Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: dehako; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune sanitare

  Hotel ne qender te Tiranes kerkon :

  -Sanitare mosha 40-50 vjec,edhe pa eksperience pune

  cel 069 6234913
 2. Tirane, ofroj vend pune part time puntore shtepie

  Ofroj vend pune puntore shtepie part time 8-14 te 21 dhjetori.
  Mundesisht nga jugu.
  Mosha 40-50 vjec (jo duhanpirse)

  Cel : 0692536907
 3. Tirane, kerkoj pune si Babysitter

  Kerkoj pune si babysitter ( me kohe te plote ).
  Jam 50 vjec,familjare dhe kam eksperience 4-5 vjcare me femije 9 muaj deri 5 vjec.
  Jam me origjine nga jugu, e lindur dhe rritur ne Tirane.Aktualish...
 4. Tirane, shes makine Benz 200 Viti 1993, 270.000 Leke

  Shitet Benz 200 me nafte ,viti 1993 ngjyre miu ne gjendje shume te mire motorike
  dhe ne paraqitje.Makina nuk eshte perdorur per pune.Ka 257000 km.
  Pagesat te kryera deri ne dhjetor 2019

  Cel :...
 5. Vlore, shes shtepi 2+1+A+BLK Kati 1, 100 m² (Radhime)

  Zona/Rruga : Radhime

  Shitet shtepi ne Radhime (fshat) 2+1+ sogiorno ,verande e kompletuar e me mobilim sh te mire
  e ndertuar pera 7 vjtesh. Ndertim bashkohor e mjaft cilesore.
  Mund...
 6. Durres, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 100 m² 1.300 Euro/m² (Currila)

  Zona/Rruga : CurrilaNe Currila ngjitur me Universitetin A. Moisiu

  Shitet Apartament 2+1
  2 dhoma gjumi, sogiorno, dy banjo, dy ballkone,
  kati i katert, buze rruges, perballe detit, ndertim i ri...
 7. Tirane, shes Tavoline pune matalike 6.000 Leke

  Shes tavoline pune metalike me permasa 220 cm x 100 cm dhe lartesi 75 cm.
  Mbulesa llamarine me trashesi 2 mm.
  cmimi 6000 lek


  Cel 0692135111
 8. Vlore, shes toke ne bregdet 1.600 m² (Radhime)

  Zona/Rruga : Radhime

  Shitet toke me pamje nga deti, ne koder 100m larg.
  Mund te behet ndrim me apartament ose dyqan ne Tirane.

  Cel : 0682247404
 9. Tirane Afer 21 dhjetorit jap me qera ambjent biznesi komod , Kati 1, 300 m², 1500 Euro/muaj

  Tek 21 Dhjetori jepet me qera ambjent ( salle) 300 m2,me dere xhami, mjaft komod ,me ajer e drite,e kondicionuare,
  me kontrata te rregullta te ujit dhe energjise tre fazore,ne katin e pare buze...
 10. Tirane, shes disa stola shtange dhe vegla te tjera, vegla per palester

  Shiten keto stola shtange:
  1-
  2-Stol i pjerret 45 grade --15.000 lek
  3-Mbeshtetse per girat ...
 11. Durres, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 100 m² 300 Euro (Rr Currila)

  Zona/Rruga : Rr Currila

  Ne Currila ngjitur me Universitetin A. Moisiu jepet me qera
  apartament mjaft komod, 2 dhoma gjumi,sogiorno, dy banjo,dy ballkone,kati i katert,
  buze...
 12. Tirane, jap me qera Palester ne pune 1.500 Euro/muaj

  Jepet me qera palester ne pune me klientele te ngritur.Palestra eshte mjaft komode,ka nje aktivitet 20 vjecar, eshte e atrecuar mjaft mire me 32 vegla force, girat e peshat, 7 pista ,4 orbitrek,5...
 13. Tirane, shes PAISJE MASAZHI PER PALESTER 15.000 Leke

  Shitet paisje masazhi profesionale (me motor te fuqishem).
  Paisje eshte e perdorur dhe ka 4 rripa funksional,
  eshte ne gjendje shume te mire pune.
  Jepet me 6 muaj garanci.


  ...
 14. Tirane, shes Trasmortator 220/110 volt 2.000 Leke

  Shes trasformator tensioni nga 220 ne 110 volt , i perdorur(800 wat).
  Perdoret per paisjet elektrike qe vijne nga vendet ku perdoret 110 volt per
  televizore ,impiante apo paisje te tjera elektrike...
 15. Jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 3-te, 65 m² 25.000 Leke ,tek 21 dhjetori, mbrapa hotel Mondial

  Zona/Rruga : Tek 21 dhjetori, mbrapa hotel Mondial

  Tek 21 Dhjetori mbrapa Hotel Mondial ne katin e trete te nje vile jepet me qera 1+1, 65 m2 ,me verande,ma ajer e me diell,
  me kondicioner,,lne...
 16. Jap me qera apartament 1+1 Kati 3-te, 75 m² --27000 lek (tek 21 dhjetori ,rr kongresi i Lushnjes)

  Zona/Rruga : kongresi i Lushnjes

  Tek 21 Dhjetori mbrapa Hotel Mondial ne katin e trete te nje vile jepet me qera 1+1, 80 m2 ,me ballkon e verande,ma ajer e me diell,
  me kondicioner,me...
 17. Tirane, jap me qera Vile Kati 1, 50 m² 20.000 Leke (kongresi i Lushnjes)

  Zona/Rruga : kongresi i Lushnjes

  Tek 21 dhjetori ne rr Kongresi i Lushnjes jepet me qera ap 1+1 dhome,ambient ndenje,banje dhe pak oborr perpara,
  kati i pare,pa lageshtire, i mobiluar...
Trego rezultatin 1 deri 17 nga 17