Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: 4elements; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Sarande, shes Jetski Skaf Sport Model Bell Marine 9.500 Euro

  Shitet: Skaf sport model bell marine i gjat 5.30metra me motor 130 2stroke ne gjendje Prefekte


  Cmimi: 9.500€ i diskutushem
  Cel: ‎0699666241
  Vendodhja: Sarande


  Cel. : 0699666241
 2. Tirane,Kerkohet Agjent/e Marketingu Me Eksperience Pune

  4 Elements Nightclub kerkon te punesoje nje Agjent/e Marketingu per qytetin e Tiranes.


  Te interesuarat te kontaktojne ne:
  0698333330
 3. ofroj vend pune shofer turni i trete

  4 Elements Club kerkon 3 bodygard per lokal nate

  Kualifikimet / Kėrkesat
  3  BODYGARD PER LOKAL NATE NE SARANDE TE KEN GJATESI TRUP DHE EKSPERJENCE PUNE
  VENDEBANIMIN E AFRON LOKALI
  Te...
 4. Night Club 4Elements, kerkon staf per deget e saj ne Tirane, Sarande, Vlore

  PAGA DERI NE 1100 EURO NE MUAJ KONTRAT PUNE ME PROCEDUR SHUM
  TE SHPEJT
  KOMPANIA INTERNATIONAL ALBANIA SHPK NIGHT CLUB
  4 ELEMENTS
  ME DEGE NE DISA NGA ZONAT URBANE DHE TURISTIKE NE SHQIPERI...
 5. Tirane, ofroj vend pune Pastruese

  Kerkojme pastruese per Night Club turni i nates.
  te interesuarat te kontaktojne ne 0697777753
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5