Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Zyre Kontabiliteti AKH; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Trajnime per excel

  Per cdo Ekonomist qe duhet te shtoje njohurite e tij ne Excel,duke e pershtatur dhe me Raportimin Financiar ,tashme vjen prane Zyre Kontabiliteti AKH.

  10seanca vetem 5000leke ne total.


  Excel...
 2. Intership ne Zyre Kontabiliteti dhe Auditimi

  Je duke u diplomuar dhe te duhet nje vend ku te beshpraktiken?

  Je diplomuar per Ekonomi dhe te duhet te behesh gati per tregun e punes ne profesionin tend?

  Je ne kerkim te nje pozicioni si...
 3. ! Praktike Pune/Intership ne Zyre Kontabiliteti , DY PROGRAME (FINANCA 5 se bashku me ALPHA WEB ),DY CERTIFIKATAN te njohura nga Ministria e Financave dhe Ekonomise

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AKH_Internship_cover_1250.jpg

  Praktike Pune + Programi ALPHA WEB + Programi FINANCA 5 + Deklarimet Online ne DPT . (15 seanca me dy ore secila)
  Liēensuar...
 4. ! Praktike Kontabiliteti + Alpha Web + Financa 5 + Deklarimet Online (prane 21 Dhjetorit)

  ​http://www.njoftime.com/images/biznesi/AKH_Internship_cover_1250.jpg

  Praktike Kontabiliteti + Programi Alpha Web + Programi Financa 5 + Deklarimet Online ne DPT . (15 seanca me dy ore secila)...
 5. Praktike ne Zyre Kontabiliteti qe njihet nga cdo FAKULTET,DY programe (ALPHA WEB dhe FINANCA 5),DY CERTIFIKATA

  PRAKTIKE KONTABILITETI DHE DY PROGRAME FINANCIARE ALPHA WEB DHE FINANCA 5 NE ZYRE KONTABULITETI AKH .

  DY PROGRAME ALPHA WEB DHE FINANCA 5


  PRAKTIKE KONTABILITETI PRANĖ STUDIO EKSPERTI...
 6. Trajnim praktike ne Zyre Kontabiliteti dhe Auditimi - FINANCA 5 se bashku me ALPHA WEB DHE PRAKTIKE PUNE (prane 21 Dhjetorit)

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AKH_Trajnime_cover.jpg

  Praktikė Kontabiliteti + Ҫertifikatė Alpha Web nga IMB (Instituti Modelimeve nė Biznes).
  MESOJME DY PROGRAME NE NJE KURS (FINANCA 5...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 10