kėrko:

Type: Posts; User: Zyrecallcenter; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, Okazion Shitet Dyqan Online me 1 vit emer ne treg 2.000 Euro

  Tirane, Okazion Shitet Dyqan Online me 1 vit brand dhe eksperience ne treg

  Oferta perfshin gjithe platformen e Dyqanit Online, Panelin e Administrimit, Brandin e ngritur, Databazen e klienteve,...
 2. Tirane, Okazion, Shitet Dyqan Online me 3 vjet brand 10.000 Euro

  Tirane,Okazion Shitet Dyqan Online me 3 vjet brand dhe eksperience ne treg.

  Ofertaperfshin gjithe platformen e Dyqanit Online, Panelin e Administrimit, Brandin engritur, Databazen e klienteve,...
 3. Tirane, shes Tirane: Shiten mobiljet dhe pajisjet e nje zyre Call Center 300 Euro

  Tirane: Shiten mobiljet dhe pajisjet e nje zyre Call Center 150 metra katrore

  6 tavolina pune zyre me permasa standarte
  4 tavolina pune ztre te medhaja
  1 tavoline pune zyre me shume sirtare
  1...
 4. Tirane, Okazion, Shitet Kondicioner Fuego 12000 BTU 200 Euro

  Okazion, Shitet Kondicioner Fuego 12000 BTU

  Shitet kondicioner Fuego 12000 BTU, ne gjendje perfekte.  Voltage : 220-240V
  Noise (dBa) : 38 / 51 dBa
  Type of gas : R410A/650g
  Weight :...
 5. Tirane, Okazion, Shitet Kondicioner Elektra 18000 BTU Inverter 500 Euro

  Okazion, Shitet Kondicioner Elektra 18000 BTU Inverter A++

  Shitet kondicioner Elektra 18000 BTU Inverter, Klasa A++ e energjise, ne gjendje perfekte.

  Kondicioner Elektra 18000 BTU Inverter...
 6. Tirane, shiten mobiljet dhe pajisjet per call center 4.500 Euro (Astiri)

  Zona/Rruga : Astiri

  Tirane: Shiten mobiljet dhe pajisjet e nje zyre Call Center 150 metra katrore

  6 tavolina pune zyre me permasa standarte
  4 tavolina pune ztre te medhaja
  1 tavoline pune...
 7. Tirane, shes pajisje Super Okazion 2 Printera Brother 250 Euro

  Super Okazion 2 Printera Brother

  2 Printera Brother MFC-1910 WE

  Me funksione 4 ne 1: printer, scanner, copy, fax

  Printim bardhe e zi
  Rrjeti Wireless
  Shpejtesia: 20 faqe per minute
  1000...
 8. Tirane, shes pajisje Super Okazion: 9 sete kompjuterash HP 1.000 Euro

  Super Okazion: 9 sete kompjuterash HP vetem 1000 Euro

  Okazion: 9 sete kompjuterash

  4 kompjutera HP me parametrat: Intel Core i5 CPU, RAM 8GB, ROM 250 GB, System 64 bit, Windos 7 Professional I...
Trego rezultatin 1 deri 8 nga 8