Albacall
Kliko

kėrko:

Type: Posts; User: DIMENSION; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 11 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Durres, ofroj vend pune FINANCIER

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira profesionale....
 2. Tirane, ofroj vend pune INXHINIER PRODHIMI (profili mekanik)

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira profesionale....
 3. Vlorė, ofroj vend pune Shop Manager

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira...
 4. Vlorė, ofroj vend pune Shop Manager

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira...
 5. Tirane, ofroj vend pune Financier

  DIMENSION me njė eksperiencė 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira...
 6. Tirane, ofroj vend pune COMMERCIAL DIRECTOR

  We are Dimension ltd. with 10 years of experience of our staff, we develop and consolidate human resource standards in the Job Market If you are individuals looking to grow up your career, or the...
 7. Tirane, ofroj vend pune COMMERCIAL DIRECTOR

  We are Dimension ltd. with 10 years of experience of our staff, we develop and consolidate human resource standards in the Job Market If you are individuals looking to grow up your career, or the...
 8. Tirane, ofroj vend pune JAVA DEVELOPER

  We are Dimension ltd. with 10 years of experience of our staff, we develop and consolidate human resource standards in the Job Market If you are individuals looking to grow up your career, or the...
 9. Tirane, ofroj vend pune JAVA SENIOR

  We are Dimension ltd. with 10 years of experience of our staff, we develop and consolidate human resource standards in the Job Market If you are individuals looking to grow up your career, or the...
 10. Tirane, ofroj vend pune Asistente Zyre

  Asistente Zyre  https://dimensionhr.al/templates/fontaine_j3/styles/green/images/logo.png


  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve...
 11. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Shitjesh

  https://dimensionhr.al/templates/fontaine_j3/styles/green/images/logo.png

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpermjet...
 12. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Eksportesh

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira profesionale.
  ...
 13. Tirane, ofroj vend pune Menaxher per Burimet Njerezore

  https://dimensionhr.al/templates/fontaine_j3/styles/green/images/logo.pngDIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet...
 14. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitjesh

  https://dimensionhr.al/templates/fontaine_j3/styles/green/images/logo.pngDIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet...
 15. Elbasan, ofroj vend pune Plant Director

  https://dimensionhr.al/templates/fontaine_j3/styles/green/images/logo.png


  We are DIMENSION ltd. With 10 years of experience of our staff, we develop and consolidate human resource standards in...
 16. Tirane, ofroj vend pune Trainer pėr Produktet

  https://dimensionhr.al/templates/fontaine_j3/styles/green/images/logo.pngWe are Dimension ltd. with 10 years of experience of our staff, we develop and consolidate human resource standards in the Job...
 17. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Finance

  https://dimensionhr.al/templates/fontaine_j3/styles/green/images/logo.png

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet...
 18. Tirane, ofroj vend pune Menaxher per Burimet Njerezore

  https://dimensionhr.al/templates/fontaine_j3/styles/green/images/logo.png

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet...
 19. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Shitjesh

  https://dimensionhr.al/templates/fontaine_j3/styles/green/images/logo.png

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpermjet...
 20. Tirane, ofroj vend pune Graphic designer

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpermjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punes vlerat mė tė mira profesionale....
 21. Tirane, ofroj vend pune MENAXHER RESTORANTI

  https://dimensionhr.al/templates/fontaine_j3/styles/green/images/logo.png

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet...
 22. Tirane, ofroj vend pune Asistent Menaxher Dyqani

  https://dimensionhr.al/templates/fontaine_j3/styles/green/images/logo.png

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet...
 23. Kavaje, kerkoj vend pune Menaxher Dyqani

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira...
 24. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Eksportesh

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira...
 25. Tirane, ofroj vend pune Financier

  DIMENSION me njė eksperiencė 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira...
 26. Tirane, ofroj vend pune Kamarier/e

  https://www.dimensionhr.al/templates/fontaine_j3/styles/green/images/logo.png

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet...
 27. Tirane, ofroj vend pune JAVA DEVELOPER

  We are Dimension ltd. with 10 years of experience of our staff, we develop and consolidate human resource standards in the Job Market If you are individuals looking to grow up your career, or the...
 28. Tirane, ofroj vend pune JAVA SENIOR

  We are Dimension ltd. with 10 years of experience of our staff, we develop and consolidate human resource standards in the Job Market If you are individuals looking to grow up your career, or the...
 29. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Blerjesh

  https://dimensionhr.al/templates/fontaine_j3/styles/green/images/logo.png

  DIMENSION me njė eksperiencė 10 vjeēare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerėzore, nėpėrmjet...
 30. ! Trajnim per Menaxhim Projekti 12 - 13 Korrik

  https://dimensionhr.al/media/zoo/images/211_013c7c84a8f70920be431d6f80af1fe8.jpg

  Trajnim per Menaxhim Projekti

  Menaxhimi i projektit ėshtė procesi dhe aktiviteti i planifikimit, organizimit,...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 301
Faqja 1 nga 11 1 2 3 4