Albacall
Kliko
Kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Sole Travel & Tours; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 59 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.02 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj City-tour Spanje 〽 Madridi vizitohet ne cdo kohe , dhe eshte gjithmone i mrek 270 Euro

  〽 Madridi vizitohet ne cdo kohe , dhe eshte gjithmone i mrekullueshem.
  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/fed/1/16/1f4ab.png💫 16 mars 3 dite , 270 Eur/personi...
 2. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni 🌾🌻🌾Nje Udhetim i paharueshem ne Liqenin Matka🌾 55 Euro

  MATKA
  🌾🌾Nje Udhetim i paharueshem ne Liqenin Matka🌾🌻🌾
  🚌Dt. 8-9 Mars! 2 Dite, Cmimi €55!
  🚎Dt. 10-11 Mars! 2 Dite, Cmimi €55!
  Vizitojme: ⛵Matka 🌼 Shkup 🌼 Tetove 🌼 Struge ⛵ Oher


  Ne cmim...
 3. Tirane, ofroj City-tour Kroaci Parku #KRKA dhe Riviera Kroate🏵🚣*♂🌞 109 Euro

  🚣*♂🏵 Parku #KRKA dhe Riviera Kroate🏵🚣*♂​🌞
  🔹 Dt. 9-11 MARS (3 Dite) – Cmmi €109
  🔸 Hotel 3 yje ne Sibenik (buze detit)
  🐾 Vizitojme Spit, Trogir, Sibenik, Vodice dhe Parkun Krka
  🏷Ne cmim per...
 4. Tirane, ofroj Cruises/Krocier PRANVERE NE STAMBOLL ➡Dt. 7-11 Mars! 5 Dite! Cmimi €145 149 Euro

  PRANVERE NE STAMBOLL ➡Dt. 7-11 Mars! 5 Dite! Cmimi €145 Nisja: 07/03/2018 Kohėzgjatja: 5 ditė
 5. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni Marsi sjell rrezet e ngrohta te djellit!🌞🌻 55 Euro

  Marsi sjell rrezet e ngrohta te djellit!🌻
  😍🌳Ne sjellim turin ne #Liqenin_Matka 🌳😍
  ☑ Nisje dt. 8 dhe 10 Mars ➤2 Dite ➤Cmimi: €55
  🔻Vizitohet: #liqeni #Matka, #Shkup, tetove, Oher, Struge...
 6. Tirane, ofroj City-tour Greqi Praneve ne #LEFKADA 👌 Nje #OFERTE e pa-perseritshme 79 Euro

  Praneve ne #LEFKADA 👌 Nje #OFERTE e pa-perseritshme
  🎈Dt. 9-10-11 Mars ⛵️ 3 Dite, Cmimi €79!
  🛳Lundrim me Traget ne ishujt me fame Boterore te Lefkades
  👉 Hotel Lefkas 3Yje ne qender te Lefkades 😍😍😍😍...
 7. Tirane, ofroj City-tour Greqi METEORA - Hijerende mbi majat e Maleve 55 Euro

  METEORA - Hijerende mbi majat e Maleve
  METEORA - Hijerende mbi majat e Maleve
  🌻Dt. 8-9 Mars ➤ 2 Dite ➤ Cmimi €55
  🌸Dt. 10-11 Mars ➤ 2 Dite ➤ Cmimi €55
  👉Vizite ne: Meteora, Kostur, Janine, Ishulli...
 8. Tirane, ofroj City-tour Turqi Selanik - Stamboll Cmimi €145 5 Dite 145 Euro

  Selanik - #Stamboll Cmimi €145 /// 5 Dite
  🇹🇷 Nisje 7 Mars -- Kthimi 11 Mars 🇹🇷
  👌1 nate ne Selanik dhe 3 nete ne Stamboll
  🛳Lundrim me traget ne Bosfor dhe Turkish show ne traget
  🔔KUJDES: Ne...
 9. Tirane, ofroj City-tour Greqi 🌎Nje shetitje ne Galaktiken e Tokes🌎 55 Euro

  Nje shetitje ne Galaktiken e Tokes
  anvere ne #METEORA
  Dt. 8-9 Mars ❧2 Dite ❧Cmimi €55!
  Dt. 10-11 Mars ❧2 Dite ❧Cmimi €55!
  Vizitojme: #Janine, #liqeni_Pamvotis, #Kallabka, #Meteora, dhe...
 10. Tirane, ofroj City-tour Greqi Praneve neLEFKADA 👌 Nje #OFERTE e pa-perseritshme 79 Euro

  Praneve ne LEFKADA ​👌 Nje OFERTE e pa-perseritshme
  🎈Dt. 9-10-11 Mars ⛵️ 3 Dite, Cmimi €79!
  🛳Lundrim me Traget ne ishujt me fame Boterore te Lefkades
  👉 Hotel Lefkas 3Yje ne qender te Lefkades

  ...
 11. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet 🔔🎶 Diamond Premium Hotel & Spa 5*,▶495 € 🔔🎶 Sultan of Dr 495 Euro

  Resortet me te shitur vijn me super oferta , #Antalya , #earlybooking#soletravel#oferta #pushime #vacation#summer
  🎡🎡 Nisje ne 1 , 5 , 7 , 8 qershor , 7 dite te plota, ne disa resorte femijet jan...
 12. Tirane, ofroj City-tour 🔔🎶 Raymar Hotels & Resorts 5*, ▶445 € 🔔🎶 Sea Planet Res 445 Euro

  Resortet me te shitur vijn me super oferta , #Antalya , #earlybooking#soletravel#oferta #pushime #vacation#summer
  🎡🎡 Nisje ne 1 , 5 , 7 , 8 qershor , 7 dite te plota, ne disa resorte femijet jan...
 13. Tirane, ofroj City-tour Greqi 🎭 Karnavalet ne Lefkada - Preveza - Parga, 17 Shkurt, 3 dit 99 Euro

  🎭 Karnavalet ne Lefkada - Preveza - Parga, 17 Shkurt, 3 ditė €99 https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/fae/1/16/1f3ad.png🎭
  Pėrfshihet:
  🚌 Transporti me autobus komod.
  🏩 Akomodimi nė hotel 3*...
 14. Tirane, ofroj bilete avioni 1-D 🌷Tiranė – Udine 49 Euro 🌼Tiranė – Venezia 49 Euro 49 Euro

  🌼Udhėtime me autobus drejt #Italisė 🌼
  🌷 #Shėrbim 🌷 #Cilėsi dhe #Komoditet 🌷
  📌Rezervo nė:
  ☎+355 696056944/0696153704


  🚌Linjė Tokėsore:

  🌷Tiranė – Udine 49 Euro
  🌼Tiranė – Venezia 49...
 15. Tirane, ofroj Ski ⛷SHEN VALENTIN NE KOLASHIN (Hotel Spa Aurel 4*) ➡Dt. 14-15 S 55 Euro

  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f7e/1/16/26f7.png⛷https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f51/1/16/1f449.png👉https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f7e/1/16/26f7.png⛷SHEN...
 16. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni 👉⛷SHEN VALENTIN NE MAVROVE (Hotel Spa Mirage 4*) ►14-15 Shk 55 Euro

  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f51/1/16/1f449.png👉https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f7e/1/16/26f7.png⛷SHEN VALENTIN NE MAVROVE (Hotel Spa Mirage 4*) ►14-15 Shkurt! 2 Dite!...
 17. Tirane, ofroj Ski Brezovic - Prevall! 10-11 Shkurt! 2 Dite Cmimi €55!🏂 55 Euro

  Brezovic - Prevall! 10-11 Shkurt! 2 Dite Cmimi €55!

  Hotel Prizreni 4 Yje ne qender te qytetit

  Darka ne restorant e organizuar me Muzike Live

  DITA : Ski ne Brezovic (pista me e madhe ne...
 18. Tirane, ofroj bilete avioni 2-D USA ⏳ Fluturoni me lire drejt SHBA me super ofertat e rezervime 559 Euro

  ⏳ Fluturoni me lire drejt SHBA me super ofertat e rezervime te hershme⏳
  ​🕛Oferta e vlefshme deri me 07 Shkurt per periudhen 15 Shtator - 15 Dhjetor 2018🕡
  ✈Washington DC - €559
  ✈Miami - €599...
 19. Tirane, ofroj Udhėtime me autobus drejt Italise 49 Euro

  Udhėtime me autobus drejt Italise
  🌼 Shėrbim 🌼 Cilėsi 🌼 Komoditet
  📌Rezervo nė:
  ☎+355 696153704/0696056944
  🚌Linjė Tokėsore:
  🌸Tiranė – Udine 49 Euro
  🌼Tiranė – Venezia 49 Euro
  🌸Tiranė – Milano...
 20. Tirane, ofroj City-tour 💝—Festat e Marsit ne DUBROVNIK 3 89 Euro

  💝—Festat e Marsit ne DUBROVNIK—#soletravel #oferta #udhetime#dubrovnik #trip #udhetime
  SOLE TRAVEL & TOURS tel:042230668/0696153704/0696056944
  Nisje ne Dt. 7 Mars ღ➤3 Dite €89!
  Nisje ne Dt. 9 Mars...
 21. Tirane, ofroj City-tour Turqi 🇹🇷Udhetim ne STAMBOLL 145 Euro

  🇹🇷Udhetim ne STAMBOLL 🇹🇷
  Nise dt. 7 Mars Nentor ➤5 Dite ➤Cmimi €145
  3 Nete ne hotel 4★ ne Stamboll dhe 1 nate hotel 3★ ne Selanik
  🛳Lundrim ne Bosfor dhe 🎊Turkish Show ne traget💃
  💰💰Ne cmim 145...
 22. Tirane, ofroj Ski Maqedoni SHEN VALENTIN NE MAVROVE (HOTEL SPA MIRAGE 4*) ►14-15 SHKURT 2 dite 55 Euro

  PROGRAMI DY DITOR PER SKI NE MAVROVE
  ►HOTEL MIRAGE4 YJE(Cmimi €55/Personi)


  Dita e pare: STRUGE -OHER!
  *Nisja ne mengjes ne oren 7:30 drejt Maqedonise.
  *Ndalesa rruges per mengjes ne zonen e...
 23. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi SHEN VALENTIN NE KOLASHIN (HOTEL SPA AUREL 4*) ➡DT. 14-15 SH 55 Euro

  PROGRAMI DY DITOR PER SKI NE KOLASHIN
  ➤Hotel & SPA AURE 4Yje LUX, 2 Dite, €55


  DITA E PARE: Ujevara e Niagares – Podgorice – Delta City shopping
  *Nisja ne mengjes ne oren 7:30 nga kafe Flora....
 24. Tirane, ofroj City-tour Kosove SHEN VALENTINI NE BREZOVIC ►14-15 SHKURT! 2 DITE! CMIMI €55! 55 Euro

  PROGRAMI DY DITOR PER SKI NE BREZOVIC – PRIZREN
  ➤Hotel Prizreni 4Yje (qender qyteti) – Cmimi €55 (darke me muzike live)


  Dita parė: SKI NE PREVALL
  *Nisemi nga Tirana nė orėn 7:00, nga kafe...
 25. Tirane, ofroj City-tour SHEN VALENTINI NE BOGE (HOTEL DUKAGJINI 5YJE)➡DT. 14-15 SHKU 60 Euro

  AKOMODIMI NE HOTEL & SPA DUKAGJINI 5Yje

  KY UDHETIM DO TE REALZIOHET NE DATAT E NISJEVE SI ME POSHTE►14 SHKURT! 2 Dite! (Cmmi €60)

  PROGRAMI I DETAJUAR I UDHETIMIT

  DITA E PARE:
  *Nisja ne...
 26. Tirane, ofroj City-tour Kosove PROGRAMI DY DITOR PER SKI NE BREZOVIC – PRIZREN 55 Euro

  PROGRAMI DY DITOR PER SKI NE BREZOVIC – PRIZREN
  ➤Hotel Prizreni 4Yje (qender qyteti) – Cmimi €55 (darke me muzike live)

  KY UDHETIM DO TE REALZIOHET NE DATAT E NISJEVE SI ME POSHTE

  MUAJI SHKURT...
 27. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi PROGRAMI DY DITOR PER SKI NE KOLASHIN/ Hotel & SPA AURE 4Yje 55 Euro

  PROGRAMI DY DITOR PER SKI NE KOLASHIN/ Hotel & SPA AURE 4Yje LUX, 2 Dite, €55

  KY UDHETIM DO TE REALZIOHET NE DATAT E MEPOSHTME
  MUAJI SHKURT
  ►10-11 Shkurt!
  ►14-15 Shkurt! ►17-18 Shkurt!
  ...
 28. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni PROGRAMI DY DITOR PER SKI NE MAVROVE 55 Euro

  PROGRAMI DY DITOR PER SKI NE MAVROVE

  ►10-11 Shkurt!
  ►14-15 Shkurt! ►17-18 Shkurt!

  Dita e pare: STRUGE -OHER!
  *Nisja ne mengjes ne oren 7:30 drejt Maqedonise.
  *Ndalesa rruges per mengjes...
 29. Tirane, ofroj City-tour Itali ROME – FIRENZE – VENECIA – RIJEKA 245 Euro

  ROME – FIRENZE – VENECIA – RIJEKA cmimi 245 euroVIZITOHEN: ROME – FIRENZE – VENECIA – RIJEKADATA E UDHETIMIT:

  14-18 SHKURT
  7-11 MARS
  4-8 PRILL
  2-5 MAJ

  PROGRAMI:►Dita e Pare:
  Nisja nga...
 30. Tirane, ofroj City-tour Ceki Shėn Valentini nė Pragė, 5 Ditė €349, Nisja mė 13 Shkurt 349 Euro

  CekiDita e Parė, 13 Shkurt 2018: Fluturimi Direkt pėr nė Budapest. Nisja mė 08:35 - Mbrritje mė 10:05. Transfertė Aeroporti i Budapestit dhe nisje pėr nė. Ndalesė dhe Vizitė panoramike rreth 2 orė nė...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 1757
Faqja 1 nga 59 1 2 3 4