krko:

Type: Posts; User: Mei Realty; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 10 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 3, 60 m 250 Euro (Bill Clinton)

  Zona/Rruga : Bill Clinton

  Tek Kodra e Diellit, rruga Bill Klinton jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri pa ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon...
 2. Tirane, jap me qera apartament 1+1 60 m 300 Euro (ST. I TRENIT)

  Zona/Rruga : ST. I TRENIT

  Tek stacioni i trenit, kompleksi Usluga jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 2 banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje...
 3. Tirane, jap me qera ambjent biznesi 76 m 350 Euro (KRISTAL CENTER)

  Zona/Rruga : KRISTAL CENTER

  Jepet super ambient komercial tek Kristal Center .Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon i bollshem, dhome dhe 1 tualet . Ndodhet ne nje zone shume te mire...
 4. Tirane, jap me qera apartament 1+1 60 m 280 Euro (ST. I TRENIT)

  Zona/Rruga : ST. I TRENIT

  Jepet me qira 1+1 tek Bulevardi Zogu i Pare.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje dhe kuzhine , nje dhome e gjumit,dhe tualeti . Ndodhet ne nje zone...
 5. Tirane, jap me qera zyre 60 m 300 Euro (KRISTAL CENTER)

  Zona/Rruga : KRISTAL CENTER

  Jepet super ambient per zyra tek Kristal Center .Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon i bollshem, dhome dhe 1 tualet . Ndodhet ne nje zone shume te mire...
 6. Tirane, jap me qera apartament 2+1 70 m 350 Euro (fusha e aviacionit)

  Zona/Rruga : fusha e aviacionit

  Jepet me qera hyrje 2+1, me siprfaqe 150 m2, kati i 2 i nj vile. E mobiluar me t gjitha kushtet, n gjndje shum t mir. Organizohet nga sallon i prbashkt me...
 7. Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 1, 60 m 260 Euro (tek liqeni)

  Zona/Rruga : tek liqeni

  Tek kopshti zoologjik jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi....
 8. Tirane, jap me qera apartament 2+1 90 m 420 Euro (RR ELBASANIT)

  Zona/Rruga : RR ELBASANIT

  Tek rruga e Elbasanit, afer fakultetit ekonomik jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje...
 9. Tirane, jap me qera apartament 1+1 65 m 250 Euro (RR ELBASANIT)

  Zona/Rruga : RR ELBASANIT

  Jeper me Qira Apartament 1+1 tek Rruga e ElbasanitApartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje dhe kuzhine e bollshme, dhoma e gjumit,dhe 1 tualet . Ndodhet...
 10. Tirane, jap me qera apartament 2+1 120 m 350 Euro (Tek Amerikan 1)

  Zona/Rruga : Tek Amerikan 1

  Jepet Me Qera 2+1+2,Spitali Amerikan 1, me siprfaqe 120 m2, n katin e 2 t nj vile private. Ofrohet totalisht e mobiluar me kushte bashkkohore n gjndje shum t...
 11. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK 90 m 250 Euro (rr dritan hoxha)

  Zona/Rruga : rr dritan hoxha

  Te Rruga Dritan Hoxha jepet me qira apartamenti i super mobiluar 2+1+2. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : sallon me kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, dy...
 12. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 63 m 76.000 Euro (Rr Kavajes)

  Zona/Rruga : Rr Kavajes

  Shitet Apartament 1+1 Tek Square 21, Rruga e Kavajes ne katin e 2-te te nje pallati ne ndertim ne nje nga Komplekset me te kerkuara. Apartamenti organizohet ne sallon,...
 13. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 8, 70 m 280 Euro (don bosko)

  Zona/Rruga : don bosko

  Ne Don Bosko,jepet me qira apartamenti i super mobiluar 2+1 . Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : sallon me kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, nje tualete ,2...
 14. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 100 m 75.000 Euro (twk Harry Fultz)

  Zona/Rruga : twk Harry Fultz

  Tek Harry Fultz shitet apartament 3+1 ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi te ndare, 3...
 15. Tirane, shes dyqan Kati 0, 20 m 20 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Shitet ambient komercial ne Myslym Shyri 20m2. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme dhe ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Ambienti...
 16. Tirane, jap me qera apartament 70 m 250 Euro (Yzberisht)

  Zona/Rruga : Yzberisht

  Jepet me qira 2+1 tek Yzberisht.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje dhe kuzhine , 2 dhoma e gjumi,i tualet,1 ballkon . Ndodhet ne nje zone qe ofron te...
 17. Tirane, jap me qera 27 m 190 (Ali Dem)

  Zona/Rruga : Ali Dem

  Jepet me qira dublex tek Rruga Ali Demi.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje dhe kuzhine , dhoma e gjumit,dhe tualeti . Ndodhet ne nje zone qe ofron te...
 18. Tirane, jap me qera apartament 1+1 60 m 300 Euro (Rr Kavajes)

  Zona/Rruga : Rr Kavajes

  Jepet me qira 1+1 tek Rruga e Kavajes.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje dhe kuzhine , dhoma e gjumit,dhe tualeti . Ndodhet ne nje zone qe ofron te...
 19. Tirane, jap me qera apartament 2+1 90 m 300 Euro (21 Dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 Dhjetori

  Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 Tek 21 dhjetori. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi ,2 dhoma gjumi dhe 1...
 20. Tirane, jap me qera apartament 2+1 90 m 325 Euro

  Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 Tek Komuna e Parisit. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi ,2 dhoma gjumi dhe 1 tualet ne katin e tete te...
 21. Tirane, jap me qera apartament 2+1 90 m 330 Euro (Ambasada Amerikane)

  Zona/Rruga : Ambasada Amerikane

  Jepet me qera 2+1 tek Ambasada Amerikane .Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje dhe kuzhine , dhoma e gjumit,dhe tualeti . Ndodhet ne nje dhome...
 22. Tirane, shes apartament 82 m 79.900 Euro (brryli)

  Zona/Rruga : brryli

  Shitet Apartament 2+1+2, Tek Komisariati i Policise Nr.1 ne Brryl. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri - pa ashensor. Apartamenti organizohet ne korridor...
 23. Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 3, 123 m 450 Euro

  Tek kopshti Botanik jepet me qira jepet apartament 3+1 ne katin e 3 banim te nje pallati te ri . Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete...
 24. Tirane, jap me qera apartament 1+1 60 m 210 Euro (kopshti zoologjik)

  Zona/Rruga : kopshti zoologjik

  Prane kopshtit zoologjik jeper me qira apartament 1+1 .Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje dhe kuzhine , dhoma e gjumit,dhe tualeti . Ndodhet...
 25. Tirane, shes apartament 1+1 67 m 66.500 Euro (Vasil Shanto)

  Zona/Rruga : Vasil Shanto

  Shitet Apartament 1+1 Tek Blloku Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues buze rruge. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe...
 26. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 2, 60 m 250 Euro (rruga Hamdi Sina)

  Zona/Rruga : rruga Hamdi Sina

  Tek Liqeni i Thate, rruga Hamdi Sina jepet me qira apartament 1+1 ne katin e3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje em...
 27. Tirane, jap me qera apartament 60 m 190 Euro (Misto Mame)

  Zona/Rruga : Misto Mame

  Jepet me Qera apartament 1+1 me siperfaqe 65 m2,kati 2,i mobiluar Apartamenti organizohet nga 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje,1tualet Per cdo informacion kontaktoni ne numrin...
 28. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK 60 m 350 Euro (Liqeni i thate)

  Zona/Rruga : Liqeni i thate

  Tek Liqeni i Thate jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi,...
 29. Tirane, jap me qera apartament 90 m 300 Euro (Rr Kavajes)

  Zona/Rruga : Rr Kavajes

  Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 Tek Rruga Kavajes. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi ,2 dhoma gjumi, depo dhe...
 30. Tirane, jap me qera apartament 2+1 90 m 210 Euro (Yzberisht)

  Zona/Rruga : Yzberisht

  Jepet me Qera pjese e nje vile 2+1 kati 2,i mobiluar Organizohet nga 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 tualet Eshte e pershtatme per studente Per nje vizite ne prone kontaktoni...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 283
Faqja 1 nga 10 1 2 3 4