Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Homeland; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 8 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes 1+1 kati 3, 76 m², 76.000 Euro (Pranė institutit "Harry Fultz")

  Zona/Rruga : Pranė institutit "Harry Fultz"

  📌#FOR_SALE#PĖR_SHITJE📣
  🎯 Pranė institutit "Harry Fultz!
  📏 76 m²
  🔖 76000 euro!
  1 dhomė gjumi | 1 tualet | 1 ambient gatimi | 1 Ballkon
  ⬆️Nė katin e...
 2. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 161 m² 600 Euro (Te Deloitte Albania)

  Zona/Rruga : Te Deloitte Albania

  📌#FOR_RENT#PĖR_QIRA📣
  🎯 Deloitte Albania
  📏 2+1+2
  2 Ballkone 🌄
  🔖 600 euro/muaj
  ⬆️ Nė katin e 5-tė
  -Apartamenti ėshtė totalisht i mobiluar
  -Pallat i ri me...
 3. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 8, 130 m² 1.200 Euro (Te Drejtoria e Policisė)

  Zona/Rruga : Te Drejtoria e Policisė

  📌#FOR_RENT#PĖR_QIRA📣
  🎯 Drejtoria e Policisė
  📏 2+1
  🌄 2 Ballkone
  🔖 1200 euro/muaj
  ⬆️ Nė katin e 8-tė
  Apartamenti ėshtė totalisht i mobiluar
  Pallat i ri me...
 4. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 42 m² 700 Euro (Te Komuna e Parisit)

  Zona/Rruga : Te Komuna e Parisit

  📌#FOR_RENT #PĖR_QIRA 📣
  Ambient komercial
  🎯 Komuna e Parisit
  🔖 700 euro/ muaj
  📏 42 m²
  Nė katin 0, direkt buzė rruge te kryqėzimi Komunės!!
  .
  Pėr mė shumė...
 5. Tirane, jap me qera apartament duplex 3+1+A+BLK Kati 8, 270 m² 1.220 Euro (Nė Bllok)

  Zona/Rruga : Nė Bllok

  📌#FOR_RENT#PĖR_QIRA📣
  🎯 Nė Bllok
  Cmimi: 1220 euro/ muaj bruto 👌
  Dupleks: 3 dhoma gjumi | 3 tualete| 1 kuzhinė
  2 ballkone 🌇| 1 verandė 🌿🍃
  ⬆Nė katin e 8-tė
  Totalisht i...
 6. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 95 m² 68.000 Euro (Nė Xhamllik)

  Zona/Rruga : Nė Xhamllik

  ✴#FOR_SALE#PĖR_SHITJE📣
  🎯 Xhamllik
  📏 95 m2, 2+1
  🔖 68000 euro
  ✨Kati i 2-tė
  ⬇️➡️ Orientim Jug-Lindje
  Kubaturė e rregullt dhe plot dritė!
  📜Me dokumentacion tė rregullt...
 7. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 3, 75 m² 300 Euro (Te Fakulteti Ekonomisė)

  Zona/Rruga : Te Fakulteti Ekonomisė

  📌#FOR_RENT#PĖR_QIRA📣
  🎯 Fakulteti Ekonomisė
  📏 1+1
  1 Ballkon 🌄
  🔖 300 euro/muaj
  ⬆️ Nė katin e 3-tė
  Apartamenti ėshtė totalisht i mobiluar
  Pallat i ri me...
 8. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 85 m² 500 Euro (Te Komuna e Parisit)

  Zona/Rruga : Te Komuna e Parisit

  📌#FOR_RENT#PĖR_QIRA📣
  🎯 Komuna e Parisit
  📏 2+1
  1 Ballkon 🌄
  🔖 500 euro/muaj
  ⬆️ Nė katin e 3-tė
  Apartamenti ėshtė totalisht i mobiluar
  Pallat i ri me ashensor!
 9. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 64 m² 57.000 Euro (Te Ministria e Shėndetėsisė)

  Zona/Rruga : Te Ministria e Shėndetėsisė

  ✴#FOR_SALE#PĖR_SHITJE📣
  🎯 Ministria e Shėndetėsisė
  📏 64 m2
  🔖 57000 euro
  ✨Kati i 3-tė
  Kubaturė e rregullt dhe plot dritė!
  Me dokumentacion tė rregullt...
 10. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 103 m² 88.000 Euro (Fusha Ali Demit)

  Zona/Rruga : Fusha Ali Demit

  ✴#FOR_SALE#PĖR_SHITJE📣
  🎯 Fusha Ali Demit
  📏 102.8 m2
  🔖 88000 euro
  ✨Kati i 4-tė
  Pallat i ri me ashensor!
  Kubaturė e rregullt dhe plot dritė!
  Me dokumentacion tė...
 11. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 112 m² 800 Euro (Pranė Kullave Binjake)

  Zona/Rruga : Pranė Kullave Binjake

  📌#FOR_RENT#PĖR_QIRA📣
  🎯 Pranė Kullave Binjake
  📏 2+1+2
  1 Ballkon 🌄
  🔖 800 euro/muaj ⬆ Nė katin e 7-tė
  Apartamenti ėshtė totalisht i mobiluar
  Pallat i ri me...
 12. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 45 m² 250 Euro (Te Bulevardi i Ri)

  Zona/Rruga : Te Bulevardi i Ri

  📌#FOR_RENT#PĖR_QIRA📣
  Ambient komercial
  🎯 Bulevardi i Ri!
  🔖 250 euro/ muaj
  📏 44.5 m²
  Nė katin e parė, direkt buzė rruge.
  Ambient perfekt pėr biznese tė...
 13. Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 6, 100 m² 450 Euro (Pranė Prokurorisė)

  Zona/Rruga : Pranė Prokurorisė

  📌#FOR_RENT#PĖR_QIRA📣
  🎯 Apartament me qira pranė Prokurorisė
  📏 100 m2, 3+1+2
  1 Ballkon 🌄
  🔖 450 euro/muaj
  ⬆️ Nė katin e 6-tė
  Apartamenti ėshtė totalisht i...
 14. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 67 m² 79.800 (Kompleksi Delijorgji)

  Zona/Rruga : Kompleksi Delijorgji

  ✴#FOR_SALE#PĖR_SHITJE📣
  🎯 Kompleksi Delijorgji
  📏 66.5 m2
  🔖 79800 euro
  ✨Kati i 2-tė
  Kubaturė e rregullt dhe plot dritė!
  Me dokumentacion tė rregullt...
 15. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 45 m² 45.000 Leke (Rruga e Durrėsit)

  Zona/Rruga : Rruga e Durrėsit

  📌#FOR_RENT #PĖR_QIRA 📣
  Ambient komercial
  🎯 Rruga e Durrėsit
  🔖 45000 leke/ muaj
  📏 45 m²
  Nė katin pėrdhe
  Ambient perfekt pėr zyrė apo dhe farmaci, duke qenė se...
 16. Tirane, shes Vile 5+1+BLK Kati 3, 645 m² 12.500.000 Euro

  ✴#FOR_SALE #PĖR_SHITJE📣
  🎯 Vilė pėr shitje te rruga e Kavajės
  📏~ Vila 3 kate, 645 m²
  🔖 ~ 1.25 milion euro
  Kati 0: Ambient komercial 🏦
  Kati 1: 2 apartamente 🏠
  Kati 2: 1 papafingo + 1 verandė 📃 Me...
 17. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati -1, 25 m² 25.000 Leke (Ismail Qemali)

  Zona/Rruga : Ismail Qemali

  📌#FOR_RENT #PĖR_QIRA 📣
  Ambient komercial
  🎯 Bllok, ish Juvenilja
  🔖 25.000 leke/ muaj😮
  📏 25 m²
  Me tualet
  Nė katin -1
  Ambient perfekt pėr zyrė apo ide tė tjera...
 18. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 56 m² 60.000 Euro (4 Deshmoret)

  Zona/Rruga : 4 Deshmoret

  ✴#FOR_SALE#PĖR_SHITJE📣
  🎯 Pranė Vilės Gold, Selvia
  📏 56 m2
  🔖 60000 💶 euro
  1 Sallon 🛋
  1 Ambient gatimi 🍳
  1 Dhomė gjumi 🛏
  1 Tualet me dritare🚽
 19. Tirane, jap me qera Vile 3+1+A+BLK Kati 0, 180 m² 3.000 Euro (Farke e Vogel)

  Zona/Rruga : Farke e Vogel

  ✴️#FOR_RENT#PĖR_QIRA📣
  🎯 Farkė
  📏~ 180 m2
  📏~ 2 Kate
  🔖 ~ 3000 💶 euro/muaj
  1 Sallon pritje🛋
  1 Ambient gatimi 🍳
  3 Dhoma gjumi 🛏️
 20. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 120 m² 500 Euro (Shushica)

  Zona/Rruga : Shushica

  📌#FOR_RENT#PĖR_QIRA📣
  🎯 Apartament me qira te Shushica!
  📏2+1
  🔖 500 EUR/ muaj
  ⬆️ Nė katin e 5-tė
  Apartamenti ėshtė totalisht i mobiluar
  Me ashensor privat!
  .
 21. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 100 m² 200.000 Euro (Komuna e Parisit)

  Zona/Rruga : Komuna e Parisit

  💡JUST_LISTED💡
  📌#FOR_SALE#PĖR_SHITJE📣
  Ambient komercial
  🎯 Komuna e Parisit
  🔖200000€
  📏 100 m²
  Nė katin e parė, direkt buzė rruge.
  Ambienti funksional dhe perfekt...
 22. Tirane, shes Vile 2+1+A+BLK Kati 3, 224 m² 140.000 Euro (Nė Pezė)

  Zona/Rruga : Nė Pezė

  ✴️#FOR_SALE#PĖR_SHITJE📣
  🎯 Vilė pėr shitje nė Pezė
  📏~ Vila 3 kate, 224.1 m2
  🔖 ~ 140 000 euro
  1 Sallon pritje
  1 Ambient gatimi 🍳
  2 Dhoma gjumi
  3 Tualete🚽
 23. Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 5, 138 m² 550 Euro (Te Juridiku)

  Zona/Rruga : Te Juridiku

  📌#FOR_RENT#PĖR_QIRA📣
  🎯 Apartament me qira te Juridiku
  📏 138 m2, 3+1+2
  1 Ballkon 🌄
  🔖 550 euro/muaj
  ⬆️ Nė katin e 5-tė
  Apartamenti ėshtė totalisht i mobiluar!
  .
 24. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 45 m² 100.000 Euro (Bulevardi i Ri)

  Zona/Rruga : Bulevardi i Ri

  💡JUST_LISTED💡
  📌#FOR_SALE #PĖR_SHITJE📣
  Ambient komercial
  🎯 Bulevardi i Ri
  🔖100000€
  📏 44.5 m²
  Nė katin e parė, direkt buzė rruge.
  Ambienti funksional dhe perfekt...
 25. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 114 m² 500 Euro (Kodra e Diellit)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit

  📌#FOR_RENT#PĖR_QIRA📣
  🎯 Apartament me qira te rezidenca Kodra e Diellit
  📏 2+1 , 114 m2
  🔖500 EUR/ muaj net
  ⬆️ Nė katin e 3-tė
  Apartamenti ėshtė i mobiluar
  Plot...
 26. Tirane, shes garsonier 1+1+BLK Kati 1, 42 m² 28.000 Euro (Pranė Hipotekės)

  Zona/Rruga : Pranė Hipotekės

  📌#FOR_SALE#PĖR_SHITJE📣
  🎯 Pranė Hipotekės!
  📏Garsoniere, 42 m²
  🔖 28000 euro!
  1 dhomė | 1 🍳 | 1 Ballkon
  ⬆Nė katin e 1-rė
  Apartamenti ėshtė i mobiluar.
  👇Na...
 27. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 110 m² 88000 Euro (Te Kodra e Diellit)

  Zona/Rruga : Te Kodra e Diellit

  💥OKAZION!!💥
  Apartamenti 110 m2 te Kodra e Diellit, me vetėm 88000 euro!!!
  .
  Na kontaktoni 👇
  📱 +355 67 40 28 101
  ☎️ +355 45 62 8777
  📧 info@homeland.al...
 28. Tirane, shes Vile 4+1+A+BLK Kati 4, 400 m² 400.000 Euro (Pranė Pazarit te Ri)

  Zona/Rruga : Pranė Pazarit te Ri

  ❗️JUST LISTED❗️
  ✴️#FOR_SALE#PĖR_SHITJE📣
  🎯 Vilė pėr shitje pranė Pazarit te Ri Tiranė!
  📏~ Vila 4 kate, 400 m2
  🔖 ~ 400 000 euro
  2 Sallone pritje
  2 Ambiente...
 29. Tirane, jap me qera zyre Kati 2, 30 m² 350 Euro (Pranė Kryeministrisė)

  Zona/Rruga : Pranė Kryeministrisė

  📌#FOR_RENT #PĖR_QIRA 📣
  Ambient komercial
  🎯 Pranė Kryeministrisė
  🔖 350 euro/ muaj
  📏 30 m²
  Nė katin e dytė
  Ambient perfekt pėr zyrė apo ide tė tjera biznesi...
 30. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 106 m² 500 Euro (Nė Bllok)

  Zona/Rruga : Nė Bllok

  📌#FOR_RENT #PĖR_QIRA 📣
  🎯 Apartament me qira nė Bllok
  📏 106 m2, 2+1+2
  1 Ballkon me pamje nga Blloku 🌄
  🔖 500 euro/muaj
  ⬆️ Nė katin e 5-tė
  Apartamenti ėshtė totalisht i...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 225
Faqja 1 nga 8 1 2 3 4