Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: endri1; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Apartamente me qera ditore, duke filluar nga 30 euro/nata (Tirane)

  Apartamente me qera ditore, duke filluar nga 30 euro/nata, te ndodhura ne zonat me te preferuara te Tiranes.
  Apatamentet jane te mobiluara, Parket, Kondicioner, Uje 24 ore, Wifi, etj.
  Apartamenti...
 2. Tirane, shes Recepsion 5.000 Leke

  Shes recepsion per arsye mosperdorimi.

  Cel. : 0693799313
 3. Tirane, shes Televizor 6.000 Leke

  Shes tv 38 polsh

  Tel: 0693799313

  Cel. : 0693799313
 4. Tirane, jap me qera Kati 1 te nje vile 3-kateshe, 100 m² 30.000 Leke (Stavri Themeli)

  Zona/Rruga : Stavri Themeli

  Jap me qera katin e pare te nje vile tre kateshe, e organizuar ne 2 dhoma gjumi sallon me vete dhe kuzhine me vete, eshte e mobiluar me te gjitha paisjet.
  ...
 5. Tirane, shes hotel Kati 3, 500 m² 650.000 Euro (Kombinat)

  Zona/Rruga : Kombinat

  Shes Hostel 3-kate 400 m2 truall dhe 500 m2 ndertim me 12 dhoma me parkim per 8 makina.

  650.000 euro

  Cel. : 0693799313
 6. Vlore, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 1, 80 m² 4.000 Leke/nata (Prane Gjimnazit Ismail Qemali)

  Zona/Rruga : Prane Gjimnazit Ismail Qemali

  Jap apartament me qera i ndodhur ne Vlore prane gjimzazit Ismail Qemali, me sip 80 m2 e ndare ne dhome gjumi, sallon dhe dhome ngrenie me vete, ballkon....
 7. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 76 m² 30.000 Leke (Astiri)

  Zona/Rruga : Astiri

  Jepet me qera apartament 2+1, kati 3, i mobiluar totalisht, i ndodhur nga Astiri, Tirane.

  30,000 leke.

  Cel. : 0695776812
 8. Njoftimi: Tirane, Analiza ADN

  nga endri1

  Tirane, Analiza ADN

  Bejme Teste ADN si psh:

  Atesi/Amesi
  Vella/Moter
  Gjysher/Nip/Mbese

  Nje game te gjere persa i perket Analizave Gjenetike

  https://dnacenter.com/shqiperi
Trego rezultatin 1 deri 8 nga 8