kėrko:

Type: Posts; User: G. Sh.; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Kerkoj kopshtar / bacevan per mirembajtjen e oborrit te nje vile, (Prane qendres TEG***)

  Kerkoj kopshtar / bacevan per mirembajtjen e oborrit te nje vile, (Prane qendres TEG***)

  Mundesi punesimi te rregullt me orar te plote.

  Cmimi: 20.000 leke muaj.

  tel: 0699106207
 2. Tirane, Center Grand Shop , 174 m² perballe shkolles petro nini (sami frasheri)

  Zona/Rruga : sami frasheri

  Ne qender afer Bllokut kati pare teknik ose kati dyte shqip.

  Perballe Petro Ninit siper ish Carrefour,hyrje nga rruga kryesore.

  Dyqani eshte i hapur por i...
 3. Kerkoj Punonjese per mirembajtje apartamenti tek liqeni thate

  Tė jete e ndersheme, rregullt dhe punetore, te ketė komunikim tė mirė.

  Tek Liqeni Thate me eksperience dhe referenca pune

  kontakt vetem me sms dhe je me telefon: dergoni pershkrimin tuaj te...
 4. Tirane, ofroj vend pune PUNONJES NDERTMI

  PUNONJES NDERTIMI ME EKSPERIENCE

  KANDIDATET E SUKSESHEM DUHET TE PLOTESOJNE KETO KERKESA:


  TE KENE EKSPERIENCE
  TE JENE TE MOTIVUAR
  TE JENE TE DISPONUESHEM PER ORARIN E PUNES
 5. Tirane, ofroj vend pune Freelancer Agjent komercial

  Tirane, ofroj vend pune rinovim mirmbajte ndertim
  vetem ata qe kane punuar jashte
  0672062361


  DERGONI CV by email : shtylla7@yahoo.fr
 6. Tirane, ofroj vend pune Manager/Administrator

  EXPERIENCED MANAGER


  Successful Candidates:
  → possesses university degree in Managment/ Bussines Administration from a reputable university;
  → has very good knowledge of Managment;
  → has 3-4...
 7. Tirane, ofroj vend pune part time mesuese frengjishtfolese per femije 10 vjeē

  Kerkoj mesuese per femije 10 Vjeē frengjishtfolese
  per 2 ore ne dite per te bere detyrat kontrolluar mesuar femijen
  Rigoroze,me edukate,me eksperience.
  tek M Shyri afer gjykates se larte...
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7