kėrko:

Type: Posts; User: zana.p; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 4, 100 m² 35.000 Leke (Bulevardi Zogu i pare)

  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu i pare

  Jepet me qera apartament 2+1 te bulevardi afer ministrise se drejtesise per kohe te gjate, qeraja mujore 35000 (2 muaj parapagim). Nr kontakti: 0697058329.
  ...
 2. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitje Rrethe

  Kerkojme Agjent Shitje (shitje direkte) per rrethet per produkte ushqimore me eksperience mbi 2 vite. Mosha mbi 24 vjec.

  Ju lutem dergoni cv ne info@resa.al
 3. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitje

  Resa sh.p.k tregton produkte te ndryshme ushqimore dhe aktualisht kerkon agjent shitje per Tiranen.
  Kerkesat:  Eksperience pune si agjent shitje ne terren
  Mosha mbi 23 vjec
  Patente B
 4. Durres, ofroj vend pune Agjent Shitje Durres

  Dergoni CV tek: info@resa.al

  Agjent Shitjesh Durres

  Agjent Shitjesh ne Durres (produkte ushqimore snack) neper pikat e shitjeve ne zonen e caktuar.

  KĖRKESAT E PROFILIT:
  ·Preferohet...
 5. Tirane, ofroj vend pune Manaxher rajonal

  1. Manaxheri rajonal
  DETYRAT
  · Realizimi i planeve sasiore dhe cilesore te caktuar per zonen qe ai mbulon.
  · Ndjek dhe raporton performancen e distribucionit.
  · Hap kontrata bashkepunimi me...
 6. Tirane, ofroj vend pune Parashites per Tiranen dhe per qytete te tjera

  Parashites per Tiranen dhe per qytete te tjera:
  DETYRAT
  • Viziton ēdo pikė shitje nė zonėn e tij sipas programit ditor.
  • Sigurohet qė produkti ėshtė i pozicionuar nė vėndin e duhur dhe sipas...
 7. Fier, ofroj vend pune Agjent Shitje (marrje porosish)

  Dergoni CV tek: info@resa.al

  Agjent Shitjesh Fier (marrje porosish)

  Agjent Shitjesh ne Fier ku kerkohet marrja e porosive (produkte ushqimore snack) neper pikat e shitjeve ne zonen e caktuar.
  ...
 8. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitje (marrje porosish)

  Dergoni CV tek: info@resa.al

  Agjent Shitjesh (marrje porosish)

  Agjent Shitjesh ne Tirane ku kerkohet marrja e porosive (produkte ushqimore snack) neper pikat e shitjeve ne zonen e caktuar.
  ...
 9. Tirane, ofroj vend pune Key Account Manager

  Dergoni CV tek: info@resa.al

  Key Account Manager
  PĖRGJEGJĖSITĖ KRYESORE:
  · Arrin planet e shitjes (mujore dhe 3-mujore) per rrjetet e marketeve dhe marketeve te medha ne Tirane.
  · ...
Trego rezultatin 1 deri 9 nga 9