Ofrojmė kurse pėr lėndėt e fillores si dhe pėr gjuhėt e huaja anglisht, italisht. Punojmė me nxėnės nga klasa e parė deri nė tė pestėn. Kam pėrvojė shumė vjeēare nė arsim. Kush ėshtė i interesuar tė...