Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: Ali Morina; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes makine karavan Audi A4 Viti 2010, 9500 euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  KM..........: 103000

  A4 Avant Viti 2010 Nentor...
  Me dogane te paguar dhe targa.
  Siguracioni dhe...
 2. Tirane, Shes Iphone 6S 64 GB 210 Euro

  Shitet Iphone 6S 64 G ngjyra e bardhe dhe gold, ne gjendje shume te mire i ruajtur me kase plastike per tu mos gervishtur apo thyer....

  Cmimi : 210 euro.

  Cel : 0672422555
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2