Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari

Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1500
Kėrkimi zgjati 0.66 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: TIRANA REAL ESTATE
Rubrika: Truall 24.04.2014, 16:14
PX: 0
lexuar: 2,194
Tirane, shesim truall 4.200 m² 40 Euro/m² (Ura Beshirit)

Zona/Rruga : Ura Beshirit ..

Ofrojme truall me siperfaqe 4200 m2, me hipoteke.Prona ndodhet prane Ures se Beshirit, 100 m nga Rruga Nacionale Tirane – Durres .
Cmimi 40 Euro/m2 .

BLI TEK NE !...
Rubrika: Truall 24.04.2014, 16:14
PX: 0
lexuar: 654
Tirane, shesim toke 1.000 m² 110 Euro/m² (Fshatin Mjull –Bathore.)

Zona/Rruga : Fshatin Mjull –Bathore.

Tirane, shesim Toke Vreshte ne Fshatin Mjull –Bathore. Toke me siperfaqe 1000 m2, eshte e nivluar, ka dokumenta te rregullta pronesie.
Ekziston mundesia qe toka...
Rubrika: Truall 24.04.2014, 16:14
PX: 0
lexuar: 2,170
Tirane, shesim toke bujqesore 6.900 m² 60 Euro/m² (Fushe Preze)

Zona/Rruga : Fushe Preze ..

Tirane, shesim Toke-Are ne Fushe Preze. Toke-Are me siperfaqe 6900 m2, me dokumentacion te rregullt pronesie, e pozicionuar ne buze rruge kryesore, vend i pershtatshem...
Rubrika: Truall 24.04.2014, 16:14
PX: 0
lexuar: 1,030
Tirane, shesim truall 4.000 m² 95 Euro/m² (Petrele)

Zona/Rruga : Petrele ..

Tirane, Shesim truall ne Petrele, prane Rruges Nacionale Tirane-Elbasan. Truall me siperfaqe totale 4000 m2, ndodhet ne terren gjysem kodrinor, eshte I paisur me leje...
Rubrika: Truall 24.04.2014, 16:14
PX: 0
lexuar: 2,045
Tirane, shesim toke 1.245 m² 150 Euro/m² (prane Depos se Ujit ne Sauk)

Zona/Rruga : prane Depos se Ujit ne Sauk ..

Tirane, shesim Toke-Vreshte prane Depos se Ujit ne Sauk. Toke-Vreshte me siperfaqe 1245 m2, ndodhet ne buze rruge,zone ne zhvillim e siper, (jepet dhe per...
Rubrika: Truall 24.04.2014, 16:14
PX: 0
lexuar: 1,162
Kavaje, shesim toke 1.950 m² 40 Euro/m² (Spille)

Zona/Rruga : Spille ..

Kavaje, Shes Toke Vreshte ne Spille te Kavajes. Toke me siperfaqe 1950 m2, ndodhet 1 km larg detit prane rruges se asfaltuar. Toka ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi...
Rubrika: Truall 24.04.2014, 16:13
PX: 0
lexuar: 2,145
Sarande, shes truall 4.000 m² 180 Euro/m² (Fshati Cuke)

Zona/Rruga : Fshati Cuke ..

Truall ne Sarande, i pershtatshem per fshat turistik dhe cdo ndertim tjeter.Siperfaqe 4’000 m2. Ka dokumentacion te rregullt dhe ndodhet prane Fshatit Cuke.
Cmimi 180...
Rubrika: Truall 24.04.2014, 16:13
PX: 0
lexuar: 1,822
Tirane, shesim toke 5.000 m² 200 Euro/m² (Katundin e Ri, komuna Kashar)

Zona/Rruga : Katundin e Ri, komuna Kashar ..

Tirane, shesim Toke-Are ne Katundin e Ri, komuna Kashar. Truall me siperfaqe totale 5.000 m2 ka ne brendesi te tij nje objekt 1 kat me siperfaqe 200 m2....
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 24.04.2014, 16:12
PX: 0
lexuar: 241
Tirane, japim me qera ambjent biznesi 1.800 m² 4.000 Euro (Autostraden Tirane Durres, km 12)

Zona/Rruga : Autostraden Tirane Durres, km 12

Tirane, Japim me qira Ambient Biznesi 3 kat me siperfaqe ndertimi 600 m2/kat, ne Autostraden Tirane – Durres, km 12. Ambient Biznesi 3 kat me siperfaqe...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 24.04.2014, 16:12
PX: 0
lexuar: 567
Tirane, japim me qera magazine 220 m² 45.000 Leke (Rr. Todi Shkurti.)

Zona/Rruga : Rr. Todi Shkurti.

Tirane, japim me qira Magazine ne Rr. Todi Shkurti. Magazine me siperfaqe 220 m2, dhe lartesi 3.30 m, sistem energjie 3 fazor, eshte e organizuar ne nje hapsire...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 24.04.2014, 16:12
PX: 0
lexuar: 248
Tirane, japim me qera zyre 100 m² 800 Euro (Rr. Vaso Pasha, zona Bllok)

Zona/Rruga : Rr. Vaso Pasha, zona Bllok

Tirane, japim me qira Ambient zyre ne Rr. Vaso Pasha, zona Bllok. Ambient me siperfaqe 100 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje vile...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 24.04.2014, 16:12
PX: 0
lexuar: 1,421
Tirane, japim me qera ambjent biznesi Kati 10, 290 m² 870 Euro (prane Astirit, Unaza e Madhe)

Zona/Rruga: Unaza e Re ..

Tirane, japim me qira ambient biznesi prane Astirit, Unaza e Madhe.
Ambient per zyre 5+1+wc, me siperfaqe 290 m2, ndodhet ne kat te fundit (10), me orientim...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 24.04.2014, 16:12
PX: 0
lexuar: 134
Tirane, japim me qera zyre 109 m² 25.000 Leke (tek Liqeni, prane Farit.)

Zona/Rruga : tek Liqeni, prane Farit.

Tirane, japim me qira Ambjent Zyre tek Liqeni prane Farit. Ambjent me siperfaqe 109 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri....
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 24.04.2014, 16:12
PX: 0
lexuar: 646
Tirane, japim me qera zyre 130 m² 350 Euro (Rr. Elbasanit.)

Zona/Rruga : Rr. Elbasanit.

Tirane, japim me qira Ambient Zyre ne Rr. Elbasanit. Ambient me siperfaqe 130 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-te te nje vile. Ambienti organizohet ne...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 24.04.2014, 16:12
PX: 0
lexuar: 441
Tirane, japim me qera ambjent biznesi 180 m² 700 Euro (Rr. Teodor Keko, Unaza e Re.)

Zona/Rruga : Rr. Teodor Keko, Unaza e Re.

Tirane, japim me qira Ambient Biznesi ne Rr. Teodor Keko, Unaza e Re. Ambient me siperfaqe 180 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 24.04.2014, 16:11
PX: 0
lexuar: 1,583
Tirane, japim me qera 3.500 Euro (Rr. Gjik Kuqali, prane Kompleksit Dinamo)

Zona/Rruga : Rr. Gjik Kuqali, prane Kompleksit Dinamo ..

Tirane, japim me qira Ambient biznesi ne Rr. Gjik Kuqali, prane Kompleksit Dinamo.
Vile 3 kate dhe 1 kat podrum per parkim me siperfaqe...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 24.04.2014, 16:11
PX: 0
lexuar: 581
Tirane, japim me qira zyre Kati 2, 140 m² 750 Euro (Rr. Gjin Bue Shpata.)

Zona/Rruga : Rr. Gjin Bue Shpata.

Tirane, japim me qira Ambient Zyre ne Rr. Gjin Bue Shpata. Ambienti organizohet ne 4 zyra + 2 amjente ndihmese + 2wc, me siperfaqe 140 m2, eshte i shtruar ne...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 24.04.2014, 16:11
PX: 0
lexuar: 88
Tirane, japim me qera zyre 110 m² 1.000 Euro (Rr. Donika Kastrioti.)

Zona/Rruga : Rr. Donika Kastrioti.

Tirane, japim me qira Ambjent Zyre ne Rr. Donika Kastrioti. Ambjent me siperfaqe 110 m2, I shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 24.04.2014, 16:11
PX: 0
lexuar: 1,057
Tirane, shesim magazine 750 m² 150.000 Euro (Rr. Tirane – Elbasan, prane Lapidarit Krrabe.)

Zona/Rruga : Rr. Tirane – Elbasan, prane Lapidarit Krrabe ..

Tirane, shesim Truall dhe ndertese ne Rr. Tirane – Elbasan, prane Lapidarit Krrabe.
Objekt me siperfaqe ndertimi 750 m2 dhe truall me...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 24.04.2014, 16:10
PX: 0
lexuar: 1,702
Tirane, shesim ambjent biznesi 770 m² 550000 Euro (Rr. Margarita Tutulani)

Zona/Rruga : Rr. Margarita Tutulani ..

Tirane, shesim Ambient biznesi ne Rr. Margarita Tutulani. Ambient biznesi me siperfaqe 770 m2, ndodhet ne katin perdhe. Ambienti ka fasade xhami, tavan te...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 24.04.2014, 16:10
PX: 0
lexuar: 1,594
Tirane, shesim ambjent biznesi Kati 2, 209 m² 2.700 Euro/m² (Rr. Brigada VIII, prane Sky Tower.)

Zona/Rruga : Rr. Brigada VIII, prane Sky Tower ..

Tirane, shesim Ambient per Zyra ne Rr. Brigada VIII, prane Sky Tower. Ambient me siperfaqe 209 m2 i shtruar me pllake ndodhet ne katin e 2-te te nje...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 24.04.2014, 16:10
PX: 0
lexuar: 1,676
Tirane, shes dyqan 88 m² 2.500 Euro/m² (Rr. Durresi, prane rreth rrotullimit Zogu i Zi.)

Zona/Rruga : Rr. Durresi, prane rreth rrotullimit Zogu i Zi ..

Tirane, shes 2 Dyqane ne Rr. Durresit, prane Zogut te Zi. Dyqane me siperfaqe 63m2-88 m2 te shtruara me pllake, ndodhen ne katin perdhe...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 24.04.2014, 16:10
PX: 0
lexuar: 2,155
Tirane, shesim lokal 650 m² 650.000 Euro (prane Kompleksit Dinamo.)

Zona/Rruga : prane Kompleksit Dinamo ..

Tirane, shesim Objekt Biznesi tek Komuna e Parisit, prane Kompleksit Dinamo. Ambient me siperfaqe 650 m2 + 2 Wc i shtruar pjeserisht me parket ndodhet ne...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 24.04.2014, 16:10
PX: 0
lexuar: 642
Tirane, shesim ambjent biznesi Kati 1, 64 m² 2.500 Euro/m² (Bulvardin Bajram Curri.)

Zona/Rruga : Bulvardin Bajram Curri.

Tirane, shesim Ambient Biznesi ne Bulvardin Bajram Curri. Ambient me siperfaqe 64 m2, eshte I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 24.04.2014, 16:10
PX: 0
lexuar: 1,166
Tirane, shesim dyqan 45 m² 2.100 Euro (Rr. Margarita Tutulani, prane shkolles “Petronini)

Zona/Rruga : Rr. Margarita Tutulani, prane shkolles “Petronini Luarasi"..

Tirane, shesim dyqan te Rr. Margarita Tutulani, prane shkolles “Petronini Luarasi”.
Dyqan me siperfaqe 45 m2 + 1 WC, i...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 24.04.2014, 16:10
PX: 0
lexuar: 1,964
Tirane, shes dyqan Kati 1, 50 m² 1.500 Euro/m² (Selite, prane Qendres Kristal)

Zona/Rruga : Selite, prane Qendres Kristal ..

Tirane, shes dyqan ne Selite, prane Qendres Kristal.
Dyqan me siperfaqe 50 m2 ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti i shtruar me...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 24.04.2014, 16:09
PX: 0
lexuar: 2,679
Tirane, shesim dyqan 49 m² 3.100 Euro/m² (Prokuroria, Rr. Mine Peza)

Zona/Rruga : Rr. Mine Peza ..

Tirane, shesim dyqan ne Rr. Mine Peza. Dyqan me siperfaqe 49.64 m2, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Cmimi 3100...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 24.04.2014, 16:09
PX: 0
lexuar: 760
Tirane, shesim dyqan 100 m² 1.500 Euro/m² (Rr. Sotir Caci, zona e Freskut.)

Zona/Rruga : Rr. Sotir Caci, zona e Freskut.

Tirane, shesim Dyqan ne Rr. Sotir Caci, zona e Freskut. Dyqan +wc, me siperfaqe 100 m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin perdhe te nje...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 24.04.2014, 16:09
PX: 0
lexuar: 946
Tirane, japim me qera Vile 180 m² 450 Euro (Rr. Don Bosko.)

Zona/Rruga : Rr. Don Bosko.

Tirane, japim me qira Vile 2 kat ne Rr. Don Bosko. Vile 2 kat me siperfaqe 90 m2/kat, dhe oborr me siperfaqe 200 m2, eshte e shtruar ne pllake. Vila organizohet me...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 24.04.2014, 16:09
PX: 0
lexuar: 2,196
Tirane, japim me qera Vile 2 Katshe 380 m² 1.300 Euro (Rr. Elbasanit, prane Vilave Amerikane)

Zona/Rruga : Rr. Elbasanit, prane Vilave Amerikane ..

Tirane, japim me qira Vile 2-kateshe Rr. 3 Vellezrit Kondi, prane Vilave Amerikane. Kati i pare 2+1+wc+verande me ka siperfaqe 150 m2, i...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 24.04.2014, 16:09
PX: 0
lexuar: 2,622
Tirane, japim me qera Vile 3 Kat, 500 m² per cdo kat (Peze)

Zona/Rruga : Peze ..

Tirane - Peze, japim me qira Vile 3 Kat. Jap me qira Apartament 2+1+2wc+Bll me siperfaqe 250m2. Apartamentet ndodhen ne katin e pare dhe te trete te viles.
Vila eshte 3 kat me...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 24.04.2014, 16:09
PX: 0
lexuar: 124
Tirane, japim me qera apartament 3+1 155 m² 850 Euro (Rr. Kodra e Diellit.)

Zona/Rruga : Rr. Kodra e Diellit.

Tirane, japim me qira Apartament 3+1 ne Rr. Kodra e Diellit. Apartament 3+1+2WC+2Bll, me siperfaqe 155 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 24.04.2014, 16:08
PX: 0
lexuar: 197
Tirane, jap me qira apartament 2+1, 114 m², 550 Euro (Rr. Ymer Kurti.)

Zona/Rruga : Rr. Ymer Kurti.

Tirane, jap me qira Apartament 2+1 ne Rr. Ymer Kurti. Apartament 2+1+2WC+1Bll, me siperfaqe 114 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri....
Rubrika: Objekte banimi - me qera 24.04.2014, 16:08
PX: 0
lexuar: 74
Tirane, japim me qera apartament 1+1 86 m² 400 Euro (Rr. Budi, prane Restorant Floga.)

Zona/Rruga : Rr. Budi, prane Restorant Floga.

Tirane, japim me qira Apartament 1+1 ne Rr. Budi, prane Restorant Floga. Aprtament 1+1+1 dhome gatimi+1WC+1Bll, me siperfaqe 86 m2, i shtruar ne parket,...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 24.04.2014, 16:08
PX: 0
lexuar: 1,230
Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK 90 m² 600 Euro/nata (Rr.Hasan Prishtina, prane ish-Markata e Vjeter Ali Dem)

Zona/Rruga : Rr. Hasan Prishtina, prane ish-Markata e Vjeter Ali Dem ..

Tirane, japim me qira katin e - II te nje Vile ne Rr. Hasan Prishtina, prane ish-Markata e Vjeter Ali Dem. Kati i II eshte i...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 24.04.2014, 16:08
PX: 0
lexuar: 1,111
Tirane, japim me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 129 m² 300 Euro (Rr. Liqeni i Thate, prane Farit. )

Zona/Rruga : Rr. Liqeni i Thate, prane Farit. prane Liqenit ..

Tirane, japim me qira Apartament 2+1 Rr. Liqeni i Thate, prane Farit. Apartament 2+1+2 WC+1Bll, me nje siperfaqe 129 m2, eshte i...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 24.04.2014, 16:08
PX: 0
lexuar: 441
Tirane, japim me qira apartament 2+1+BLK Kati 2, 90 m² 400 Euro (Rr. Sulejman Delvina.)

Zona/Rruga : Rr. Sulejman Delvina.

Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Sulejman Delvina. Apartament 2+1+ WC + Bll, me siperfaqe 90 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 24.04.2014, 16:07
PX: 0
lexuar: 1,240
Tirane, japim me qera Vile 267 m² 1.200 Euro (Bllokut te Vilave ne Selite.)

Zona/Rruga : Bllokut te Vilave ne Selite ..

Tirane, japim me qira Vile 2 kat, prane Bllokut te Vilave ne Selite. Vile 2 kat me siperfaqe ndertimi 267 m2 dhe siperfaqe oborri 135 m2. Vila eshte e...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 24.04.2014, 16:07
PX: 0
lexuar: 2,453
Tirane, shesim apartament 1+1+A+BLK Kati 5, 70 m² 65.000 Euro (ish-Stacioni i fundit i Tiranes re)

Zona/Rruga : ish-Stacioni i fundit i Tiranes Re ..

Tirane, shesim Apartament 1+1 ne Rr. Irfan Tomini. Apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues, totalisht i...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 24.04.2014, 16:07
PX: 0
lexuar: 1,616
Tirane, shesim apartament 2+1+BLK Kati 2, 107 m² 750 Euro/m² (tek Komuna e Parisit, prane shkolles Kristal)

Zona/Rruga: Rr. Komuna e Parisit, prane shkolles Kristal ..

Tirane, shesim apartament 2+1 tek Komuna e Parisit, prane shkolles Kristal.
Apartament 2+1+1Wc+1Bll me siperfaqe 107 m2, i shtruar me...
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1500

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"