kėrko:

Type: Posts; User: Kontakt Shpk; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 3 1 2 3

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Ndertimi

  Kontakt shpk eshte nje kompani ndertimi qe operon ne tregun shqiptar qe prej vitit 1999. Portofoli kryesor i veprimtarise se Kontakt shpk konsiston ne ndertimin e objekteve rezidenciale dhe komplekse...
 2. Tirane, ofroj vend pune Mjeshter per proceset e hidroizolimit

  Profili i kompanisė
  Kontakt eshte nje kompani ndertimi qe operon ne tregun shqiptar qe prej vitit 1999. Portofoli kryesor i veprimtarise se Kontakt konsiston ne ndertimin e objekteve rezidenciale...
 3. Mundesi punesimi- Arkitekt/Revit

  Profili I kompanise
  Kontakt shpk eshte nje kompani ndertimi qe operon ne tregun shqiptar qe prej vitit 1999. Portofoli kryesor i veprimtarise se Kontakt shpk konsiston ne ndertimin e objekteve...
 4. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Ndertimi

  Kontakt shpk eshte nje kompani ndertimi qe operon ne tregun shqiptar qe prej vitit 1999. Portofoli kryesor i veprimtarise se Kontakt shpk konsiston ne ndertimin e objekteve rezidenciale dhe komplekse...
 5. Tirane, ofroj vend pune Financier

  Profili i kompanisė
  Kontakt shpk ėshtė njė kompani ndėrtimi qė operon nė tregun shqiptar qė prej vitit 1999. Portofoli kryesor i veprimtarisė sė Kontakt shpk konsiston nė ndėrtimin e objekteve...
 6. Tirane, ofroj vend pune Operator Telefonik

  Profili i kompanisė

  Kontakt shpk ėshtė njė kompani ndėrtimi qė operon nė tregun shqiptar qė prej vitit 1999. Portofoli kryesor i veprimtarisė sė Kontakt shpk konsiston nė ndėrtimin e objekteve...
 7. Tirane, ofroj vend pune Financier

  Kontakt shpk ėshtė njė kompani ndėrtimi qė operon nė tregun shqiptar qė prej vitit 1999. Portofoli kryesor i veprimtarisė sė Kontakt shpk konsiston nė ndėrtimin e objekteve rezidenciale dhe komplekse...
 8. Tirane, ofroj vend pune Agjent terreni

  Njoftim Pune

  Profili i kompanise
  Kontakt shpk ėshtė njė kompani ndėrtimi qė operon nė tregun shqiptar qė prej vitit 1999. Portofoli kryesor i veprimtarisė sė Kontakt shpk konsiston nė ndėrtimin...
 9. Tirane, ofroj vend pune Shofer

  NJOFTIM SHOFER KAMIONI:
  Kontakt shpk, kompani ndertimi qe operon ne tregun shqiptar qe prej 1999, kerkon te punesoj shofer kamioni per punimet ne objektet:
  - Magnet (magnet.kontakt.al)
  - ...
 10. Tirane, ofroj vend pune Oficer Sigurimi Teknik ne Kantier

  Profili i kompanisė
  Kontakt shpk ėshtė njė kompani ndėrtimi qė operon nė tregun shqiptar qė prej vitit 1999. Portofoli kryesor i veprimtarisė sė Kontakt shpk konsiston nė ndėrtimin e objekteve...
 11. Tirane, ofroj vend pune Magazinier

  Njoftim Pune
  Profili i kompanise
  Kontakt shpk eshte nje kompani ndertimi qe operon ne tregun shqiptar qe prej vitit 1999. Portofoli kryesor i veprimtarise se Kontakt shpk konsiston ne ndertimin e...
 12. Tirane, ofroj vend pune Mjeshter hidroizolimi

  Profili i kompanisė
  Kontakt eshte nje kompani ndertimi qe operon ne tregun shqiptar qe prej vitit 1999. Portofoli kryesor i veprimtarise se Kontakt konsiston ne ndertimin e objekteve rezidenciale...
 13. Tirane, ofroj vend pune Manovrator Vinci

  Pershkrimi i shkurter i kompanise
  Kontakt shpk eshte nje kompani ndertimi qe operon ne tregun shqiptar qe prej 1999. Portofoli kryesor i veprimtarise se Kontakt shpk konsiston ne ndertimin e...
 14. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Ndertimi

  Kontakt shpk eshte nje kompani ndertimi qe operon ne tregun shqiptar qe prej vitit 1999. Portofoli kryesor i veprimtarise se Kontakt shpk konsiston ne ndertimin e objekteve rezidenciale dhe komplekse...
 15. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  Kontakt shpk, kompani ndėrtimi qė operon nė tregun shqiptar qė prej 1999, kėrkon tė punėsojė Sanitare pėr mirėmbajtjen dhe pastrimin e objekteve nė kompleksin:
  - Magnet (magnet.kontakt.al)
  - Ana...
 16. Tirane, ofroj vend pune Oficer Sigurise Teknik ne Kantier

  Profili i kompanisė
  Kontakt shpk ėshtė njė kompani ndėrtimi qė operon nė tregun shqiptar qė prej vitit 1999. Portofoli kryesor i veprimtarisė sė Kontakt shpk konsiston nė ndėrtimin e objekteve...
 17. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Strukturist / Revit

  Profili I kompanise
  Kontakt shpk eshte nje kompani ndertimi qe operon ne tregun shqiptar qe prej vitit 1999. Portofoli kryesor i veprimtarise se Kontakt shpk konsiston ne ndertimin e objekteve...
 18. Mundesi Punesimi Inxhinier Hidroteknik- Kontakt shpk

  Profili I kompanise
  Kontakt shpk eshte nje kompani ndertimi qe operon ne tregun shqiptar qe prej vitit 1999. Portofoli kryesor i veprimtarise se Kontakt shpk konsiston ne ndertimin e objekteve...
 19. Tirane, ofroj vend pune Hidraulik

  Njoftim Hidraulik:
  Kontakt shpk, kompani ndertimi qe operon ne tregun shqiptar qe prej 1999, kerkon te punesoje Hidraulik per punimet ne objektet:
  - Magnet (magnet.kontakt.al)
  - AnA...
 20. Tirane, ofroj vend pune Manovrator

  NJOFTIM ESKAVATORIST:
  Kontakt shpk, kompani ndertimi qe operon ne tregun shqiptar qe prej 1999, kerkon te punesoj eskavatorist per punimet ne objektet:
  AnA (ana.kontakt.al)
  Magnet...
 21. Tirane, ofroj vend pune Punetor per proceset e hidroizolimit te tarracave dhe te tualeteve

  Kontakt shpk, firme ndertimi e cila operon ne tregun shqiptar qe prej 1999, kerkon te punesoj punetor/e te specializuar ne fushen e meposhtme deri ne moshen 30 vjec

  1. Punetori per proceset e...
 22. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Marketingu

  Profili I kompanise
  Kontakt shpk eshte nje kompani ndertimi qe operon ne tregun shqiptar qe prej vitit 1999. Portofoli kryesor i veprimtarise se Kontakt shpk konsiston ne ndertimin e objekteve...
 23. Tirane, ofroj vend pune Marketing

  Pershkrimi i shkurter i kompanise
  Kontakt shpk eshte nje kompani ndertimi qe operon ne tregun shqiptar qe prej 1999. Portofoli kryesor i veprimtarise se Kontakt shpk konsiston ne ndertimin e...
 24. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Mekanik

  Pershkrimi i shkurter i kompanise
  Kontakt shpk eshte nje kompani ndertimi qe operon ne tregun shqiptar qe prej 1999. Portofoli kryesor i veprimtarise se Kontakt shpk konsiston ne ndertimin e...
 25. Tirane, ofroj vend pune Kujdesi i klientit Operator

  Kujdesi I klientit-Operator
  1. Pėrshkrimi punėsKontakt shpk ėshtė nė kėrkim tė njė individi entuziast pėr tė na ndihmuar nė pėrgjigjen e telefonatave nga klientėt, chats, emails dhe forma tė tjera...
 26. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Elektrik

  Profili I kompanise
  Kontakt shpk eshte nje kompani ndertimi qe operon ne tregun shqiptar qe prej vitit 1999. Portofoli kryesor i veprimtarise se Kontakt shpk konsiston ne ndertimin e objekteve...
 27. Tirane, ofroj vend pune Elektricist

  Kontakt shpk, kompani ndertimi qe operon ne tregun shqiptar qe prej 1999, kerkon te punesoje Elektricist per punimet ne objektet:
  - Magnet (magnet.kontakt.al)
  - SiRi (siri.kontakt.al)
  -...
 28. Tirane, Ofrohet mundesi praktike per Inxhinier Ndertimi/Hidroteknik

  Pershkrimi i shkurter i kompanise
  Kontakt shpk eshte nje kompani ndertimi qe operon ne tregun shqiptar qe prej 1999. Portofoli kryesor i veprimtarise se Kontakt shpk konsiston ne ndertimin e...
 29. Tirane, ofroj vend pune Ofrohet vend pune Magazinier

  NJOFTIM MAGAZINIER (M):
  Kontakt shpk, kompani ndertimi qe operon ne tregun shqiptar qe prej 1999, kerkon te punesoje magazinier per punimet ne objektet:
  - Magnet (magnet.kontakt.al)
  - SiRi...
 30. Tirane, ofroj vend pune Saldator

  Ofrohet vend pune Saldator

  Kontakt shpk, kompani ndertimi qe operon ne tregun shqiptar qe prej 1999, kerkon te punesoj Saldator per punimet ne objektet:
  - AnA (ana.kontakt.al)
  - ...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 83
Faqja 1 nga 3 1 2 3