Albacall

Kliko

Kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Swisscontact; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

  1. ! Mundesi punesimi per te rinj

    Projekti “Keshillimi drejt punesimit dhe sipermarrjes” i Swisscontact, kerkon te rinj me karakteristikat e meposhtme per tu perfshire ne modelet e punesimit ne bashkepunim me sektorin privat ne...
  2. Tirane, ofroj vend pune Senior Private Sector Facilitator

    http://www.njoftime.com/karriera/Vacancy_Announcement_Swisscontact.pdf
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 9