970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: RCEE Albania; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Hungari, ofroj vend pune Montatore skela, struktura metalike dhe tuba

  Pershendetje,
  Nje kompani e rendesishme nderkombetare kerkon per nevojat e nje kantieri te ri industrial ne Hungari:
  - Karpentier (montator) per skela (200 vende te lira)
  - Karpentier (montator)...
 2. Ofroj vend pune Operator vinci dhe ndihmes ne Hungari

  Pershendetje,
  Nje kompani nderkombetare qe operon ne fushen e ndertimeve industriale, kerkon te punesoje per nevojat e nje kantieri te rendesishem ne Hungari:
  - Operatore vinci ure ose autovinc (45...
 3. Ofroj vend pune Montator makineri e impiante industriale ne Hungari

  Pershendetje,
  Nje kompani nderkombetare e specializuar ne ndertimin e impianteve industriale, kerkon te punesoje per nevojat e nje kantieri te ri ne Hungari:
  - Montator makinerish e impiante...
 4. Ofroj vend pune Shofer me patente te grupit D ne Hungari

  Pershendetje,
  Nje kompani nderkombetare e specializuar ne ndertimin e impianteve industriale, kerkon te punesoje per nevojat e nje kantieri te ri ne Hungari:
  - Shofer kamioni 16 tonesh patente...
 5. Ofroj vend pune Bojaxhi struktura metalike ne Hungari

  Pershendetje,
  Nje kompani nderkombetare qe operon ne fushen e ndertimeve industriale, kerkon te punesoje per nevojat e nje kantieri te ri ne Hungari:
  - Bojaxhi per struktura metalike (30 vende te...
 6. Ofroj vend pune Puntore ndihmes per montime mekanike ne Hungari

  Pershendetje,
  Nje kompani nderkombetare qe operon ne fushen e ndertimeve industriale kerkon te punesoje per nevojat e nje kantieri te ri ne Hungari:
  - Puntore ndihmes per montime mekanike dhe...
 7. Kerkohen Saldator TIG dhe Saldator me elektrode per HUNGARI

  Pershendetje,
  Nje kompani nderkombetare qe operon ne fushen e ndertimeve industriale, kerkon te punesoje per nevojat e nje kantieri te rendesishem ne Hungari:
  - Saldatore TIG (150 vende te lira)
  -...
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7