Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: karriere.de; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune mesuese e gjuhes gjermane

  Kerkojme 4 mesuese te gjuhes gjermane per mesimdhenie ne Tirane e ne gjermani.(Masteri nuk eshte kusht)
  Mesuesja duhet te jete ne gjendje te jape mesim ne nivelet a1 deri c1.
  ju mirepresim.

  Tel....
 2. Tirane, ofroj vend pune drejtore marketimi

  Kerkohet nje drejtore marketingu dhe burime njerezore.
  Kandidatja duhet te kete Acces ne ambjente universitare dhe parauniversitare.
  Njohurite e gjuhes gjermane jane perparesi.
  Na dergoni CV ne...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2