Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: Me.St; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 157 m² 118000Euro (kristal center)

  Zona/Rruga : Frank Bardhi

  Shitet apartament perballe Kristal Center,te mbikalimi.Apartamenti eshte 157m2,ka 3 dhoma ,1kuzhine ,2 banjo ,ballkone .Eshte me hipoteke kati i 5 (i parafundit).(jo...
 2. Tirane, shes karroce per femije 9500 leke.

  Karroce per femije e ardhur nga Italia.
  Karroca paloset dhe rrotat cmontohen per lehtesi futjeje ne bagazhin e makines.

  Cel. : 0693216214
 3. Tirane, shes Tavoline buke bashke me 6 karrige. 290 Euro

  Shes tavoline buke bashke me 6 karrige, pothuajse e re.

  Cel. : 0693216214
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3