Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: klinika_dentare; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Shitet karroc per bebe 2 ne 1 15.000 Leke

  shes kartoce per bebe shume pak e perdorur e ardhur nga Gjermania, karroca eshte ne gjendje shume te mire pasi eshte perdorur shume pak, ka goma te cmontueshme dhe ka nje amortizim qe e ben shume te...
 2. Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 6, 65 m² 30.000 Leke (Rr.Arkitekt Kasemi)

  Zona/Rruga : Rr.Arkitekt Kasemi

  Jepet apartament me qera ne zonen e Brrylit , appartamenti ndodhet ne rruge kryesore ngjitur me stacionin e autobuzit, fare prane qendres se Tiranes dhe prane...
 3. Tirane, ofroj vend pune Farmaciste

  Kerkohet faramaciste me provim shteti dhe me eksperience 6 muaj-1 vite ne farmaci..Farmacia ndodhet ne Vorė-Tiranė.Orari I punes 6 ose 8 ore pasdite ose me turne te alternura sipas kerkeses se te...
 4. Tirane, ofroj vend pune Asistente Ekonomiste

  Kerkohet nje Asistente Ekonomiste (femer) ne nje zyre kontabiliteti ne Vore.
  Te interesuarat te kontaktojne ne nr. 0673018881

  Cel. : 0673018881
 5. Tirane, ofroj vend pune Asistente ekonomiste

  Kerkohet te zgjerohet stafii i nje zyre kontabiliteti me nje asistente ne profilin e ekonomikut,
  te intetesuarat jane te lutura te kontaktojne ne kete nr . Kontakti: 0673018881.
  zyra ndodhet ne...
 6. Tirane, ofroj vend pune Mjeke Stomatologe

  Kerkohet : •Mjeke Stomatologe, me eksperience pune!
  •Asistente Stomatologe,
  Klinika ndodhet ne Vore! Nr. Kontakti 0672617230

  Cel. : 0672617230
 7. Tirane, ofroj vend pune Mjeke stomatologe

  Kerkohet nje Mjeke Stomatologe ! Klinika ndodhet ne Vore.

  Cel. : 0672617230
 8. Tirane, ofroj vend pune Mjeke stomatologe

  Kerkohet Mjeke Stomatologe me minimumi 2-vjet eksperinc pune!
  Klinika ndodhet ne Vore.. Nr kontakti:0672617230.

  Cel. : 0672617230
 9. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A Kati 6, 60 m² 320 Leke (Zona e Brrylit)

  Zona/Rruga : Zona e Brrylit

  Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e e Brrylit, appartamenti ndodhet ne rruge kryesore fix te stacioni I autobuzave te unazes perballe spitalit Iranian ....
 10. Tirane, ofroj vend pune mjeke stomatologe

  Ofrojme vend pune per nje Mjeke Stomatologe me eksperienc pune ,dhe nje asistente dentare!
  te interesuarat te kontaktojne ne nr.tel. 0692130489
  Klinika ndodhet ne Vore.

  Cel. : 0692130489
 11. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 65 m² 400 Euro (Zona e Brrylit)

  Zona/Rruga : Zona e Brrylit

  Jepet me qera ambjent bashkohor me nje investim te sapo perfunduar gjithcka e bere nga e para i pershtatshem per klinika,laboratore,Zyra etj, ne vije te pare te rruges...
 12. Tirane, ofroj vend pune Mjeke Stomatologe

  Klinika Dentare "Megadent"kerkone te punesoje nje Mjeke Stomatologe dhe nje Asistente Stomatologe . Te interesuarat te kontaktojne ne nr.0672617230

  Cel. : 0672617230
 13. Tirane, shes pajisje dentare Grafi dentare digitale 1.900 Euro

  Shes Grafi dentare digitale marka CSN Industrie! Grafia eshte ne gjendje shume te mire(vetem 3 muaj e perdorur) per arsye mos perdorimi shitet. Per nje interesim me te hollesishem lutemi te...
Trego rezultatin 1 deri 13 nga 13