kėrko:

Type: Posts; User: Oskar & Geno 1993; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Fier, jap me qera magazine Kati 0, 650 m² (Rruga "Vasil Peēuke" Fier)

  Zona/Rruga : Rruga "Vasil Peēuke" Fier

  JEPET ME QERA PER BIZNES “ MGAZINE “ ne Lagjjen “16 Prilli “ Fier.
  Shoqeria “ Oskar & Geno “ leshon ambjente me qera te pershtateshme per biznese te te...
 2. Fier, ofroj vend pune Agjent Shitje

  Fier, Ofrojme vend pune Agjent/e shitje ne Terren[/B]

  Shoqeria “OSKAR & GENO 1993 “Shpk , Lider ne PRODHIMIN dhe TREGETIMIN e Kafese , nė
  kuadėr tė zgjerimit tė stafit tė saj kėrkon Agjent...
 3. Fier, Shitje Biznesi

  SHITJE BIZNESI – “ Oskar Group Albania “Fier
  Shoqeria “OSKAR Group Albania “ , Lider ne PRODHIMIN dhe TREGETIMIN e Kafese .

  KERKON TE...
 4. Fier, ofroj vend pune Agjent Shitje ne terren

  Fier, Ofrojme vend pune Agjent/e shitje ne Terren
  Shoqeria “OSKAR & GENO 1993 “Shpk , Lider ne PRODHIMIN dhe TREGETIMIN e Kafese , nė
  kuadėr tė zgjerimit tė stafit tė saj kėrkon Agjent shitje,e...
 5. Fier, ofroj vend pune Arketar(e), Magazinier ( e)

  Oskar & Geno 1993 shpk ,lider ne tregun shqiptar te perpunimit dhe shitjes se kafese , kerkon kandidat pėr pozicionin "Arketar(e )- Magazinier(e ) " ne qendren e tij ne qytetin e Fierit.
  ...
 6. Fier, ofroj vend pune Agjent Shitjesh

  Fier, Ofroj vend pune "Agjent Shitje"
  ________________________________________
  Fier - Ofroj vend pune "Agjente Shitje

  Kompania OSKAR & GENO 1993 eshte nje kompani e mbeshtetur ne prodhimin dhe...
 7. Fier, ofroj vend pune Arketar -Magazinier

  Oskar & Geno 1993 shpk ,lider ne tregun shqiptar te perpunimit dhe shitjes se kafese , kerkon kandidat pėr pozicionin "Arketar- Magazinier " ne qendren e tij ne qytetin e Fierit.
  Orari i...
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7