Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1556
Kėrkimi zgjati 0.51 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: TIRANA REAL ESTATE
Rubrika: Truall 02.04.2015, 09:42
PX: 0
lexuar: 1,692
Permet, Shesim Truall 1000m² 2.000.000 Leke (Permet, prane Ish Reparti Ushtarak Italian)

Zona/Rruga : Permet, prane Ish Reparti Ushtarak Italian

Permet, Shesim Truall ne Permet, prane Ish Repartit Ushtarak. Truall me siperfaqe 1000m2 ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 2000000...
Rubrika: Truall 02.04.2015, 09:42
PX: 0
lexuar: 98
Tirane, Shesim Truall 7750m² 35 Euro/m² (Linze, Dajt)

Zona/Rruga : Linze, Dajt

Tirane, Shesim Truall ne Linze, Dajt. Truall me siperfaqe 7750m2 ndodhet buze rruges kryesore, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 35 Euro/m2....
Rubrika: Truall 02.04.2015, 09:42
PX: 0
lexuar: 2,463
Elbasan, Shesim Truall 2620m² 10.000 Leke/m² (Bradashesh, prane Kombinatit Metalurgjik)

Zona/Rruga : Bradashesh, prane Kombinatit Metalurgjik

Elbasan, Shesim Truall ne Bradashesh, prane Kombinatit Metalurgjik. Toke me siperfaqe 2620m2 ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 10000...
Rubrika: Truall 02.04.2015, 09:42
PX: 0
lexuar: 2,286
Tirane, Shesim Truall 1053m² (Rr. Arkitekt Sinani, prane ish Profarma)

Zona/Rruga : Rr. Arkitekt Sinani, prane ish Profarma

Tirane, Shesim Truall ne Rr. Arkitetkt Sinani, prane ish Profarma. Truall me siperfaqe 1053m2 shitet per ndertim, ka infrastrukture te rregullt...
Rubrika: Truall 02.04.2015, 09:42
PX: 0
lexuar: 736
Sarande, Shesim Pyll 2250m² 100 Euro/m² (Gjashte)

Zona/Rruga : Gjashte

Sarande, Shesim Pyll ne Gjashte. Pyll me siperfaqe 2250m2 ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 100 Euro/m2....
Rubrika: Truall 02.04.2015, 09:42
PX: 0
lexuar: 1,596
Lezhe, Shesim Toke 3000m² 50 Euro/m² (Gryke Lumi, Ishull Lezhe)

Zona/Rruga : Gryke Lumi, Ishull Lezhe

Lezhe, Shesim Toke ne Gryke Lumi, Ishull Lezhe. Toke me siperfaqe 3000m2 ndodhet ne terren kodrinor, prane detit me mundesi zgjerimi, me dokumenta te rregullta...
Rubrika: Truall 02.04.2015, 09:42
PX: 0
lexuar: 1,525
Kavaje, Shesim Toke 1500 m² 105 Euro/m² (Spille)

Zona/Rruga : Spille

Kavaje, Shesim Toke Are ne Spille. Toke me siperfaqe 1500m2 ndodhet 200m larg vijes bregdetare, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 105 Euro/m2....
Rubrika: Truall 02.04.2015, 09:42
PX: 0
lexuar: 2,242
Tirane, Shesim Truall 1000m² 130 Euro/m² (Rr. Liqeni i Thate, prane Liqenit Artificial)

Zona/Rruga : Rr. Liqeni i Thate, prane Liqenit Artificial

Tirane, Shesim Truall ne Rr. Liqeni i Thate, prane Liqenit Artificial. Truall me siperfaqe 1000m2 ka leje ndertimi per objekete 2+1 kate, me...
Rubrika: Truall 02.04.2015, 09:42
PX: 0
lexuar: 2,079
Durres, Shesim Toke 5000m² 65 Euro/m² (Gjiri i Lalzit)

Zona/Rruga : Gjiri i Lalzit

Durres, Shesim Toke Are ne Gjirin e Lalzit. Toke me siperfaqe 5000m2 ndodhet ne terren kodrinor, 700m ne vije ajrore nga deti, me dokukmenta te rregullta pronesie.
Cmimi...
Rubrika: Truall 02.04.2015, 09:42
PX: 0
lexuar: 2,440
Tirane, Shesim Toke Are 4000m² 90 Euro/m² (Lanabregas, Dajt)

Zona/Rruga : Lanabregas, Dajt ..

Tirane, Shesim Toke Are ne Lanabregas, Dajt. Toka me siperfaqe 4000m2 nodhet ne terren kodrinor, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 90 Euro/m2....
Rubrika: Truall 02.04.2015, 09:42
PX: 0
lexuar: 1,590
Kruje, Shesim Toke 28700m² 13 Euro/m2 (Gramez, Fushe Kruje)

Zona/Rruga : Gramez, Fushe Kruje

Kruje, Shesim Toke Are ne Gramez, Fushe Kruje. Toke me siperfaqe 28700m2 mund te shitet e ndare ne pjese, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 13 Euro/m2....
Rubrika: Truall 02.04.2015, 09:42
PX: 0
lexuar: 790
Tirane, Shesim Toke 14.106m² 70 Euro/m² (Autostraden Tirane-Durres, Vore.)

Zona/Rruga : Autostraden Tirane-Durres, Vore.

Tirane, Shesim Toke ne Autostraden Tirane-Durres, Bashkia Vore. Toke me siperfaqe 14106m2, eshte e niveluar. Toka mund te shitet me siperfaqe te ndara,...
Rubrika: Truall 02.04.2015, 09:41
PX: 0
lexuar: 312
Tirane, Shesim Toke Are, 2.100m², 60 Euro/m² (ne Peze Helmes.)

Zona/Rruga : ne Peze Helmes.

Tirane, Shesim Toke Are ne Peze Helmes. Toke me siperfaqe 2100m2, ka akses te dretjtperdrejt me rrugen kryesore, me dokumeta te rregullta pronesie.
Cmimi 60 Euro/m2....
Rubrika: Truall 02.04.2015, 09:41
PX: 0
lexuar: 2,416
Tirane, Shesim Truall 10000m² 3000 Leke/m² (Mazrek, Kashar)

Zona/Rruga : Mazrek, Kashar

Tirane, Shesim Truall ne Mazrek, Kashar. Truall me siperfaqe 10000m2 ndodhet buze rruges kryesore, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 3000 Leke/m2....
Rubrika: Truall 02.04.2015, 09:41
PX: 0
lexuar: 1,542
Tirane, Shesim Toke Are 47000m² 20 Euro/m² (Vore)

Zona/Rruga : Vore

Tirane, Shesim Toke Are ne Vore. Toke are me siperfaqe 47000m2 ndodhet ne terren kodrinor, prane rruges nacionale Tirane-Durres, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 20...
Rubrika: Truall 02.04.2015, 09:41
PX: 0
lexuar: 710
Tirane, Shesim Truall 500m² 140 Euro/m² (Lunder, prane Blur)

Zona/Rruga : Lunder, prane Blur.

Tirane, Shesim Truall ne Lunder, prane Blur. Truall me siperfaqe 500m2 eshte i niveluar dhe i rrethuar me mur, ndodhet buze rruges kryesore, me dokumenta te...
Rubrika: Truall 02.04.2015, 09:41
PX: 0
lexuar: 361
Tirane, Shesim Toke 2.400m² 115 Euro/m² (Kashar)

Zona/Rruga : Kashar.

Tirane, Shesim Toke ne Kashar. Toke me siperfaqe 2400m2 eshte e niveluar dhe ka akses te drejteperdrejte ne rrugen kryesore, me dokumeta te rregullta pronesie.
Cmimi 115 ...
Rubrika: Truall 02.04.2015, 09:41
PX: 0
lexuar: 2,981
Pogradec, Shesim Toke 77m² 350 Euro/m² (Lin)

Zona/Rruga : Lin

Pogradec, Shesim Truall Lin. Truall me siperfaqe 77m2, ndodhet ne buze rruges kryesore, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 350 Euro/m2....
Rubrika: Truall 02.04.2015, 09:41
PX: 0
lexuar: 2,763
Pogradec, Shesim Toke 2520m² 20 Euro/m² (Lin)

Zona/Rruga : Lin

Pogradec, Shesim Toke Are ne Lin. Toke me siperfaqe 2520m2 ndodhet prane rruges kryesore, me dokumeta te rregullta pronesie.
Cmimi 20 Euro/m2....
Rubrika: Truall 02.04.2015, 09:41
PX: 0
lexuar: 303
Tirane, Shesim Toke Are 2.600m² 150 Euro/m² (Mjull, Bathore.)

Zona/Rruga : Mjull, Bathore.

Tirane, Shesim Toke Are ne Mjull,Bathore. Toke me siperfaqe 2600m2, ka akses te dretjtperdrejt me rrugen kryesore, me dokumeta te rregullta pronesie.
Cmimi 150 Euro/m2....
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 02.04.2015, 09:39
PX: 0
lexuar: 1,429
Tirane, Japim me Qira magazine 280 m² 1.000 Euro (Autostrade Tirane – Durres, km7)

Zona/Rruga : Autostrade Tirane – Durres ..

Tirane, Japim me Qira Magazine ne Autostraden Tirane – Durres km 7. Magazine me siperfaqe ndertimi 280 m2, i shtruar ne beton. Magazina eshte buze rruges...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 02.04.2015, 09:39
PX: 0
lexuar: 1,230
Tirane, Japim me Qira Magazine 80 m² 35.000 Leke (Rr. Fadil Bodinaku, Selite.)

Zona/Rruga : Rr. Fadil Bodinaku, Selite ..

Tirane, Japim me Qira Magazine ne Rr. Fadil Bodinaku, Selite. Ambient + 1WC me nje siperfaqe 80 m2, eshte i shtruar ne pllake, ka ndricim dhe ajrim...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 02.04.2015, 09:39
PX: 0
lexuar: 786
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi 38m² 500 Euro (Abdyl Frasheri)

Zona/Rruga : Abdyl Frasheri

Tirane, Japim me Qira Ambinent Biznesi ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Sheshit Willson. Ambient me siperfaqe 38m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne nje qender biznesi, i...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 02.04.2015, 09:39
PX: 0
lexuar: 237
Tirane, jap me qera zyre Kati 3, 75 m² 500 Euro (Rr. 28 Nentori)

Zona/Rruga : Rr. 28 Nentori

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. 28 Nentori. Ambient me siperfaqe 75m2, i shtruar me parket, eshte i organizuar ne 3 zyra, 1 WC dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 02.04.2015, 09:39
PX: 0
lexuar: 1,102
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi 180m² 700 Euro (Rr. Gjik Kuqali.)

Zona/Rruga : Rr. Gjik Kuqali.

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Gjik Kuqali. Ambient me siperfaqe 180m2, i shtruar ne pllake ndodhet ne katin e 2-te te nje vile. Ambienti organizohet ne 5...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 02.04.2015, 09:39
PX: 0
lexuar: 202
Tirane, Japim me Qera Zyre Kati 4, 113m² 450 Euro (Rr. Fadil Rada, prane ATSH)

Zona/Rruga : Rr. Fadil Rada, prane ATSH

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Fadil Rada, prane ATSH. Ambient me siperfaqe 113m2, I shtruar me pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 02.04.2015, 09:39
PX: 0
lexuar: 1,189
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi 360m² 1.600 Euro (prane Rr. Myslym Shyri.)

Zona/Rruga :prane Rr. Myslym Shyri.

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kate ne Rr. Myslym Shyri. Vile me siperfaqe 360m2, e shtruar ne pllake, organizohet me shkalle te jashtme. Secili kat perbehet nga 1...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 02.04.2015, 09:39
PX: 0
lexuar: 866
Tirane, Japim me Qira Zyre Kati 2, 300m², 7.5 Euro/m2 (prane Sheshit Avni Rustemi.)

Zona/Rruga : prane Sheshit Avni Rustemi.

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Luigj Gurakuqi, prane Sheshit Avni Rustemi. Ambient me siperfaqe 300m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 02.04.2015, 09:39
PX: 0
lexuar: 695
Tirane, Japim me Qira Zyre 98m², 700 Euro (Rr. Luigj Gurakuqi, prane Sheshit Avni Rustemi.)

Zona/Rruga : Rr. Luigj Gurakuqi, prane Sheshit Avni Rustemi.

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Luigj Gurakuqi, prane Sheshit Avni Rustemi. Ambient me siperfaqe 98m2, i shtruar ne pllake dhe...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 02.04.2015, 09:39
PX: 0
lexuar: 1,822
Tirane, Japim me Qera Ambient Zyre , 116m², 16 Euro/m2 (Blv. Deshmoret e Kombit)

Tirane, Japim me Ambient Zyre ne Bulevardin Deshmoret e Kombit. Ambient me siperfaqe 116m2 i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te ten je pallati te ri. Ambienti eshte I organizuar ne 3 zyre dhe...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 02.04.2015, 09:39
PX: 0
lexuar: 767
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi (vile 3 kat)640 m² 2.000 Euro (Liqeni Thate)

Zona/Rruga : Liqeni Thate

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kate ne Rr. Liqeni Thate, prane Kopshtit Zoologjik. Vile me siperfaqe 640m2 dhe oborr me siperfaqe 800m2, eshte e shtruar ne pllake. Vila...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 02.04.2015, 09:39
PX: 0
lexuar: 2,492
Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre Kati 2, 120m² 1.200 Euro (Rr. Papa Gjon Pali II, prane TVSH)

Zona/Rruga: Rr. Papa Gjon Pali i II, prane TVSH

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Papa Gjon Pali i II, prane TVSH. Ambient me siperfaqe 120m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 02.04.2015, 09:39
PX: 0
lexuar: 1,220
Tirane, Japim me Qera Dyqan 80m² 45000 Leke (Rr.Liman Kaba)

Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Liman Kaba. Dyqan me siperfaqe 80m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Dyqani eshte gjysem bodrum, i organizuar ne nje hapesire dhe 1 WC....
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 02.04.2015, 09:39
PX: 0
lexuar: 1,444
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi 90m² 60.000 Leke (Rr. Myslym Shyri.)

Zona/Rruga : Rr. Myslym Shyri.

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Myslym Shyri. Ambient me siperfaqe 90m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri. Ambienti...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 02.04.2015, 09:39
PX: 0
lexuar: 2,353
Tirane, Japim me Qera Ambient Zyre Kati 4, 135m² 1.200 Euro (Rr. Vaso Pasha, prane Gardes)

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Vaso Pasha, prane Gardes. Ambient me siperfaqe 135m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ambienti eshte i...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 02.04.2015, 09:39
PX: 0
lexuar: 1,442
Tirane, Japim me Qera Zyre Kati 2, 70 m² 600 Euro (Blv. Gjergj Fishta, tek Shallvaret)

Zona/Rruga : Blv. Gjergj Fishta, tek Shallvaret

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Bulevard Gjergj Fishta, tek Shallvaret. Ambient me siperfaqe 70m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 02.04.2015, 09:39
PX: 0
lexuar: 3,660
Tirane, Japim me Qera Lokal 135m² 1.000 Euro (Rr. Durresit)

Tirane, Japim me Qira Lokal ne Rr. Durresit. Lokal gjysem bodrum, me siperfaqe 135m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet buze rruges kryesore me mundesi reklamimi.
Cmimi 1000...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 02.04.2015, 09:39
PX: 0
lexuar: 1,725
Tirane, Japim me Qera Ambient Zyre Kati 2, 80m² 700 Euro (Rr. Fortuzi, prane Ministrise se Drejtesise)

Zona/Rruga: Rr. Fortuzi, prane Ministrise se Drejtesise

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Fortuzi, prane Ministrise se Drejtesise. Ambient me siperfaqe 80m2, i shtruar ne pllake dhe parket,...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 02.04.2015, 09:39
PX: 0
lexuar: 357
Tirane, Japim me Qira Kapanon 350 m² 2.000 Euro (Rr.Mine Peza.)

Zona/Rruga : Rr.Mine Peza.

Tirane, Japim me Qira Kapanon ne Rr.Mine Peza. Kapanoni i shtruar me beton, me siperfaqe 350 m2 dhe lartesi 5 m ka oborr te rrethuar dhe te shtruar me siperfaqe 1350 m2....
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 02.04.2015, 09:39
PX: 0
lexuar: 2,727
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi 1237m² 3.500 Euro (Rr. Nacionale Tirane-Durres, komuna Vaqarr.)

Zona/Rruga: Rr. Nacionale Tirane-Durres, komuna Vaqarr


Tirane, Japim me Qira Objekt Biznesi ne Rr. Nacionale Tirane-Durres, komuna Vaqarr. Objekti me siperfaqe ndertimi 1237m2, i shtruar ne pllake...
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1556

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"