Albacall
kliko

krko:

Type: Posts; User: homedeal.albania; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 7 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, shes apartament 1+1 Kati 0, 80 m 850 Euro/m2 (Vala Mar)

  Zona/Rruga : Vala Mar
  Super Okazion tek "Vala Mar".
  Ambientet me te bukura dhe me terheqese vijne per ju shume prane bregdetit.
  Shiten apartamente, secili i pasur me parkim, me siperfaqe 13m2 ....
 2. Tirane, jap me qera apartament 1+1,kati 9, 70 m 400 Euro (perballe kompleksit "Delijorgji")

  Zona/Rruga : perballe kompleksit "Delijorgji"

  Jepet me qira apartament i mobiluar, perballe Kompleksit "Delijorgji", Rruga e Kavajes.
  Nje zone e qete dhe
  Apartamenti eshte i tipologjise 1+1....
 3. Tirane, jap me qera apartament 1+1,kati 9, 70 m 400 Euro (perballe kompleksit "Delijorgji")

  Zona/Rruga : perballe kompleksit "Delijorgji"

  Jepet me qira apartament i mobiluar, perballe Kompleksit "Delijorgji", Rruga e Kavajes.

  Apartamenti eshte i tipit 1+1.
  Ka siperfaqe totale 70 m2....
 4. Tirane, jap me qera apartament 2+1,kati 9, 100 m 500 Euro (perballe kompleksit "Delijorgji")

  Zona/Rruga : perballe kompleksit "Delijorgji"

  Jepet me qira apartament i mobiluar ne menyre moderne.
  Vendndodhja e tij eshte perballe Kompleksit "Delijorgji", Rruga e Kavajes.

  Apartamenti...
 5. Tirane, jap me qera apartament 2+1, kati 9, 100 m 500 Euro (perballe kompleksit "Delijorgji")

  Zona/Rruga : perballe kompleksit "Delijorgji"

  Jepet me qira super apartament i mobiluar i tipit 2+1.
  Vendndodhja e tij eshte perballe Kompleksit "Delijorgji", Rruga e Kavajes.

  Apartamenti...
 6. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 2, 1.353 m 1.260 Euro/m2 (Kompleksi "Delijorgji", Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Shitet super apartament 2+1 tek Rruga e Kavajes, shume prane qendres se Tiranes.
  Kompleksi me nje pamje te mrekullueshme , "Delijorgji"
  Apartamenti me tipologji 2+1....
 7. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 8, 95 m 850 Euro/m2 (FIORI DI BOSKO)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Shitet apartament ne kompleksin me te mire dhe me nje pamje fantastike te tijin.
  Fiori Di Bosko, Rruga "Don Bosko"
  Apartamenti ne shitje eshte i tipit 2+1.

  Siperfaqja e...
 8. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 4, 91 m 1380 Euro/m2 (Kompleksi Dinamo)

  Zona/Rruga : Kompleksi Dinamo

  Shitet apartament te Kompleksi Dinamo.
  Nje zone shume e mire dhe nje nga vendet me te kerkuara ne Tirane.
  Apartamenti eshte i tipolgjise 2+1.
  Siperfaqja e banimit...
 9. Vlore, shes truall ne bregdet 1560 m 80 Euro/m2 (Radhime)

  Zona/Rruga : Radhime

  Shitet toke ne Radhime ne vijen e pare shume prane detit.
  Toka ka siperfaqe prej 1560 m2 shtrirje e konsiderueshme per te ngritur vendbanimin tuaj.
  Duke mare parasysh...
 10. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 2, 99 m 580 Euro/m2 (Misto Mame)

  Zona/Rruga : Misto Mame

  Shitet apartament tek Misto Mame.
  Apartamenti eshte i tipit 2+1.
  Me siperfaqe 99m2, prej te cilave 87.3 m2 jane siperfaqe banimi dhe
  11.7 m2 jane siperfaqe e...
 11. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 5, 96.02 m (Oxhaku, tek ish fusha e Beksave)

  Zona/Rruga : Oxhaku, tek ish fusha e Beksave

  Shitet apartament ne nje nga ndertesat me te mira te zones, prane Oxhakut; tek ish fusha e Beksave


  Apartamenti ka planimetri bashkekohore dhe me...
 12. Tirane, shes apartament 2+1 112 m 810 Euro/m2 (Laprake)

  Zona/Rruga : Laprake

  Shitet apartament i tipit 2+1 ne Laprake, Fusha e Sportit.
  Nje zone shume e kerkuar kohet e fundit nga te gjithe.
  Mobiloni shtepine tuaj si deshironi ne ambiente te sigurta...
 13. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 3, 132.1 m 820 Euro/m2 (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Vijojne shitjet tek nje nga komplekset me ne ze te Tiranes
  ------- "Fiori di Bosco"----------- "Nje oaz ne qytet"-(ne proces ndertimi)
  --Apartamenti eshte i tipit 3+1 me...
 14. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 10, 133 m 710 Euro/m2 (Rezidenca Turdiu)

  Zona/Rruga : Ish-Fusha e Aviacionit

  - Vazhdojne shitjet te REZIDENCA TURDIU -

  Ne shitje apartament tipi 3+1 me siperfaqe totale 133.2m2
  -siperfaqe ndertimi 120m2 dhe siperfaqe e perbashket...
 15. Tirane, shes apartament 2+1 121 m 1.050 Euro/m2 (Square 21)

  Zona/Rruga : Square 21

  Square 21 eshte nje nder komplekset me ne ze qe po ndertohen ne Tirane . Kjo per shkak te vendendodhjes se tij RRUGA E KAVAJES dhe gjithe sherbimeve qe do te ofroje....
 16. Tirane, shes apartament duplex 3+1 Kati 7, 107 m 133.000 Euro (Frosina Plaku)

  Zona/Rruga : frosina plaku

  Shitet duplex te rruga FROSINA PLAKU .Duplex-i eshte pjese e nje prej komplekseve me te rinj qe po ndertohen ne Tirane. Ky kompleks eshte projektuar qe te siguroj...
 17. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 5, 73.3 m 1.600 Euro/m2 (Te Ministria e Drejtesise)

  Zona/Rruga : Te Ministria e Drejtesise
  Shitet apartament te Ministria e Drejtesise (KLD-ja) - BULEVARDI ZOGU I PARE , ne nje nga pikat kyce te Tiranes vetem 7 min larg qendres .
  Apartamenti i...
 18. Tirane, shes apartament 2+1 96 m 885 Euro/m2 (Fiori di Bosko, Don Bosko)

  Zona/Rruga : don bosko

  Shiten apartamente te Kompleksi "Fiori Di Bosco".
  Kompleksi ndodhet ne nje zone shume te mire te Tiranes, Don Bosko.
  Apartamentet jane te tipit:
  --Tipi 2+1 me...
 19. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 2, 860 Euro/m2 (Fiori Di Bosco)

  Kompleksi "Fiori di Bosco", vjen serish me super apartamente.
  Ndertoni shtepine tuaj ashtu sic ju deshironi vetem tek "Fiori Di Bosko"
  Cmime te mrekullueshme vijne per ju.
  Investimi me i mire qe...
 20. ! Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 102 m 930 /m (Materniteti i Ri)

  Zona/Rruga : Materniteti i Ri

  Vijojne shitjet te Materniteti i Ri. Pallati eshte i pozicionuar shume prane unazes, por i shmanget zhurmave dhe pluhurave te qarkullimit,
  duke mos qene direkt ne...
 21. Tirane, shes dyqan Kati 0, 121.71 m 2.000 Euro/m2 (Rruga 5 Maji)

  Zona/Rruga : Rruga 5 Maji


  Super oferte e limituar per super dyqan tek Rruga "5 Maji"


  Objekti eshte ne proces ndertimi dhe sjell prane jush teknologjine me te larte te ndertimit.
  Ka akses...
 22. Tirane, shes Kati 0, 150 m 1.450 Euro/m2 (Garden Rezidence Turdiu)

  Zona/Rruga : Garden Rezidence Turdiu

  Garden Rezidence Turdiu vjen tani me super ambient sherbimi.


  Ish-Fusha e Aviacionit, nje zone shume e kerkuar dhe e aksesueshme nga rruge kryesore te...
 23. Tirane, shes Vile Kati 1, 350.000 Euro (Lunder)

  Zona/Rruga : Lunder

  Shiten super vila dhe apartamente dublex ne zonen me te mire dhe luksoze te Tiranes, Lunder.


  Aty ku te gjithe do te donin te kishin vilen e tyre.


  E konceptuar pr nj...
 24. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 7, 65 m 1.200 Euro/m2 (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Shiten super apartamente te planimetrive te ndryshme dhe ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, Rruga e Kavajes.
  Te dhenat e apartamenteve jane:


  Apartamentet e...
 25. Tirane, shes apartament 3+1 Kati 8, 162.69 m 350.000 Euro (Ambasada Amerikane, perballe Restorant "FIORE")

  Zona/Rruga : Ambasada Amerikane, prane Restorant "FIORE"

  Jetoni mes luksit.

  Super okazion, shitet apartament i tipit 3+1 tek Ambasada Amerikane, perballe Restorant "FIORE".
  Ndodhet ne nje zone...
 26. Durres, shes Vile 2+1 Kati 0, 119.33 m 189.000 Euro (San Pietro Resort, Gjiri i Lalezit)

  Zona/Rruga : San Pietro Resort, Gjiri i Lalezit

  Kompleksi "San Pietro" vjen me super okazionin.

  Shiten super vila 2+1 ne nje nga resortet me te mira te Gjirit te Lalezit.
  Vilat jane te...
 27. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 72 m (5 maj)

  Zona/Rruga : 5 maj

  Shiten apartamente ne rrugen 5 Maj
  Apartamentet i perkasin nje kompleksi te ri ne ndertim 6-11 kate
  Ne shitje jan apartamente te tipit 1+1 , 2x 2+1 , dhe 3+1
  -Perkatesisht...
 28. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 1, 82.29 m (Rruga 5 Maji)

  Zona/Rruga : Rruga 5 Maji

  ----Vijojne shitjet tek rruga "5 Maji".
  Shitet apartament i tipit 1+1 me siperfaqe totale 65.17 m2, kati i 7te banimi.
  Shiten apartamente te tipit 2+1:
  --siperfaqe...
 29. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 2, 108 m 450 Euro/m2 (Fresku, Tirane)

  Zona/Rruga : Fresku, Tirane

  Shitet apartament i tipit 2+1 ne Fresk.
  Apartamenti ndodhet ne nje godine ku punimet jane te perfunduara.
  E organizuar ne 4 kate+1 kat papafingo + 1 kat nentoke.

  ...
 30. Tirane, shes apartament 1+1 70 m 70.000 Euro (Rruga e Dibres)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres

  Shitet super apartament ne nje zone shume afer qendres se kryeqytetit.
  Tek Rruga e Dibres, 200m mbi Medrese, perballe pasticeri Bilbili.


  Apartamenti eshte i...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 209
Faqja 1 nga 7 1 2 3 4