Albacall
kliko

krko:

Type: Posts; User: D Aleks; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 10 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 103 m 350 Euro (Rr. e Ullishtes)

  Zona/Rruga : Rr. e Ullishtes

  Super Apt. i Pabanuar me Pare 2+1 (103 m2) - Liqeni i Thate | PARKET | Mobilim i RI

  Apartament 2+1 | 103 m2 | Rr. Ullishtes, Liqeni i Thate | I sapo mobiluar | i...
 2. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 3, 170 m 800 Euro (Rr. Bardhok Biba)

  Zona/Rruga : Rr. Bardhok Biba

  Ambient Gjigand (170 m2) ne Qender (Blv. Zogu I) Zone Perfekte Biznesi | Pallat i Ri me Ashensor | Kondicioner\

  Jepet me Qera Ambient Gjigand 170 m2 ne Qender (Rr....
 3. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 9, 100 m 100.000 Euro (Rr. e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rr. e Kavajes

  Super 2+1+Bllk (100 m2) - Pallati me Shigjeta | Ashensor | Mobilim Modern | Parket | Kondicioner

  Shitet Apartament i Investuar 2+1+Ballkon, i Madh (100 m2) tek...
 4. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 119 m 170 Euro (Rr. Nikolla Tupe)

  Zona/Rruga : Rr. Nikolla Tupe

  *2+1+2WC+ 2BALLKONE apart. Ideal ne Zemer te BLLOKUT, PALLAT I RI, PAMJE PANORAMIKE, PLANIMETI PERFEKTE Cmimi OKAZION

  Shitet apartament 2+1+2WC+2 BALLKONE ,...
 5. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 9, 110 m 107.000 Euro (Rr. Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Rr. Myslym Shyri

  2+1+2WC+Ballkon (110 m2) Kom. e Parisit - Pallat i Ri, Ashensor | PARKET | Pamje Panoramike

  Shitet Apartament 2+1+2WC+Ballkon (110 m2) tek Komuna e Parisit (Zone e...
 6. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 4, 93 m 93.000 Euro (Rr. Muhamet Gjollesha)

  Zona/Rruga : Rr. Muhamet Gjollesha

  Mundesi perfekte: 3+1 (Mund. Ndarje ne Dy 1+1she) tek Inxh. e Ndertimit (21Sh) PARKET

  Mundesi Perfekte: Shitet Apartament 3+1+2 Ballkone - Bosh (Mundesi per...
 7. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 70 m 320 Euro (Myslym Shyr)

  Zona/Rruga : Myslym Shyr

  2+1+Ballkon ne Myslym Shyr | Mobilim Cilesor | Kondicioner | Planimetri e Rregullt, Ndricim Perfekt

  Jepet me Qera Apartament 2+1+Ballkon ne Myslym Shyr (Zone Perfekte)...
 8. Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 4, 97 m 350 Euro (Rr. Fortuzi - Min e Drejtesise)

  Zona/Rruga : Rr. Fortuzi - Min e Drejtesise

  3+1+Ballkon (Qender - Rr. Fortuzi) Mundesi Parkimi | Mobilim Cilesor | Kondicioner | Ndricim Perfekt

  Apartament 3+1+Ballkon tek Ministria e...
 9. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 1, 50 m 285 Euro (Rr. Karl Gega)

  Zona/Rruga : Rr. Karl Gega

  1+1 tek Stacioni i Trenit (Mundesi Parkimi) Mobilim Cilesore dhe i Ri | Kondicioner

  Jepet me Qera Apartament 1+1 tek Stacioni i Trenit (Mundesi Parkimi ne Zone)...
 10. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 6, 127 m 115.000 Euro (Rr. Vaso Pasha)

  Zona/Rruga : Rr. Vaso Pasha

  SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 TE NDARA ( 1+1+ 2 BALLKONE+Depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) BLLOK

  RAST OKAZION, SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 TE NDARA ( 1+1+ 2...
 11. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 62 m 61.000 Euro (Rr. Pjeter Budi)

  Zona/Rruga : Rr. Pjeter Budi

  Super Mundesi: 1+1 tek Kompleksi ANA (QS) i Investuar dhe i Mobiluar (10,000 Euro)| PARKET | Gjelberim | Parkim

  RAST FANTASTIK, 1+1 TEK KOMPLEKSI ANA, pallati i...
 12. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 85 m 500 Euro (Rr. Mine Pezaa)

  Zona/Rruga : Rr. Mine Pezaa

  2+1+Ballkon, i Pabanuar me Pare tek Mine Peza (Qender) Mobilim i Ri dhe Modern | Parket | Kondicioner

  Jepet me Qera Apartament 2+1+Ballkon i Pabanuar me Pare tek...
 13. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 139 m 175.000 Euro (Rr. e Kavajes - Pallatet Deliorgji)

  Zona/Rruga : Rr. e Kavajes - Pallatet Deliorgji

  Apt Gjigand (139 m2) Super Cilesor (Rr. e Kavajes - Pallatet Deliorgji) Pallat i 2019 me Ashensor

  Apartament Gjigand 3+1+2WC+Ballkon (139 m2) ...
 14. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 11, 70 m 300 Euro (Rr. e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rr. e Kavajes

  1+1 (70 m2) ne 21 Dhjetor (Zone Perfekte) Ashensor | Mobilim Cilesor | Pllake dhe Parket

  Jepet me Qera Apartament 1+1 i Madh (70 m2) ne 21 Dhjetor (Rr. e Kavajes)...
 15. Tirane, shes garazh Kati -1, 23 m 23.000 Euro (Selvia (Rr. Isa Boletini))

  Zona/Rruga : Selvia (Rr. Isa Boletini)

  Shitet Garazh ne Qender (Selvia) ne Pallat te Ri | Hapje, Mbyllje dhe Ndricim Automatik

  Shiter Garazh ne qender, tek kryqezimi i SELVISE, tek Vila verde,...
 16. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 114 m 90.000 Euro (Rr. Vllazn Huta)

  Zona/Rruga : Rr. Vllazn Huta

  3+1+Verande (114 m2) ne Brryl - Mnd. Parkimi | Hapesire e Shfrytezueshme me Ndricim Perfekte | Planimetri e Rregullt

  Shitet Apartament Gjigand 3+1+Verande (114 m2)...
 17. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 109 m 87.000 Euro (Spitali Amerikan 3)

  Zona/Rruga : Spitali Amerikan 3

  2+1+2Bllk, i Pabanuar me Pare (Bosh) tek Spitali Amerikan 3 (Parkim) Pallat i Ri me Ashensor dhe Nde

  Shitet Apartament 2+1+2Ballkone (109 m2) i Pabanuar me Pare...
 18. Tirane, shes apartament duplex 3+1+BLK Kati 2, 135 m 125.000 Euro (Rezidenca Kodra e Diellit 2)

  Zona/Rruga : Rezidenca Kodra e Diellit 2

  Shitet SUPER Duplex |165 m2 | 3+1+2Wc+ Ballkon | Rezidenca Kodra e Diellit 2 |Ndertim SUPER CILESOR

  Shitet SUPER Duplex | 165 m2 | 3+1+2Wc+ Ballkon |...
 19. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 65 m 43.000 Euro (Kompleksi Molla - Rr. Aleksandri i Madh)

  Zona/Rruga : Kompleksi Molla - Rr. Aleksandri i Madh

  Apt i Ri 1+1+Bllk (65 m2) tek Komp. Molla (Astir) - Bosh | Pallat Super Cilesor | Ashensor | Termoizolim


  Shitet Apartament i Ri...
 20. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 3, 75 m 250 Euro (Rr. Teodor Keko - Kastrati)

  Zona/Rruga : Rr. Teodor Keko - Kastrati

  1+1+Bllk (75 m2) ne Astir (Kastrati/Green City) Pallat i 2018, Ashensor | Mobilim Modern | PARKET

  Jepet me Qera Apartament 1+1+Ballkon (75 m2) ne Astir,...
 21. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 82 m 47.000 Euro (Restorant Fresku)

  Zona/Rruga : Restorant Fresku

  2+1 (82 m2) ne Fresk (BOSH) Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor

  Shitet 2+1+Ballkon (82 m2) tek Restorant Fresku (BOSH) Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim...
 22. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 90 m 70.000 Euro (Rr. Karl Gega)

  Zona/Rruga : Rr. Karl Gega

  2+1, i Madh (90 m2) tek Stacioni i Trenit | PANELE DIELLOR | Pompe Uji Vecmas | i Mobiluar

  Shitet Apt 2+1, i Madh (90 m2) tek Stacioni i Trenit (Rr. Karl Gega) i...
 23. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 4, 140 m 600 Euro (Rr. e Kavajes - Pallatet Deliorgji)

  Zona/Rruga : Rr. e Kavajes - Pallatet Deliorgji

  Amb Gjigand (140 m2) i Pershtatshem per Zyra te Cdo Lloji (Rr. e Kavajes - Pallatet Deliorgji) PARKET


  Ambient Gjigand 3+1+2WC+Ballkon (140 m2)...
 24. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 4, 86 m 330 Euro (Rruga e Elbasanit)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

  2+1 tek Rruga e Elbasanit (Mnd. Parkimi) Mobilim i Mirembajtur | Kondicioner

  Jepet me Qera Apartament 2+1 (86 m2) tek Rruga e Elbasanit (Mundesi Parkimi) Mobilim...
 25. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 80 m 400 Euro (Rr. Brigada e VIII - Kinema Agimi)

  Zona/Rruga : Rr. Brigada e VIII - Kinema Agimi

  2+1+Bllk ne Bllok (Kin. Agimi) Zone Perfekte | Mobilim Cilesor | Kondicioner | Tavan i Larte | Ndricim Perfekt

  Apartament 2+1+Ballkon ne Bllok...
 26. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 112 m 400 Euro (Kompleksi Kontakt (Rr. Artan Lenja))

  Zona/Rruga : Kompleksi Kontakt (Rr. Artan Lenja)

  Per Here te Pare me Qera 2+1+Verande (112 m2) Kompleksi Kontakt (21Sh) PARKET | Mobilim Modern

  Jepet per Here te Pare me Qera Super Apartament...
 27. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 82 m 330 Euro (Shkolla e Baletit (Rr. Petro N. Luarasi))

  Zona/Rruga : Shkolla e Baletit (Rr. Petro N. Luarasi)

  2+1+Ballkon (82 m2) Shkolla e Baletit (7 Xhuxhat) Mobilim Cilesor | Kondicioner | Tavan me Gips

  2+1+Ballkon (82 m2) tek Shkolla e Baletit...
 28. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 88 m 320 Euro (Rr. Ferit Xhajko)

  Zona/Rruga : Rr. Ferit Xhajko

  2+1 (Restorant Durresi - St. i Trenit) i Mobiluar | Hapesire e Bolleshme | Ndricim Perfekt

  Jepet me Qera Apartament 2+1 tek ish Restorant Durresi (Rr. Ferit...
 29. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 89 m 500 Euro (Rr. Muhamet Gjollesha)

  Zona/Rruga : Rr. Muhamet Gjollesha

  2+1+Bllk i Pabanuar me Pare (21 Dhjetor) Garazh ne Cmim - Mobilim i Ri | PARKET | Kondicioner

  Super Apartament i Pabanuar me Pare 2+1+Ballkon (89 m2) ne 21 Sh...
 30. Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 2, 74 m 350 Euro (Rr. Muhamet Gjollesha)

  Zona/Rruga : Rr. Muhamet Gjollesha

  1+1 i Madh (74 m2) ne 21Sh (Muhamet Gjollesha) Do Mobilohet Totalisht | Pallat i Ri | Ashensor | Kondicioner

  Jepet me Qera Apartament 1+1 i Madh (74 m2) ne 21...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 299
Faqja 1 nga 10 1 2 3 4