4, 5 8 dite GREQI 129 Euro

  All Inclusive. Paketa 4, 5 8 dite. Lexoni datat deri ne fund ose klikoni ne foto. 0696153704
  ➡ 10 Korrik 4 dite
  Hotel Platon Beach 2*S € 129.00
  Hotel Olympus Thea 4* € 199.00
  ➡ 10 Korrik 8 dite...
 4. Tirane, ***** ALL INCLUSIVE Pakete ne bregdet Turqi Horus Paradise Luxury Resort 5*, Ultra All Inclusive, Side, 619

  Horus Paradise Luxury Resort 5*, Ultra All Inclusive, Side, 7 Ditė €619.
  Zbritje 35% pėr Rezervime tė Hershme deri 31 Korrik, €50 nė Fluturimet mė 20 dhe 21 Korrik.
  Ēmimi Ishte €902 - Bėhet €619...
 5. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Siam Elegance 5*, Ultra All Inclusive, Belek, 7 Ditė €629. 629 Euro

  Oferta ekonomike, per te gjithe..Antalya..


  Siam Elegance 5*, Ultra All Inclusive, Belek, 7 Ditė €629.
  Zbritje 28% pėr Nisje mė 21 Korrik, 25% pėr Nisje datat e tjera, €50 nė Fluturimin me Nisje...
 6. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi MIRADA DEL MAR 5* 685 Euro

  Ofertė!25 gusht 🌞7 ditė 💧685eur/person


  Tė pėrfshira nė ēmim:
  1⃣Charter Tirane-Antalia-Tirane
  2⃣Akomodimi ne hotel
  3⃣Koncepti All Inclusive/Ultra All Inclusive
  4⃣Transfertat...
 7. Tirane, ofroj Cruises/Krocier Kroēiere nė Ishujt Grekė dhe Kusadasi, 5 Ditė €459 3. Greqi 459 Euro

  GreqiDita e Parė: Nisja nga Tirana nė oren 14.00 dhe udhėtimi me autobuz pėr nė Athinė. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės.
  Dita e Dytė: Mbrritja nė Athinė. Transferimi nė Port. Imbarkimi nė Kroēieren...
 8. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi 💎Super Riviera Shqiptare 🏖Nisemi cdo te diele ne Sazan & K 2.700 Leke

  💎Super Riviera Shqiptare
  https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f5d/1/16/1f3d6.png🏖Nisemi cdo te diele ne Sazan & Karaburun...
 9. Tirane, ofroj City-tour Greqi Tur ne Selanik – Stamboll 109 Euro

  Tur ne Selanik – Stamboll
  Date: 19 – 22 Korrik ; 26 – 29 Korrik
  Cmimi : 109 Euro/Personi
  Dita 1: Tirane – Kastoria – Stamboll
  Nisja nga Tirana ne oren 01:00 ne drejtim te pikes kufitare te...
 10. Tirane, ofroj City-tour Tur 9 ditor CAPPADOCIA – PAMUKALE – IZMIR – STAMBOLL 319 Euro

  Tur 9 ditor CAPPADOCIA – PAMUKALE – IZMIR – STAMBOLL
  Date : 16 – 24 Korrik
  Cmimi : 319 Euro/ Personi
  Tur 9 ditor ne Turqi , per vetem 319Euro/personi
  Dita 1: Nisja nga Tirana ne oren 03:00 ne...
 11. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet France Tur 9 Ditor duke filluar nga 399 Euro/personi 399 Euro

  Tur 9 Ditor duke filluar nga 399 Euro/personi


  Tur 9 Ditor duke filluar nga 399 Euro/personi Date 21-29 Korrik 550 Euro /personi Date 18-26 Gusht 599 Euro/ personi Dita e pare: Nisja ne oren...
 12. Tirane, ofroj City-tour Turqi Udhėtim nė Stamboll, 4 Ditė €229 229 Euro

  Udhėtim nė Stamboll, 4 Ditė €229

  Nisja mė 13 dhe 27 Korrik

  Kujdes: Tė gjithė klientėt qė udhėtojnė pėr nė Turqi duhet tė kenė pasaportė te vlefshme pėr 6 muaj pas datės sė kthimit.

  Me...
 13. Tirane, ofroj City-tour Tur dhe Plazh ne Budva - Ulqin 13- 15 Korrik 89 Euro 89 Euro

  KORRIK Cmimi 89 Euro : 20-22 Korrik ; 27-29 Korrik Tur 3 Ditor ne Budva – Ulqin – Shen Stefan – Hawai – Ploce – Havana Beach
  Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 06:30. Kalimi i pikes kufitare...
 14. Tirane, - Orange County Resort Kemer

  Ofertė pėr nisje 12 ose 13 Korrik
  729 Eur 7 ditė Ultra All Inclusive
  Orange County Resort Kemer
  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, sa kalon ish- Ambasaden Jugosllave , krahu...
 15. Tirane, ofroj ju ofron konsulence dhe asistence per aplikime per viza 1.000 Leke

  Sole Travel & Tours,

  ju ofron konsulence dhe asistence per aplikime per viza si me poshte:


  Visa Turistike, Familjare, Biznesi, Punesimi, Studimi etj.. ne ambasadat e meposhtme:

  Ambasada...
 16. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Alkoēlar Exclusive Kemer 5* 699 Euro

  ⛱Vetėm 699 Eur pėr Pushimet mė tė bukura buzė detit tė Kemerithttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f78/1/16/26f1.png⛱
  7 ditė Ultra All Inclusive
  Alkoēlar Exclusive Kemer 5*...
 17. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Itali Bėhet €399. Plazh nė Rimini, 8 Ditė, duke filluar nga €399 399 Euro

  🍉Zbritje €220 pėr Nisje mė 18 Korrik, Ishte €619 - Bėhet €399.
  Plazh nė Rimini, 8 Ditė, duke filluar nga €399
  Zbritje €220 pėr Nisje mė 18 Korrik, Ishte €619 - Bėhet €399.
  Plazh nė Rimini, 8 Ditė,...
 18. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi ‼️469 € 7 Dite All Inclusive 5* 👉 #Korfuz 469 Euro

  469 € 7 Dite All Inclusive 5* 👉 Korfuz
  OFerte momentale..transprti personal..
  ⛱ Hotel 5* Labranda Sandy Beach
  👉 Pushime 5* All Inclusive 14 - 30 Korrik
  🧒 1 Femije falas deri ne moshen 11 vjec...
 19. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Stella Beach 5*, All Inclusive, Alanya, 7 Ditė €499. 499 Euro

  Stella Beach 5*, All Inclusive, Alanya, 7 Ditė €499.
  Zbritje 26% pėr Nisje deri mė 12 Korrik, 15% pėr Rezervime tė Hershme deri 31 Korrik, €50 nė Fluturim mė 12 Korrik dhe €20 mė 13 Korrik.
  Ēmimi...
 20. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Kirman Belazur Resort & Spa 15% Ulje 685 Euro

  OFERTA E DITES:
  Kirman Belazur Resort & Spa 15% Ulje per rezervime deri ne 11 Korrik !!!

  Rezervoni TANI duke filluar nga 685€:
 21. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Itali Plazh nė Rimini, 8 Ditė, duke filluar nga €399 399 Euro

  Zbritje €220 pėr Nisje mė 18 Korrik, Ishte €619 - Bėhet €399.
  Plazh nė Rimini, 8 Ditė, duke filluar nga €399
  - Fjetje 7 Netė nė Hotel,
  - Mėngjes, Drekė dhe Darkė nė Hotel,
  - Fluturimi Direkt...
 22. Tirane, ofroj City-tour Turqi Udhėtim nė Stamboll, 4 Ditė €229

  http://cdn.gramblr.com/images/emoji/blank.gifhttp://cdn.gramblr.com/images/emoji/blank.gifhttp://cdn.gramblr.com/images/emoji/blank.gif Udhėtim nė Stamboll, 4 Ditė €229

  Nisja mė 13 dhe 27 Korrik ...
 23. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Itali Plazh nė Rimini, 8 Ditė, duke filluar nga €299 299 Euro

  Zbritje €150 pėr Nisje mė 11 Korrik, Ishte €549 - Bėhet €299.
  Plazh nė Rimini, 8 Ditė, duke filluar nga €299
  Nisja ēdo tė Mėrkurė, deri mė 29 Gusht
  - Fjetje 7 Netė nė Hotel,
  - Mėngjes, Drekė...
 24. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Itali Plazh nė Rimini, 8 Ditė, duke filluar nga €299 299 Euro

  Zbritje €150 pėr Nisje mė 11 Korrik, Ishte €549 - Bėhet €299.
  Plazh nė Rimini, 8 Ditė, duke filluar nga €299
  Nisja ēdo tė Mėrkurė, deri mė 29 Gusht
  - Fjetje 7 Netė nė Hotel,
  - Mėngjes, Drekė...
 25. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Spanje Plazh nė Costa Brava, 8 Ditė, duke filluar nga €399, 399 Euro

  Zbritje €240 pėr Nisje mė 9 Korrik.
  Mė 9 Korrik, Ishte €639 - Bėhet €399.
  Plazh nė Costa Brava, 8 Ditė, duke filluar nga €399,
  Nisje ēdo tė Hėnė, deri mė 3 Shtator.
  - Fjetje 7 Netė nė Hotel 2*S...
 26. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Hedef Resort and SPA 5*, Ultra All Inclusive, Alanya, 7 Ditė 398 Euro

  Hedef Resort and SPA 5*, Ultra All Inclusive, Alanya, 7 Ditė €398.
  Ēmime tė Rishikuara pėr tėrė sezonin, Zbritje shtesė 18% pėr Nisje 10, 12, 13 Korrik, 2 Fėmijė deri 13 vjeē Falas, €50 nė...
 27. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Armas Kaplan Paradise 5*, All Inclusive, Kemer, 7 Ditė €529. 529 Euro

  Armas Kaplan Paradise 5*, All Inclusive, Kemer, 7 Ditė €529.
  Zbritje 20% pėr Rezervime deri mė 15 Korrik, €50 nė Fluturimet mė 12 dhe 13 Korrik.
  Ēmimi Ishte €680 - Bėhet €559 pėr person pėr 6 netė...
 28. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Transatlantik Hotel &SPA 5* (Ex: Queen Elizabeth), Ultra All 552 Euro

  Transatlantik Hotel &SPA 5* (Ex: Queen Elizabeth), Ultra All Inclusive, Kemer, 7 Ditė €552.
  Zbritje 20% pėr Nisje deri 25 Korrik dhe 10% pėr Nisje pas 25 Korrik pėr Rezervime tė Hershme deri 15...
 29. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Crystal Aura Beach 5*, Ultimate All Inclusive, Kemer, 7 Ditė 652 Euro

  Crystal Aura Beach 5*, Ultimate All Inclusive, Kemer, 7 Ditė €652.
  Zbritje 15% pėr Nisje deri 26 Korrik, 25% pėr Nisje 27 Korrik deri 14 Gusht, 20% pėr Nisje 15 - 24 Gusht dhe 25% pėr Nisje pas 24...
 30. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Me €139 Surprizė 6 Korrik ALL INCLUSIVE 5 DITE 139 Euro

  Me €139 Surprizė klientėt pėr datėn 6 Korrik mund tė marrin:
  - Calypso qe kushton €179
  - Telemachos qė kushton €179
  - Platon qė kushton €169
  - Niko qė kushton €169
  Me €189 Surprizė klientėt pėr...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 1083
Faqja 1 nga 37 1 2 3 4