Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: ismail mecja; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

  1. Kavaje, shes hotel

    Shitet objekti i ndarė pėrkatėsisht nė 4 kate dhe 2 kate.Objekti ndodhet pas Stacionit tė trenit nė Golem. Objekti ėshtė 2860 m2 i ndėrtuar dhe sipėrfaqja e pronės ėshtė 1326 m2. Fakti ėshtė 1520...
  2. Elbasan, ofroj vend pune Punonjės ne Agjenci funeralesh

    Agjencia funerale "Prehje nė paqe" Elbasan me qender tek stadiumi kėrkon tė punėsojė 2 punonjės.Tė interesuarit tė kontaktojnė nė numrin e tel:Cel : +355697687798
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2