Albacall

krko:

Type: Posts; User: "INFOEXPRESS"; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 50 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, Kerkohet Eksperte imobiliare

  Kerkohet eksperte imobiliare.(vajze)

  -Te kete eksperience pune per imobiliare,administrim zyre dhe marketing dhe mbi dy ose shume vite

  eksperince pune ne fushen e pronave te patundshme.

  -Te...
 2. Tirane, jap me qera apartament 65 m (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Jepet apartament 1 +1 me qera prane policise bashkiake , te komleksi deliorgi!!
  Ka nje siperfaqe prej 65 m2
  Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri
  Eshte i...
 3. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 165 m 3.300 Euro (Rruga Muhamet Gjollesha)

  Jepet me qera ambjent Rruga Muhamet Gjollesha
  Ndodhet ne katin e 1 , me sip. 165 m2
  E pershtatshem per cdo lloj biznesi.
  Ka mundesi ndarje ne dy dyqane, ambjente te ndryshme
  Ndodhet tek rruga...
 4. Tirane, shes apartament 1+1 74 m 95.000 Euro (Myslym shyri)

  Shitet apartament 1+1 ne rrugen Myslym Shyri
  Ka nje siperfaqe prej 74 m2 bashke me te perbashketat
  Eshte i pajisur me certifikate pronesie
  Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me...
 5. Tirane, jap me qera apartament per zyre Kati 6, 74 m 400 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta

  Jepet me qera apartament 2+1 per zyra te gjykata e rrethit
  Ka nje siperfaqe prej 74 m2 e brendshme
  Mund te behet lehtesisht open space pasi muret jane me...
 6. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 80 m 60.000 Leke

  Amjent me qera prane Gjykates se Rrethit.
  Ndodhet ne katin e 2-te ne pallat te ri buze bulevardit Gjergj Fishta.
  Ambjenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne nje ambjent te tere,ka nje...
 7. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 65 m 400 Euro (Myslym shyri)

  Jepet me qera apartament 1+1 ne Myslym shyri
  Ka nje siperfaqe prej 67 m2
  Ndodhet ne katin e 3 pallat egzistues , totalisht e rikonstruktuar
  Eshte i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi ,...
 8. Durres, shes apartamente

  Zona/Rruga : Durres

  Shiten apartamente ne Durres.
  Jane 3 apartamente 1+1 dhe 1 apartament 2+1
  1+1 ndodhen ne katet e 7, 8 dhe 21 te banimit dhe kane nje siperfaqe prej 85.8 m2 ndersa 2+1 ne...
 9. Tirane, shitet Biznesi Bar-kafe 12.000 Euro (21 dhjetori)

  Shitet bisnesi i nje bari ndodhet prane 21 dhjetorit
  Ka pamje nga rruga kryesore
  I mobiluar me te gjitha, aredim shum i mire.
  Ka siperfaqe prej 85 m2.
  Ka dhe nje verande me te shrytezheshme....
 10. Tirane, ofroj vend pune Eksperte imobiliare

  KERKOJME TE PUNESOJME!

  Eksperte imobiliare (femer deri ne 35 vjece) me eksperience pune ne kete fushe.

  TE NJOHE SHUME MIRE:

  -Gjuhen angleze dhe italiane
  -Administrimin e zyres
  -Marketingun...
 11. Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 1, 60 m 500 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet ne rrugen Myslym Shyri!!
  Ka nje siperfaqe prej 60 m2
  Ne katin e pare.
  Totalisht i mobiluar ne menyre moderne , 2 tualete ,
  Ne...
 12. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 1, 78 m 120.000 Euro (pazari i ri)

  Zona/Rruga : pazari i ri

  Shitet apartament 1+1 ndodhet prane sheshit Avni Rustemi tek pazari i ri
  Ka nje siperfaqe prej 78 m2 ne pallat ekzistues
  Ndodhet ne katin e pare
  I rikonstruktuar...
 13. Tirane, shes magazine 450.000 Euro (Vaqar)

  Zona/Rruga : Vaqar

  Shiten magazine + truall
  Ndodhet prgjat rrugs nacionale Tiran-Durrs, 1 km nga qndra e Kombinatit n njsin administrative Vaqarr.
  Siprfaqja e prons sht 2500 m2,...
 14. Tirane, shes apartament 1+1 (liqeni i thate)

  Zona/Rruga : liqeni i thate

  Shiten apartamente 1+1 dhe duplekse ne nje kompleks te ri , te Liqeni i thate
  Siperfaqe te ndryshme ,
  Punime te reja ,teper cilesore
  Me hipoteke
  Apartamente...
 15. Milot, shes Truall 6.300 m

  Shitet truall ne qytetin e Milotit , burrel
  Ka nje siperfaqe totale trualli prej 6300 m2
  Me certifikate pronesie
  Ne kete truall jane 3 ndertesa , magazine me siperfaqe secila prej 460 m2 ...
 16. Tirane, shes apartament 131.96 m 1.300 Euro (liqeni i thate)

  Shitet papafingo 3+1 te Liqeni i Thate
  Ka nje siperfaqe prej 131.96 m2
  Siperfaqe e perbashket 24.75 m2
  Siperfaqe totale 170.34 m2 foto nr.1918
  Eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi...
 17. Tirane, shes apartament 116m2, 480.000 euro

  Shitet bar tek myslym shyri
  Me siperfaqe 116 m2 me hipoteke
  Ka verande te shfrytezueshme 100 m2
  Eshte ne gjendje pune
  Eshte i leshuar me 2000 euro qera

  Cmimi : 480.000 euro
 18. Tirane, shes Vile 3 Katshe, 360 m 250.000 Euro (Kombinat)

  Zona/Rruga : Kombinat  Shitet vile tre kateshe prane Kombinatit
  Ka nje siperfaqe totale prej 360 m2.
  Siperfaqja e cdo kati me vete eshte 120 m2.
  Kati i trete papafingo
  Eshte totalisht e...
 19. Tirane, shes hotel 1.350 m 1.000 Euro/m2 (Rruga e Dibres)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres

  Shitet hotel te rruga e Dibres .
  Me siperfaqe ndertimi 1350 m2 e cila eshte e pa ndare dhe ndahet ne baze te kerkeses se klientit , per suita , dhoma , salla...
 20. Tirane, shes garsonier Kati 1, 26.14 m 46.000 Euro (Myslym shyri)

  Zona/Rruga : Myslym shyri

  Shitet gasoniere tek Myslym Shyri
  Ka nje siperfaqe prej 26.14 m2
  Eshte me Rivleresim.
  Ndodhet ne katin e 1
  Me hipoteke
  Mund te behet dyqan...
 21. Tirane, shes dyqan 33 m 165.000 Euro (Rruga e Durresit)

  Zona/Rruga : Rruga e Durresit

  Shitet dyqan ne qender te agjensite turistike , prane kafe flores Rruga e Durrsit
  Ka siperfaqe prej 33m2 me hipoteke
  Ka pamje nga rruga kryesore
  ...
 22. Tirane, shes Vile, 500 m (Prane fakultetit te inxhinierise se ndertimit)

  Shitet vile 3 kateshe+ palester Prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit.
  Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 500 m2
  Sip. e truallit eshte 300 m2. Sip. e njolles se ndertimit eshte 200 m2....
 23. Tirane, shes Vile, 1.251 m (Pazari i ri)

  Zona/Rruga : Pazari i ri

  Shitet vile 2 kateshe e pershtatur per HOSTEL.
  Ka nje siperfaqe trualli prej 116.20m2 dhe siperfaqe totale e ndertimit te dy kateve 125.1m2 dhe me sip. oborri te...
 24. Tirane, jap me qera hotel 2.500 Euro

  Jepet me qera hotel ne qender te Tirane
  Hoteli ka 8 dhoma nga te cilat :
  Kati i trete ka 1 dhome teke , 1 dyshe , 1 treshe
  Kati i katert eshte i organzizuar ne 2 dhoma dopjo
  Kati i peste eshte i...
 25. Tirane, jap me qera apartament 2+1 (shallvaret)

  Zona/Rruga : shallvaret


  Jepet apartament 2+1 qera per banim ose per zyra ndodhet prane shallvareve , qender
  Ka nje siperfaqe prej 73.62 m2
  Ndodhet ne katin e 4 nga toka ten nje pallati pa...
 26. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 4, 7.362 m 1.800 Euro/m2 (shallvaret)

  Zona/Rruga : shallvaret

  Shitet apartament 2+1 qera per banim ose per zyra ndodhet prane shallvareve , ne qender
  Ka nje siperfaqe prej 73.62 m2
  Me hipoteke
  Ndodhet ne katin e 4 nga toka ten...
 27. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 9, 126 m 400 Euro (Stacioni i trenit)

  Zona/Rruga : Stacioni i trenit


  Jepet me qera apartament 2+1 te treni , te fakulteti I shkencave te natyres
  Ka nje siperfaqe 126 m2
  Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor ...
 28. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 2, 50 m 45.000 Euro (Kongresi i manastirit)

  Zona/Rruga : Kongresi i manastirit

  Shitet apartament 1+1 ndodhet prane ikedes, rruga kongresi I manastirit
  Ka nje siperfaqe prej 50 m2 me hipoteke
  Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues...
 29. Tirane, shes Vile 2+1, 520 m

  Shitet truall + shtepi private prane shkolles Isa Boletini , instituti Bujqesor
  Siperfaqe e truallit 520 m2
  Ndertim 110 m2 , shtepi private nje kateshe
  Eshte e organizuar ne 2+1 , soxhorno ,...
 30. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 100 m 430 Euro (21 dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 dhjetori

  Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet ne rezidencen Alba , prane Kontakit
  Ka nje siperfaqe prej 100 m2
  Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 9 katesh
  Eshte i...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 1484
Faqja 1 nga 50 1 2 3 4