Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: FisnikNiku; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes biciklete Citybike Biciklete MATRIX THUNDER e sjelle nga Zvicra 24.000 Leke

  Biciklete e tipit MATRIX THUNDER , biciklete origjinale, ne gjendje perfekte, e sjelle nga Zvicra, gomat 26 x 2.1 me disqe alumini, frena Tektro dhe me disk para, kompanjol Shimano Deore dhe...
 2. Laptop Lenovo core i3, gen 5, 340 eur i diskutuar

  Laptop Lenovo ,

  Model IdeaPad 100 -15ibd,
  sjelle nga Anglia,
  ne gjendje pothuaj si i ri, P
  rocesor Gen 5, i3-5005u 2.0 Ghz ,
  RAM 4 GB ,
  HDD 1 000 GB ,
  webCam ,
  Wifi ,
 3. Tirane, shes Laptop Sony 15.6inc 120 Euro

  Laptop Sony Vaio i sjelle nga Anglia, ne gjendje mjaft te mire,

  Model: VGN-FE11H,
  Procesor Dual Core 2 x 1.6Ghz,
  Ram 2Gb,
  Hdd 120Gb,
  ekran 15.6'',
  web cam,
  wireless,
  karikues...
 4. Tirane, shes Hard disk Kingston 240 Gb nga Gjermania 95 Euro

  Hard-drive SSD Kingston 240 Gb,

  Model : SV300S37A / 240G,
  450MB/s Lexim dhe 450MB/s Shkrim,
  te rinj,
  te sjelle nga Gjermania,


  Cmimi 95 eur.
 5. Tirane, shes iPhone 5s 20000 lek i diskutuar

  iPhone 5s i sjelle nga USA.


  Punon me cdo lloj karte
  Ne gjendje perfekte,
  Me garanci


  Cmimi 20 000 lek i diskutuar ne me te miren e mundshme.
 6. Tirane, shes biciklete Mountainbike Melida 8600 19.500 Leke

  Ngjyra.....: e zeze

  Biciklete Meilda 8600, e sjelle nga Austria  Gomat Eywatire, comfortable Light Anti Stab
  Disqe rezistente, dopio disqe
  Amortizatore EUON, rrota para me vaj EUON...
 7. Tirane, shes Laptop Lenovo Ideapad i sjelle nga Zvicra 275 eur i diskutuar

  Laptop i ri i sjelle nga Zvicra, Lenovo Ideapad 100-12IBY ,

  Ekran 15.6 '' ,
  Procesor Dual core Intel N2840 2,16 Ghz ,
  Memory RAM 4 Gb
  HDD 500 Gb ,
  Intel HD Graphics ,
  WiFi ,
  ...
 8. Tasteire e re profesionale A4 Tech X7 15 eur e diskutuar

  Tastiere USB marka A4Tech ( e re, ne kuti, disponojme disa cop ), modeli Gaming Keyboard X7.
  Ttastiere super rezistente e certifikuar "Can be washed" qe mund edhe te lahet me uje dhe nuk ka asnje...
 9. Tirane, shes Laptop i ri nga Austria ultra slim 14inc + cante 255 eur i diskutuar

  Laptop i ri + cante, model ultra slim 14 inc asusX401A_5 ( modelet me te fundit ), i sjelle nga Austria.


  praktik dhe i lehte ne mbajtje,
  parametra mjaft te mira per cdo lloj ...
 10. Laptop PacardBell 11.6inc 320Gb hdd 150 eur i diskutuar

  Laptop Pacard Bell Model ZA8,


  Ekran 11.6inc,
  Procesor Dual Core Athlon L110 ,
  RAM 2GB ,
  HDD 320 GB ,
  Ngjyra: E kuqe.

  Ne gjendje pothuaj si i ri, mjaft i paraqitshem. I sjelle...
 11. Tirane, Shes Apple iPad 4Gb i ri, 390 eur i diskutuar

  iPad i ri.
  Prodhim origjinal apple i sjelle nga USA, ne kuti, me te gjitha aksesoret, ne qese te pa nxjerra ndonjehere, 4G, 16Gb, me sim card.

  Cmimi 390 eur i diskutuar.

  Cel 0675299998
 12. Tirane, shes Laptop HP i3 graf 2Gb 290 eur i diskutuar

  Laptop HP 250 G3 15.6inc,

  Intel Core i3-4005U,
  4Gb ram,
  Hdd 500Gb,
  Graf i dedikuar Nvidia GeForce 820M 2 Gb,


  Ne gjendje perfekte pothuaj si i ri
Trego rezultatin 1 deri 12 nga 12