kėrko:

Type: Posts; User: Usluga Group; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Ndertimi

  Pėrshkrimi

  Kompania "USLUGA shpk" kerkon te punesoje INXHINIER NDERTIMI.
  Inxhinieri i zbatimit ka si detyre funksionale organizimin dhe drejtimin e punimeve te ndertimit ne perputhje me...
 2. Tirane, shes ambjent biznesi (Rruga Rreshit Petrela)

  Zona/Rruga : Rruga Rreshit Petrela

  Shiten Ambiente Biznesi tek stacioni i trenit Kompleksi Usluga .Ambientet ndodhen ne katin e 2 me sip 700m2,dhe kati 7 dhe 8 me sip.420 m2.Per informacion me te...
 3. Tirane, ofroj vend pune kamarier/banakier/hostes

  Telekom Lounge kerkon te punesoje kamarier/,banakier/,hostes.

  Te interesuarit te kontaktojne ne 0692975919
 4. Durres, shes apartamente me siperfaqe te ndryshme (Rrota kuqe,afer Spitalit)

  Shiten apartamente Durres Rrota Kuqe,dhe Spitali
  Shiten apartamente me siperfaqe te ndryshme nga (60m2-90m2) ne qytetin e Durresit,tek Rrota e kuqe,dhe apartamente me siperfaqe(60m2-130m2) tek...
 5. Tirane, jap me qera dyqa/ lokal

  Jepet me qera dyqan/ lokal, ne nje nga zonat me te mira te Tiranes.

  Per me teper informacion kontaktoni nr. 0692033334
 6. Tirane, ofroj vend pune Menaxher lokali/Kamarier/Banakier/Barist

  Telecom Lounge kerkon te punesoje Menaxher lokali/Kamarier/Banakier/Barist.

  Te interesuarit te kontaktojne ne nr.tel. 0693712336

  Telekom Lounge
 7. ! Ambiente tregetare me qira me sip. mbi 100 m² duke filluar nga 5 euro/m² (Rruga Rreshit Petrela / SHESHI ZOGU I PARE)

  Usluga Shpk jep ambiente tregetare me qira me sistem aspirim + kondicionim
  qendror, duke filluar nga 3 euro/m2 – 8 euro/m2.

  Adresa: Rruga Reshit Petrela, Kompleksi Usluga, Tirane

  1- Siperfaqe...
 8. Jepet me qera Hotel nė bregdetin e Durrėsit

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/NightzHotel.jpg


  Jepet me qera Hotel nė bregdetin e Durrėsit.
  Pėr mė shumė informacione na kontaktoni nė adresen e email-it lina@usluga-al.com ose nė...
 9. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 98 m² 350 (Kompleksi Usluga, Ish-Stacioni i Trenit)

  Zona/Rruga : Kompleksi Usluga, Ish-Stacioni i Trenit

  Zona/Rruga : Kompleksi Usluga, Ish-Stacioni i Trenit


  Kompania Usluga Shpk, jep me qera apartament 2+1 + Ballkon + depo + 2 tualete, Sip...
 10. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 8, 102 m² 350 (Kompleksi Usluga, Ish-Stacioni i Trenit)

  Zona/Rruga : Kompleksi Usluga, Ish-Stacioni i Trenit


  Kompania Usluga Shpk, jep me qera apartament 2+1 + Ballkon + depo + 2 tualete, Sip 102 m2, kati 8, Rruga Jordan Misja, Kompleksi USLUGA,...
 11. Tirane, shes apartament 2+1+BLK 82.05 m² 800 Euro/m2 (Prane Ali Demit)

  Zona/Rruga : Prane Ali Demit

  Kompania Usluga Shpk, ofron shitjen e nje apartamenti 82.05 m2 + verande 14.84 m2, kati 5 i ndodhur prane zones se Ali Demit (Markata e Re) Apartamenti eshte i ri dhe...
 12. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 101 m² 350 Euro (Kompleksi Usluga, Ish-Stacioni i Trenit)

  Zona/Rruga : Kompleksi Usluga, Ish-Stacioni i Trenit

  Kompania Usluga leshon me qera nje apartament 2+1, me siperfaqe 101 m2, kati 8, 2 banjo + ballkon, tek zona e ish-Stacionit te Trenit, Rruga...
 13. Tirane, jap me qera apartament Kati 6, 73 m² 250 Euro (Rruga Jordan Misja, Ish-Stacioni i Trenit)

  Zona/Rruga : Rruga Jordan Misja, Ish-Stacioni i Trenit

  Kompania Usluga Shpk, jep me qera apartament 1+1 ,Sip 73 m2, kati 7, Rruga Jordan Misja, Kompleksi USLUGA, ish-Stacioni i Trenit. Prane nje...
 14. Tirane, ofroj vend pune SPECIALIST MENAXHIM BORXHI

  KOMPANIA USLUGA KERKON TE PUNESOJE: SPECIALIST I MENAXHIMIT TE BORXHIT
  Mbledhja e borxhit ėshtė njė aktivitet i ligjshėm dhe i domosdoshėm i biznesit. Kompania USLUGA kėrkon njė specialist te...
 15. Tirane, ofroj vend pune Elekto-Mekanik

  Usluga Shpk kerkon te punesoje Elektro-Mekanik per mirembajtjen e makinerive industriale.-Te kete eksperience pune te meparshme ne mirembajtjen e makinerive industriale .Te interesuarit te aplikojne...
 16. Tirane, ofroj vend pune puntor xhami

  Usluga sh.p.k kerkon te punesoje nje puntor xhami,me eksperience te meparshme ne kryerjen e proceseve te punimit te xhamin,prerje,zmusim,temperim.
  Te interesuarit te aplikojne ne adresen email:...
 17. Tirane, ofroj vend pune Arkitekt

  Kompania Usluga kerkon Arkitekt (M) me kohe te plote. Aftesite dhe kerkesat e domosdoshme :

  - Te kete mbaruar Fakultetin e inxhinierise se Ndertimit FIN (Universitet Publik) , dega Arkitekture...
 18. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier ElektroniK/Mekanik

  Kompania Usluga kerkon Inxhinier Elektronik/Mekanik (M)
  ne Sektorin e Prodhimit


  me kohe te plote.


  Aftesite dhe kerkesat e domosdoshme:
 19. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 443 m² (Rruga Rreshit Petrela)

  Zona/Rruga : Rruga Rreshit Petrela (STACIONI I TRENIT)


  Shoqeria Usluga shpk jep me qera ne Tirane ambjent biznesi me sip.443.9 m² ,kati 2.Ambenti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Cmimi...
 20. Durres, jap me qera ambjent biznesi per CALL CENTER

  Kompania Usluga jep me qera ne Durres , Kompeksi Rrota e Kuqe Plazh.ambjent me sip.2000 m² per CALL CENTER
  Per me teper na kontaktoni :
  Tel : 355 692923559
  Email: sales@usluga-al.com
 21. Tirane, shes apartament 103 m² (Rruga Jordan Misja)

  Zona/Rruga : Rruga Jordan Misja (Sheshi Zogu i Pare)USLUGA shpk shet apartamente 2+1 me sip.103,7 m² ,kati 1,2,3,4,ne Tirane rruga Jordan Misja .Per me shume informacion na kontaktoni:Tel : +355...
 22. Tirane, jap me qera ambjent biznesi (Stacioni i Trenit)

  Zona/Rruga : Stacioni i Trenit

  Shoqeria USLUGA shpk jep me qera ne Tirane tek Stacioni i Trenit ambjente te ndryshme per zyra,dyqane me siperfaqe nga 70-400 m2.


  Per me teper na kontaktoni :...
 23. Tirane, jap me qera ambjent biznesi 130.88 m² (Rruga Rreshit Petrela)

  Zona/Rruga : Rruga Rreshit Petrela (SHESHI ZOGU I PARE)


  Shoqeria Usluga shpk jep me qera ne Tirane ambjent biznesi me sip.130.88 m²,kati perdhe
  650€/ne muaj(i negociueshem).

  Tel : +355...
 24. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 8, 388 m²

  Zona/Rruga : Rruga Rreshit Petrela (SHESHI ZOGU I PARE)


  Shoqeria Usluga shpk jep me qera ne Tirane ambjent biznesi me sip.388.8m²,kati i 8, 2000 €/ne muaj (i...
 25. Tirane, shes apartament 67 m² (Rruga Jordan Misja)

  Zona/Rruga :Sheshi Zogu i Pare , Rruga Jordan Misja

  USLUGA shpk shet apartamente 1+1 me sip.67.2 m²,kati 2,3,4 ne Tirane rruga Jordan Misja.


  Per me shume informacion na kontaktoni:
  Mobile:...
 26. Sarande, shes apartament Kati 2, 80 m²

  Shitet apartament shume afer plazhit, 1+1 me sip.80m² ne Sarande.  Per me shume info na kontaktoni :
  Tel : +355 692923559
  Email: sales@usluga-al.com
 27. Durres, Lista e ofertave - objekte me qera (Afer spitalit)

  Zona/Rruga : Afer spitalit

  Shoqeria Usluga jep me qera dhe per shitje ne Durres Ambjente , Dyqane , Zyra , Apartamente me siperfaqe te ndryshme .

  Per me teper na kontaktoni :

  Tel : +355...
 28. Tirane, jap me qera magazine

  Shoqeria Usluga shpk jep me qera ne autostraden Tirane- Durres Km 6,magazina me siperfaqe te ndryshme te pajisura me vinca .  Per me teper na kontaktoni :
  Tel : +355 692923559
  Email:...
 29. Tirane, jap me qera (Autostrada Tirane-Durres)

  Zona/Rruga : Autostrada Tirane-Durres

  Shoqeria Usluga shpk jep me qera ne autostraden Tirane- Durres Km 6 , ambjente tregtare , zyra, magazina me siperfaqe te madhesive te ndryshme.
  Objekti...
 30. Tirane, shes apartament 73 m² (Rruga Jordan Misja)

  Zona/Rruga : Sheshi Zogu i Pare (Rruga Jordan Misja)

  USLUGA shpk shet apartamente me sip.73 m² ,kati 1,2,3,4 ne Tirane rruga Jordan Misja.  Per me shume informacion na kontaktoni:
  Mobile:...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 45
Faqja 1 nga 2 1 2